Panevezys şehri ile Vilnius Havaalanı (VNO) arasi Otobüs servisleri

Panevezys şehri ile Vilnius Havaalanı arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet.

Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler % 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
 Panevezys ile Vilnius Havaalanı arasında en uygun fiyatlı otobüsler hangileridir? Panevezys ile Vilnius Havaalanı arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştır. Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini arayın!

Panevezys ile Vilnius Havaalanı (VNO) arasi otobüsler hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs 176,39 ₺
En Hızlı Otobüs 1sa 45dk
En erken Otobüs Saat 11:30'de
En son Otobüs Saat 18:40'de
Günlük Otobüs bağlantıları 2 Ø
Uzaklık 135,5 km
Otobüs Şirketleri Toks, INFOBUS
Panevezys - Vilnius Havaalanı arasında otobüs seyahati mi yapmak istiyorsunuz?
CheckMyBus yardım için hizmetinizde! Panevezys ile Vilnius Havaalanı arası tüm mevcut servisleri karşılaştırıyor ve size kalkış-varış zamanları, tüm durakları, seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Size gibi bu güzergahta çalışan şirketlerin otobüs biletlerini de göstereceğiz. Ayrıca otobüs donanımı hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Havaalanı servisinin klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç gün içindeki Panevezys ile Vilnius Havaalanı arası en ucuz otobüsleri  de gösteriyoruz. Ayrıca Panevezys ve Vilnius Havaalanı yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak otobüs terminalleri hakkında da bilgi alacaksınız. Buna ek olarak hem Vilnius Havaalanına, hem de Panevezys için alternatif varış noktaları ve ileriye dönük tüm gezi seçeneklerini bulabilirsiniz.

Panevezys - Vilnius Havaalanı arası genellikle bulacağınız en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle Panevezys - Vilnius Havaalanı otobüs hattını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • Toks
  11:30
  Panevezys
  Süre 1sa 50dk
  13:20
  Vilnius Havaalanı
  bşlngç 176,39 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 30.03.2021
 • INFOBUS
  18:40
  Panevezys
  Süre 1sa 45dk
  20:25
  Vilnius Havaalanı
  bşlngç 176,39 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 30.03.2021

Panevezys ile Vilnius Havaalanı arası otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğe göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda Panevezys kalkış yeri ve Vilnius Havaalanı varış yeriniz olarak girildi. Havaalanı servisiniz tam aksi yöndeyse (örn. Vilnius Havaalanı - Panevezys arası), sonuçların yerlerini değiştirmek için ok tuşuna tıklayınız.
Varsayılan seyahat tarihi de girilmiştir. Genellikle birçok kişi 3-7 gün öncesinden rezervasyon yapar. Belirli bir tarihi istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Vilnius Havaalanı'ndan Panevezys dönüşünüzün ne zaman olacağını şimdiden biliyor musunuz? Öyleyse hemen dönüş yolculuğunu kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda beraberinizde kaç kişi olacağını belirtin ve aramanızı başlatın.
Sonuçları aldıktan sonra Panevezys - Vilnius Havaalanı arası tüm mevcut otobüsleri karşılaştırabilir ve seyahat rezervasyonunu yaptırmadan önce birden fazla faktörü dikkate alabilirsiniz. En ucuz otobüs biletleri fiyatlı olarak tarafından sunulmuştur; en hızlı hat 1sa 45dk sürer. Sonuç olarak en ucuz bileti, en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip otobüsü isteyip istemediğiniz size bağlı. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için teklif bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarını fiyat, kalkış ve varış saati bazında sıralayabilir, uçuşunuza yetişebilmek için otobüs durakları ve şirketleri bazında filtreleme yapabilirsiniz.
Bu arada: Vilnius Havaalanı - Panevezys arası otobüs için ayrıca varsa tren, araba paylaşımı ve uçuşlar gibi diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.

Panevezys ve Vilnius Havaalanı: Tüm otobüs terminalleri

İstasyonlar
Vilnius Havaalanı
Rodūnios kl. 8, 02188 Vilnius Havaalanı (Litvanya)

Panevezys ile Vilnius Havaalanı Otobüs Güzergahı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Panevezys ile Vilnius Havaalanı arasi otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu güzergah için en ucuz otobüs bileti 176,39 ₺ dan başlıyor ve Vilnius Havaalanı ulaşması sürüyor. Otobüs biletlerini karşılaştırarak tasarruf edin!

Panevezys - Vilnius Havaalanı arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu otobüs güzergahı tarafindan ve arası bilet fiyatlarindan teklif ediliyor. Bu nedenle Vilnius Havaalanı varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün Panevezys - Vilnius Havaalanı için kaç sefer vardır?

Her gün Panevezys ile Vilnius Havaalanı otobüs güzergahında yaklaşık servis yapılır. Arama motorumuzla mükemmel seferi bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

Panevezys - Vilnius Havaalanı arası otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Panevezys - Vilnius Havaalanı arası en hızlı servis tarafından sunulmaktadır ve 1sa 45dk sürer. Bu bağlantı için otobüs biletleri tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın."

Panevezys kalkışlı Vilnius Havaalanı varışlı ilk servis ne zamandır?

Vilnius Havaalanı - Panevezys arası en erken otobüs varışı Saat 11:30'de'dir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Panevezys kalkışlı Vilnius Havaalanı varışlı son servis ne zamandır?

Panevezys - Vilnius Havaalanı arası son otobüs seferinin kalkışı Saat 18:40'de'dir. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Panevezys Vilnius Havaalanı güzergahında hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Panevezys - Vilnius Havaalanı arası servisle yolculuk ederken, yolcular ile seyahat edebilir. Arama motorumuz sayesinde size uygun seçeneği rezerve edebilmek için mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırabilirsiniz.

Panevezys kalkışlı Vilnius Havaalanı varışlı direkt otobüs var mı?

Panevezys - Vilnius Havaalanı arasında direkt servis arıyorsanız, CheckMyBus karşılaştırma yapar  

Panevezys - Vilnius Havaalanı otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Panevezys Vilnius Havaalanı otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en uygun servisi bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Panevezys Vilnius Havaalanı otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Panevezys kalkışlı Vilnius Havaalanı varışlı servis donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Panevezys ve Vilnius Havaalanı’ndan otobüs güzergahları

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.