Bloemfontein kalkışlı Soweto otobüsleri

Bloemfontein - Soweto arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın

Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler % 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Bloemfontein Soweto arası en uygun fiyatlı otobüs hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? Bloemfontein Soweto arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırin.Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini arayın!

Bloemfontein kalkışlı Soweto otobüsleri hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs 141,16 ₺
En Hızlı Otobüs 5sa 35dk
En erken Otobüs Saat 22:55'de
En son Otobüs Saat 22:55'de
Günlük Otobüs bağlantıları 1 Ø
Uzaklık 356,2 km
Otobüs Şirketleri Eldo Coaches
Bloemfontein - Soweto arası otobüsle mi seyahat etmek istiyor musunuz?
CheckMyBus yardım için hizmetinizde! Kalkış yeri Bloemfontein ve varış yeri Soweto olan tüm mevcut otobüsleri karşılaştırıyor ve size tüm durakları, tüm seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Size gibi bu güzergahta çalışan şirketlerin otobüs biletlerini göstereceğiz. Ayrıca otobüs donanımı hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüsün klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç gün içindeki Bloemfontein Soweto otobüs güzergahı için en ucuz otobüs biletlerini  de gösteriyoruz. Ayrıca yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak Bloemfontein ve Soweto şehirlerarası otobüs durakları hakkında da bilgi alacaksınız. Buna ek olarak size Soweto ötesine seyahat seçeneklerini, Bloemfontein alternatif varış noktalarını ve Soweto varışlı en popüler havaalanı servislerini göstereceğiz.

Bloemfontein - Soweto arası genellikle bulabileceğiniz en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle Bloemfontein - Soweto otobüs hattını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • Eldo Coaches
  22:55
  Bloemfontein - Tourist Office
  Süre 5sa 35dk
  04:30
  Soweto - Eldorado Park
  bşlngç 141,16 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 31.05.2021

Bloemfontein - Soweto arası otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğe göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda Bloemfontein kalkış, Soweto varış yeriniz olarak belirlendi. Ayrıca varsayılan bir seyahat tarihi de belirledik. Genellikle birçok kişi 3-7 gün öncesinden rezervasyon yapar. Belirli bir tarihi istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Ne zaman geri dönüş yapacağınızı şimdiden biliyor musunuz? Bu durumda dönüş seyahatinizi kontrol edebilir ve Soweto - Bloemfontein güzergahı için tercih ettiğiniz tarihi seçebilirsiniz.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda beraberinizde kaç yolcu olacağını belirtin ve aramanızı başlatın.
Sonuçları aldıktan sonra Bloemfontein - Soweto arası tüm mevcut otobüsleri karşılaştırabilir ve seyahat rezervasyonunu yaptırmadan önce birden fazla faktörü dikkate alabilirsiniz. En ucuz otobüs bileti fiyatlı olarak tarafından sunulmuştur; en hızlı hat 5sa 35dk sürer. Sonuç olarak en ucuz bileti, en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip otobüsü isteyip istemediğiniz size bağlı. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için teklif bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarınızı fiyat, kalkış ve varış saati bazında sıralayabilir, duraklar veya şirketlere göre filtreleme yapabilirsiniz. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.
Bu arada: Bloemfontein Soweto otobüs güzergahı için ayrıca tren, araba paylaşımı ve uçuşlar dahil diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.
Bloemfontein - Soweto seyahatinizden memnun kalmanız dileği ile!

Bloemfontein ve Soweto şehirlerindeki otobüs durakları

İstasyonlar
Soweto - Chiawela
Soweto (Güney Afrika)
Soweto - Dobonsville
Soweto (Güney Afrika)
Soweto - Eldorado Park
Buckingham Ave & Main Road , 1811 Soweto (Güney Afrika)
Soweto - Ghost Town Station East
Soweto (Güney Afrika)
Soweto - Mahlomola
Soweto (Güney Afrika)
Soweto - Mpudule
Soweto (Güney Afrika)
Soweto - Orlando
Soweto (Güney Afrika)
Soweto - Sekukhune
Soweto (Güney Afrika)

Bloemfontein - Soweto otobüs güzergahı hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bloemfontein Soweto otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. En ucuz sefer 141,16 ₺'dan başlar ve Soweto ulaşması sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Bloemfontein - Soweto arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu güzergah, - arası bilet fiyatıyla tarafından teklif ediliyor. Bu nedenle Soweto varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün Bloemfontein Soweto arası kaç sefer vardır?

Bloemfontein Soweto güzergahında hergün yaklaşık ile hizmet verilmektedir.

Bloemfontein kalkışlı Soweto varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Bloemfontein - Soweto arası en hızlı otobüs tarafından sunulmaktadır ve 5sa 35dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Bloemfontein kalkışlı Soweto varışlı ilk otobüs ne zaman?

Bloemfontein'den Soweto'a gelen en erken otobüs Saat 22:55'de başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bloemfontein kalkışlı Soweto varışlı son otobüs ne zaman?

Bloemfontein - Soweto arası son otobüs seferinin kalkışı: Saat 22:55'de. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bloemfontein Soweto güzergahında hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Bloemfontein Soweto güzergahında direkt bir bağlantı arıyorsanız, arama motorumuz şu anda aşağıdaki şirketlerle otobüs bağlantısını karşılaştırmaktadır: .

Bloemfontein kalkışlı Sowetovarışlı direkt otobüs var mı?

Bloemfontein - Soweto arasında direkt otobüs hattı arıyorsanız, CheckMyBus mevcut durum için karşılaştırma yapar  

Bloemfontein - Soweto otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Bloemfontein Soweto otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bloemfontein Soweto otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Bloemfontein - Soweto arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Bloemfontein ve Soweto karşılaştırması

Otobüs güzergahları: Bloemfontein ve Soweto şehrinden otobüs güzergâhları

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.