En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Türkiye Otobüs Bileti

Türkiye Otobüs Seferleri
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
TürkiyeTurkuaz renkli denizi, sürekli güneş alan kumsalları, lüks otelleri, golf sahaları, yerli halkın sevindirici tavrı ve konukseverliği Türkiye’yi Avrupa’nın en sevilen tatil merkezlerinden biri haline getiriyor. Özellikle Kemer, Belek, Side ve Alanya şehirleri ve İzmir’in çevresindeki Ege Bölgesi’nden oluşan Türk Rivierası ile Türkiye, dünyanın dört bir yanından gelen turistleri cezbediyor.
Türkiye nüfusunun yaklaşık beşte biri İstanbul, Antalya ve başkent Ankara gibi metropollerde yaşıyor. Eski ismi Konstantinopolis olan İstanbul, boğazda Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği yerde görkemli bir manzara sunuyor. Ülkenin kültürel ve ekonomik merkezi olan İstanbul’da, Ayasofya Camii ve Osmanlı Sultanlarının eski ikametgahı olan Topkapı Sarayı’nı ziyaret edebilir ve tarihi bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli doğa güzelliklerini veya UNESCO’nun 16 kültürel miras alanından birini ziyaret edebilirsiniz. En çok beğenilen bölgeler arasında yer alanBergama, Efes ve Pamukkale Travertenlerini ziyaret etmeyi unutmayın.
Has Turizm, Efe Tur ve Ulusoy gibi otobüs şirketleri ile Avrupa’dan İstanbul’a doğrudan ulaşabilirsiniz. CheckMyBus ile fiyatları ve seyahat sürelerini karşılaştırıp sizin için en uygun otobis biletini satın alabilirsiniz. Size en ucuz otobüs biletini ve dolayısıyla en iyi otobüs seçeneğini sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Türkiye'deki en popüler otobüs seferleri

Türkiye'deki en çok otobüs rotasına sahip şehirler

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.