En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Antalya - Esenler otobüs bilet bul

Antalya - Esenler arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Antalya ile Esenler arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Antalya noktasından Esenler noktasına Nilüfer Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
Perşembe
Cuma
Cumartesi
bşlngç 399 ₺
Pazar
Pazartesi

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Nilüfer Turizm
  23sa 30dk
  00:30
  Antalya
  Otogarı
  00:00
  Esenler
  Otogar İstasyonu
  Nilüfer Turizm
  Ekonomi
  399 ₺
 • Nilüfer Turizm
  22sa 30dk
  01:30
  Antalya
  Otogarı
  00:00
  Esenler
  Otogar İstasyonu
  Nilüfer Turizm
  Ekonomi
  399 ₺

Antalya ile Esenler arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Antalya adresinden Esenler adresine 2 sefer sıklıkla seyahat eden Nilüfer Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Antalya adresinden Esenler adresine 399 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 399 ₺
En Hızlı Otobüs 22sa 30dk
En erken Otobüs Saat 00:30'de
En son Otobüs Saat 01:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları 2 Ø
Uzaklık 487,6 km
Otobüs Şirketleri Nilüfer Turizm

Antalya - Esenler arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 2 adet otobüs Antalya adresinden Esenler adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
Çarşamba 24.07
Perşembe 25.07
Cuma 26.07
Cumartesi 27.07
399 ₺
Pazar 28.07
Pazartesi 29.07
Salı 30.07
Çarşamba 31.07
Perşembe 01.08
Cuma 02.08
Cumartesi 03.08
Pazar 04.08
Pazartesi 05.08
1.249 ₺
Salı 06.08
Çarşamba 07.08
Perşembe 08.08
Cuma 09.08
Cumartesi 10.08
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
Cuma 16.08
Cumartesi 17.08
Pazar 18.08

Antalya noktasından Esenler noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Antalya adresinden Esenler adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Antalya adresinden Esenler adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Antalya ile Esenler arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Antalya ve Esenler içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Antalya ve Esenler bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Antalya ile Esenler arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Antalya - Esenler güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Antalya - Esenler güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Antalya - Esenler güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Antalya Esenler otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Antalya - Esenler en ucuz seferi 399 ₺ fiyatından başlar ve 23sa 30dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Antalya - Esenler arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Antalya noktasından Esenler noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 399 ₺ ile 399 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Esenler varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Antalya Esenler rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Antalya to Esenler güzergahinda hergün ortalama 2 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Antalya kalkışlı Esenler varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Antalya - Esenler arası en hızlı otobüs servisi Nilüfer Turizm tarafından sunulmaktadır ve 22sa 30dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 399 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Antalya kalkışlı Esenler varışlı ilk otobüs ne zaman?

Antalya kalkışlı Esenler varışlı en erken otobüs seyahati Saat 00:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antalya kalkışlı Esenler varışlı son otobüs ne zamandır?

Antalya kalkışlı Esenler varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 01:30'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antalya ile Esenler arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Antalya ile Esenler arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Nilüfer Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Antalya ve Esenler arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Antalya ile Esenler arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Nilüfer Turizm.

Antalya - Esenler otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Antalya Esenler otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antalya Esenler otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Antalya - Esenler arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Antalya ile Esenler

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Antalya ve Esenler adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Antalya konumundan Esenler konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.