En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Antalya - Silifke otobüs bilet bul

Antalya - Silifke arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Antalya ile Silifke arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Antalya noktasından Silifke noktasına Kamil Koç gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
Perşembe
Cuma
Cumartesi
bşlngç 459 ₺
Pazar
Pazartesi

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Kamil Koç
  7sa 30dk
  21:00
  Antalya
  Otogarı
  04:30
  Silifke
  Otobüs durağı
  Kamil Koç
  Ekonomi
  459 ₺
 • Kamil Koç
  6sa 40dk
  22:30
  Antalya
  Otogarı
  05:10
  Silifke
  Otobüs durağı
  Kamil Koç
  Ekonomi
  459 ₺

Antalya ile Silifke arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Antalya adresinden Silifke adresine 2 sefer sıklıkla seyahat eden Kamil Koç gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Antalya adresinden Silifke adresine 459 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 459 ₺
En Hızlı Otobüs 6sa 40dk
En erken Otobüs Saat 21:00'de
En son Otobüs Saat 22:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları 2 Ø
Uzaklık 293,0 km
Otobüs Şirketleri Kamil Koç

Antalya - Silifke arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 2 adet otobüs Antalya adresinden Silifke adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
Çarşamba 24.07
Perşembe 25.07
Cuma 26.07
Cumartesi 27.07
459 ₺
Pazar 28.07
Pazartesi 29.07
Salı 30.07
Çarşamba 31.07
Perşembe 01.08
Cuma 02.08
Cumartesi 03.08
Pazar 04.08
Pazartesi 05.08
Salı 06.08
Çarşamba 07.08
Perşembe 08.08
Cuma 09.08
Cumartesi 10.08
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
Cuma 16.08
Cumartesi 17.08
Pazar 18.08

Antalya noktasından Silifke noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Antalya adresinden Silifke adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Antalya adresinden Silifke adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Antalya ile Silifke arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Antalya ve Silifke içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Antalya ve Silifke bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Antalya ile Silifke arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Antalya - Silifke güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Antalya - Silifke güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Antalya - Silifke güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Antalya Silifke otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Antalya - Silifke en ucuz seferi 459 ₺ fiyatından başlar ve 7sa 30dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Antalya - Silifke arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Antalya noktasından Silifke noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 459 ₺ ile 459 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Silifke varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Antalya Silifke rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Antalya to Silifke güzergahinda hergün ortalama 2 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Antalya kalkışlı Silifke varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Antalya - Silifke arası en hızlı otobüs servisi Kamil Koç tarafından sunulmaktadır ve 6sa 40dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 459 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Antalya kalkışlı Silifke varışlı ilk otobüs ne zaman?

Antalya kalkışlı Silifke varışlı en erken otobüs seyahati Saat 21:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antalya kalkışlı Silifke varışlı son otobüs ne zamandır?

Antalya kalkışlı Silifke varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 22:30'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antalya ile Silifke arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Antalya ile Silifke arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Kamil Koç firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Antalya ve Silifke arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Antalya ile Silifke arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Kamil Koç.

Antalya - Silifke otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Antalya Silifke otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Antalya Silifke otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Antalya - Silifke arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Antalya ile Silifke

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Antalya ve Silifke adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Antalya konumundan Silifke konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.