✈ Lizbon Havaalanı ile (LIS) Cascais şehri arası otobüs

Lizbon Havaalanı ile Cascais şehri arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Lizbon Havaalanı Cascais arası en uygun fiyatlı bilet hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? Lizbon Havaalanı Cascais arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırın. Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini bulun!
Lizbon Havaalanı - Cascais arası otobüsle mi seyahat etmek istiyorsunuz?
CheckMyBus ile çok kolay! Lizbon Havaalanı ile Cascais sehri arası tüm mevcut servisleri karşılaştırıyor, ve size kalkış-varış zamanları, tüm durakları, seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Bu güzergahta hizmet veren otobüs şirketlerini ( dahil) karşılaştırmanız için yardımcı olacağız. Ayrıca otobüsteki donanım hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Havaalanı servisinin klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç günde Cascais - Lizbon Havaalanı arası en uygun servis hatlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Lizbon Havaalanı ve Cascais için otobüs durakları hakkında bilgi edinebilir, böylece gönül rahatlığı ile seyahat edebilirsiniz. Aynı zamanda Cascais seyahatinize devam etmek için -Lizbon Havaalanı alternatif varış noktaları dahil- farklı seçenekler bulabilirsiniz.

Lizbon Havaalanı- Cascais arası en ucuz yolculuk paylaşımı teklifleri

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz yolculuk teklifleri.

 • 100rumos
  10:00
  Lizbon Havaalanı
  Süre 0sa 45dk
  10:45
  Cascais - Merkez otobüs durağı
  bşlngç268,39 ₺
 • 100rumos
  12:30
  Lizbon Havaalanı
  Süre 0sa 45dk
  13:15
  Cascais - Merkez otobüs durağı
  bşlngç268,39 ₺
 • Sunline Transfers
  00:00
  Lizbon Havaalanı
  Süre 0sa 40dk
  00:40
  Cascais - Merkez otobüs durağı
  bşlngç464,78 ₺
 • Sunline Transfers
  03:00
  Lizbon Havaalanı
  Süre 0sa 40dk
  03:40
  Cascais - Merkez otobüs durağı
  bşlngç464,78 ₺

Lizbon Havaalanı ile Cascais şehri arası Otobüsler: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğinize göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda Lizbon Havaalanı kalkış yeri ve Cascais varış yeriniz olarak belirlendi. Servisiniz tam aksi yöndeyse (örn. Cascais kalkışlı Lizbon Havaalanı varışlı), sonuçların yerlerini değiştirmek için ok tuşuna tıklayınız.
Varsayılan seyahat tarihi de girilmiştir. Genellikle birçok kişi seyahatlerinden 3-7 gün önce rezervasyon yapar. Belirli bir günü seçmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için tek yapmanız gereken takvimde tercih ettiğiniz tarihi seçmektir.
Cascais kalkışlı Lizbon Havaalanı varışlı dönüş yolculuğu mu planlıyorsunuz? Öyleyse yolculuğunuzun tarihini seçerek dönüşleri kontrol edebilirsiniz.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda birlikte seyahat ettiğiniz kişi sayısını işaretleyin ve aramanızı başlatın.
Lizbon Havaalanı Cascais otobüs güzergahı için tüm otobüs biletlerini karşılaştırabilirsiniz. Ardından size en uygun seyahati seçebilirsiniz. En hızlı bağlantı sürerken, ile 0,00 ₺ en ucuz seyahat bulunabilir. İster en ucuz bileti, ister en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip servisi tercih edin, her zaman en iyi teklifi bulmanıza yardımcı olabiliriz!
Fiyat aralığı, kalkış ve varış saatlerini seçerek sonuçlarınızı optimize edin. Filtrelerle ideal yolculuğunuzu özelleştirmek için sonuçlarınızı duraklar veya belirli şirketler bazında sınırlayabilirsiniz.
Lizbon Havaalanı Cascais otobüs güzergahı için ayrıca varsa tren, araba paylaşımı ve uçuşlar gibi diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.

Lizbon Havaalanı ve Cascais: Tüm otobüs durakları

İstasyonlar
Cascais - Aeroporto Municipal
São Domingos de Rana , Cascais  (Portekiz)
Cascais - Merkez otobüs durağı
Av. Costa Pinto 74, 2750-642  Cascais  (Portekiz)
Cascais Merkez tren istasyonu
Cascais  (Portekiz)

 Lizbon Havaalanı Cascais Otobüs Güzergahı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Lizbon Havaalanı kalkışlı Cascais varışlı otobüs bileti ne kadardır?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Bu güzergah için en ucuz otobüs bileti 'dan başlar ve Cascais şehrine ulaşmak sürer. Otobüs biletlerini karşılaştırarak tasarruf edin!

Lizbon Havaalanı ile Cascais arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu güzergah, 0,00 ₺ - 0,00 ₺ ve 0 bus companies arası değişen bilet fiyatları ile belirlenmiştir. Bu nedenle Cascais için en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün Lizbon Havaalanı Cascais şehri arası kaç sefer vardır?

Günlük yaklaşık 0 connectionsLizbon Havaalanı - Cascais otobüs hattı sunulur. Arama motorumuz ile mükemmel seyahati bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

Lizbon Havaalanı Cascais otobüs güzergahı ne kadar sürüyor?

süren Lizbon Havaalanı kalkışlı Cascais varışlı en hızlı servisi sunar. Bu bağlantı için biletler 0,00 ₺ fiyatlıdır. Bununla birlikte trafik nedeniyle güzergahın daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Lizbon Havaalanı kalkışlı Cascais varışlı direkt otobüs güzergahı var mı?

Lizbon Havaalanı Cascais otobüs güzergahı için arama motorumuz şu anda karşılaştırma yapıyor 0 direct bus connections. 

Lizbon Havaalanı kalkışlı Cascais varışlı ilk otobüs ne zaman?

Cascais ile Lizbon Havaalanı arası ilk otobüs seferinin . Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Lizbon Havaalanı kalkışlı Cascais varışlı son otobüs ne zaman?

Lizbon Havaalanı - Cascais arası son otobüs seferinin kalkış . Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Lizbon Havaalanı Cascais otobüs güzergahında hangi firmalar çalışıyor?

Lizbon Havaalanı - Cascais arası servisle yolculuk ederken, yolcular gibi şirketler arasından seçim yapabilir. Arama motorumuzu kullanarak size uygun seçeneği bulmak için mevcut tüm servisleri karşılaştırabilirsiniz.

Lizbon Havaalanı kalkışlı Cascais varışlı otobüste yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Lizbon Havaalanı Cascais otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Lizbon Havaalanı kalkışlı Cascais varışlı otobüste hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Lizbon Havaalanı ile Cascais arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Lizbon Havaalanı ve Cascais kalkışlı otobüs güzergahları:

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.