İstanbul kalkışlı Selanik otobüsleri

İstanbul - Selanik arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
İstanbul Selanik arası en uygun fiyatlı otobüs hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? İstanbul Selanik arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırin.Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini arayın!

İstanbul kalkışlı Selanik otobüsleri hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs350,00 ₺
En Hızlı Otobüs17sa 30dk
En erken OtobüsSaat 22:30'de
En son OtobüsSaat 22:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları1 Ø
Uzaklık509,2 km
Otobüs ŞirketleriBusbud
İstanbul - Selanik arası otobüsle mi seyahat etmek istiyor musunuz?
CheckMyBus yardım için hizmetinizde! Kalkış yeri İstanbul ve varış yeri Selanik olan tüm mevcut otobüsleri karşılaştırıyor ve size tüm durakları, tüm seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Size Busbud gibi bu güzergahta çalışan şirketlerin otobüs biletlerini göstereceğiz. Ayrıca otobüs donanımı hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüsün klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç gün içindeki İstanbul Selanik otobüs güzergahı için en ucuz otobüs biletleri de gösteriyoruz. Ayrıca yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak İstanbul ve Selanik şehirlerarası otobüs durakları hakkında da bilgi alacaksınız. Buna ek olarak size Selanik ötesine seyahat seçeneklerini, İstanbul alternatif varış noktalarını ve Selanik varışlı en popüler havaalanı servislerini göstereceğiz.

İstanbul - Selanik arası en ucuz otobüs bağlantıları

Bugün
Yarın
15.05
16.05
17.05
18.05

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz otobüs biletlerine genel bakış.

 • Busbud
  22:30
  İstanbul
  Süre 17sa 30dk
  16:00
  Selanik
  bşlngç350,00 ₺

İstanbul - Selanik arası otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğe göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda İstanbul kalkış, Selanik varış yeriniz olarak belirlendi. Ayrıca varsayılan bir seyahat tarihi de belirledik. Genellikle birçok kişi 3-7 gün öncesinden rezervasyon yapar. Belirli bir tarihi istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Ne zaman geri dönüş yapacağınızı şimdiden biliyor musunuz? Bu durumda dönüş seyahatinizi kontrol edebilir ve Selanik - İstanbul güzergahı için tercih ettiğiniz tarihi seçebilirsiniz.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda beraberinizde kaç yolcu olacağını belirtin ve aramanızı başlatın.
Sonuçları aldıktan sonra İstanbul - Selanik arası tüm mevcut otobüsleri karşılaştırabilir ve seyahat rezervasyonunu yaptırmadan önce birden fazla faktörü dikkate alabilirsiniz. En ucuz otobüs bileti 350,00 ₺ fiyatlı olarak Busbud tarafından sunulmuştur; en hızlı hat 17sa 30dk sürer. Sonuç olarak en ucuz bileti, en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip otobüsü isteyip istemediğiniz size bağlı. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için teklif bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarınızı fiyat, kalkış ve varış saati bazında sıralayabilir, duraklar veya şirketlere göre filtreleme yapabilirsiniz. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.
Bu arada: İstanbul Selanik otobüs güzergahı için ayrıca tren, araba paylaşımı ve uçuşlar dahil diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.
İstanbul - Selanik seyahatinizden memnun kalmanız dileği ile!

İstanbul otobüs durakları ve Selanik

İstasyonlar
Monastiriou 63, 546 27 Selanik (Yunanistan)
Selanik (Yunanistan)
Monastiriou 63 , 546 27 Selanik (Yunanistan)

Otobüs güzergahı İstanbul hakkında SSS Selanik

İstanbulSelanik otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. En ucuz sefer 350,00 ₺'dan başlar ve Selanik ulaşması 17sa 30dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

İstanbul - Selanik arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu güzergah, 350,00 ₺ - 350,00 ₺ arası bilet fiyatıyla 1 bus company tarafından teklif ediliyor. Bu nedenle Selanik varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün İstanbul Selanik arası kaç sefer vardır?

Her gün, İstanbul Selanik otobüs güzergahında yaklaşık 1 connection bağlantı ile hizmet verilmektedir. Arama motorumuzla mükemmel seferi bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

İstanbul kalkışlı Selanik varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

İstanbul - Selanik arası en hızlı otobüs Busbud tarafından sunulmaktadır ve 17sa 30dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 350,00 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İstanbul kalkışlı Selanik varışlı ilk otobüs ne zaman?

İstanbul'den Selanik'a gelen en erken otobüs Saat 22:30'de başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul kalkışlı Selanik varışlı son otobüs ne zaman?

İstanbul - Selanik arası son otobüs seferinin kalkışı: Saat 22:30'de. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Selanik güzergahında hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

İstanbul - Selanik arası otobüsle yolculuk ederken, yolcular Busbud ile seyahat edebilir. Arama motorumuz sayesinde size uygun seçeneği rezerve edebilmek için mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırabilirsiniz.

İstanbul kalkışlı Selanik varışlı direkt otobüs var mı?

İstanbul - Selanik arasında direkt otobüs hattı arıyorsanız, CheckMyBus mevcut durum için karşılaştırma yapar 1 direct bus connection with the following company: Busbud

İstanbul - Selanik otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle İstanbul Selanik otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Selanik otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde İstanbul - Selanik arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

İstanbul karşılaştır ve Selanik

5,55 ₺
37,31 ₺
İstanbul
Selanik
İstanbul şehrinde taksi fiyatları Selanik şehrine göre daha ucuz
2,45 ₺
10,08 ₺
İstanbul
Selanik
İstanbul şehrinde toplu taşıma fiyatları Selanik şehrine göre daha ucuz
10,00 ₺
35,29 ₺
İstanbul
Selanik
İstanbul şehrinde büyük boy bira fiyatları Selanik şehrine göre daha ucuz
1,62 ₺
7,04 ₺
İstanbul
Selanik
İstanbul şehrinde şişe su fiyatları Selanik şehrine göre daha ucuz
20,22 ₺
77,71 ₺
İstanbul
Selanik
İstanbul şehrinde yemek fiyatları Selanik şehrine göre daha ucuz

Otobüs güzergahları: İstanbul kalkışlı ve Selanik

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.