En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Antalya - Bandirma otobüs bilet bul

Antalya - Bandirma arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Antalya ile Bandirma arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Antalya noktasından Bandirma noktasına Kamil Koç veya Pamukkale Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
Perşembe
Cuma
Cumartesi
bşlngç 950 ₺
Pazar
bşlngç 800 ₺
Pazartesi

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Kamil Koç
  11sa 20dk
  01:30
  Antalya
  Otogarı
  12:50
  Bandirma
  Merkez Otobüs Duragi
  Kamil Koç
  Ekonomi
  950 ₺
 • Kamil Koç
  12sa 25dk
  06:00
  Antalya
  Otogarı
  18:25
  Bandirma
  Merkez Otobüs Duragi
  Kamil Koç
  Ekonomi
  950 ₺
 • Kamil Koç
  12sa 25dk
  17:00
  Antalya
  Otogarı
  05:25
  Bandirma
  Merkez Otobüs Duragi
  Kamil Koç
  Ekonomi
  950 ₺
 • Kamil Koç
  11sa 25dk
  21:30
  Antalya
  Otogarı
  08:55
  Bandirma
  Merkez Otobüs Duragi
  Kamil Koç
  Ekonomi
  950 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Pamukkale Turizm
  11sa 25dk
  08:30
  Antalya
  Otogarı
  19:55
  Bandirma
  Merkez Otobüs Duragi
  Pamukkale Turizm
  Ekonomi
  800 ₺
 • Pamukkale Turizm
  9sa 25dk
  23:00
  Antalya
  Otogarı
  08:25
  Bandirma
  Merkez Otobüs Duragi
  Pamukkale Turizm
  Ekonomi
  800 ₺

Antalya ve Bandirma arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Antalya ve Bandirma arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Cumartesi en yoğun gündür, Antalya ile Bandirma arası günlük 4 otobüs seferi. Pazar bunun yerine sadece 2 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Antalya ve Bandirma.
Antalya adresinden Bandirma adresine günün en yoğun otobüs seferi Sabah saatinde 2 sefer gerçekleşirken; Antalya adresinden Bandirma adresine Öğleden sonra saatinde günün en az sefer sayisi olan 1 sefer gerçekleşmektedir.

Antalya ile Bandirma arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Antalya adresinden Bandirma adresine 3 sefer sıklıkla seyahat eden Kamil Koç ve Pamukkale Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Antalya adresinden Bandirma adresine 800 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 800 ₺
En Hızlı Otobüs 9sa 25dk
En erken Otobüs Saat 01:30'de
En son Otobüs Saat 23:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 3 Ø
Uzaklık 452,1 km
Otobüs Şirketleri Kamil Koç ve Pamukkale Turizm

Antalya - Bandirma arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 2 otobüs şirketi aracılığı ile 3 adet otobüs Antalya adresinden Bandirma adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
Çarşamba 24.07
Perşembe 25.07
Cuma 26.07
Cumartesi 27.07
950 ₺
Pazar 28.07
800 ₺
Pazartesi 29.07
Salı 30.07
Çarşamba 31.07
Perşembe 01.08
Cuma 02.08
Cumartesi 03.08
Pazar 04.08
Pazartesi 05.08
Salı 06.08
Çarşamba 07.08
Perşembe 08.08
Cuma 09.08
Cumartesi 10.08
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
Cuma 16.08
Cumartesi 17.08
Pazar 18.08

Antalya noktasından Bandirma noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Antalya adresi ile Bandirma adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
792 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Antalya - Bandirma arası bir otobüs için Pazar en ucuz gündür. Cumartesi ise tam aksine 940 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Antalya ile Bandirma, 800 ₺ ile. Öğleden sonra'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 940 ₺.

Antalya noktasından Bandirma noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Antalya adresinden Bandirma adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Antalya adresinden Bandirma adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Antalya ile Bandirma arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Antalya ve Bandirma içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Antalya ve Bandirma bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Antalya ile Bandirma arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Antalya - Bandirma güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Antalya - Bandirma güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Antalya - Bandirma güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Antalya Bandirma otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Antalya - Bandirma en ucuz seferi 800 ₺ fiyatından başlar ve 11sa 25dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Antalya - Bandirma arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Antalya noktasından Bandirma noktasına olan güzergahta 2 firmalari tarafından 800 ₺ ile 950 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Bandirma varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Antalya Bandirma rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Antalya to Bandirma güzergahinda hergün ortalama 3 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Antalya kalkışlı Bandirma varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Antalya - Bandirma arası en hızlı otobüs servisi Pamukkale Turizm tarafından sunulmaktadır ve 9sa 25dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 800 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Antalya kalkışlı Bandirma varışlı ilk otobüs ne zaman?

Antalya kalkışlı Bandirma varışlı en erken otobüs seyahati Saat 01:30'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antalya kalkışlı Bandirma varışlı son otobüs ne zamandır?

Antalya kalkışlı Bandirma varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antalya ile Bandirma arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Antalya ile Bandirma arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Kamil Koç ve Pamukkale Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Antalya ve Bandirma arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Antalya ile Bandirma arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Kamil Koç ve Pamukkale Turizm.

Antalya - Bandirma otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Antalya Bandirma otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antalya Bandirma otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Antalya - Bandirma arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Antalya ile Bandirma

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Antalya ve Bandirma adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Antalya konumundan Bandirma konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.