En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Trabzon - İstanbul otobüs bilet bul

Trabzon - İstanbul arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Trabzon ile İstanbul arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Trabzon noktasından İstanbul noktasına Ali Osman Ulusoy, Lüks Karadeniz veya Rize Ses Turizm gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 1.050 ₺
yarın
bşlngç 1.200 ₺
Perşembe
bşlngç 1.200 ₺
Cuma
bşlngç 1.200 ₺
Cumartesi
bşlngç 1.200 ₺
Pazar
bşlngç 1.000 ₺
Pazartesi
bşlngç 1.000 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kanberoğlu Turizm
    16sa 0dk
    13:00
    Trabzon
    05:00
    İstanbul
    Kanberoğlu Turizm
    Ekonomi
    1.050 ₺
  • Golden Turizm
    16sa 10dk
    19:30
    Trabzon
    11:40
    İstanbul
    Golden Turizm
    Ekonomi
    1.100 ₺
  • Rize Ses Turizm
    16sa 45dk
    11:45
    Trabzon
    04:30
    İstanbul
    Rize Ses Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Görele Seyahat
    15sa 48dk
    16:00
    Trabzon
    07:48
    İstanbul
    Görele Seyahat
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Sahil Seyahat
    17sa 40dk
    14:30
    Trabzon
    08:10
    İstanbul
    Sahil Seyahat
    Ekonomi
    1.250 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Rize Ses Turizm
    16sa 45dk
    11:45
    Trabzon
    04:30
    İstanbul
    Rize Ses Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Kanberoğlu Turizm
    16sa 0dk
    13:00
    Trabzon
    05:00
    İstanbul
    Kanberoğlu Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Görele Seyahat
    15sa 48dk
    16:00
    Trabzon
    07:48
    İstanbul
    Görele Seyahat
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Golden Turizm
    17sa 40dk
    19:30
    Trabzon
    13:10
    İstanbul
    Golden Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Sahil Seyahat
    15sa 30dk
    14:30
    Trabzon
    06:00
    İstanbul
    Sahil Seyahat
    Ekonomi
    1.250 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Rize Ses Turizm
    16sa 45dk
    11:45
    Trabzon
    04:30
    İstanbul
    Rize Ses Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Kanberoğlu Turizm
    16sa 0dk
    13:00
    Trabzon
    05:00
    İstanbul
    Kanberoğlu Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Görele Seyahat
    15sa 48dk
    16:00
    Trabzon
    07:48
    İstanbul
    Görele Seyahat
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Golden Turizm
    16sa 10dk
    19:30
    Trabzon
    11:40
    İstanbul
    Golden Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    17sa 15dk
    08:00
    Trabzon
    01:15
    İstanbul
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.250 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Rize Ses Turizm
    16sa 45dk
    11:45
    Trabzon
    04:30
    İstanbul
    Rize Ses Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Kanberoğlu Turizm
    17sa 30dk
    13:00
    Trabzon
    06:30
    İstanbul
    Kanberoğlu Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Görele Seyahat
    17sa 33dk
    16:00
    Trabzon
    09:33
    İstanbul
    Görele Seyahat
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Sahil Seyahat
    17sa 40dk
    14:30
    Trabzon
    08:10
    İstanbul
    Sahil Seyahat
    Ekonomi
    1.250 ₺
  • Sakarya Vib Turizm
    17sa 30dk
    15:00
    Trabzon
    08:30
    İstanbul
    Sakarya Vib Turizm
    Ekonomi
    1.250 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Rize Ses Turizm
    16sa 45dk
    11:45
    Trabzon
    04:30
    İstanbul
    Rize Ses Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Kanberoğlu Turizm
    17sa 30dk
    13:00
    Trabzon
    06:30
    İstanbul
    Kanberoğlu Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Görele Seyahat
    15sa 48dk
    16:00
    Trabzon
    07:48
    İstanbul
    Görele Seyahat
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Sahil Seyahat
    17sa 40dk
    14:30
    Trabzon
    08:10
    İstanbul
    Sahil Seyahat
    Ekonomi
    1.250 ₺
  • Sakarya Vib Turizm
    16sa 30dk
    15:00
    Trabzon
    07:30
    İstanbul
    Sakarya Vib Turizm
    Ekonomi
    1.250 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Rize Ses Turizm
    16sa 45dk
    11:45
    Trabzon
    04:30
    İstanbul
    Rize Ses Turizm
    Ekonomi
    1.000 ₺
  • Kanberoğlu Turizm
    16sa 0dk
    13:00
    Trabzon
    05:00
    İstanbul
    Kanberoğlu Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Görele Seyahat
    15sa 48dk
    16:00
    Trabzon
    07:48
    İstanbul
    Görele Seyahat
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Sahil Seyahat
    15sa 30dk
    14:30
    Trabzon
    06:00
    İstanbul
    Sahil Seyahat
    Ekonomi
    1.250 ₺
  • Lüks Artvin Seyahat
    16sa 15dk
    15:30
    Trabzon
    07:45
    İstanbul
    Lüks Artvin Seyahat
    Ekonomi
    1.250 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Rize Ses Turizm
    16sa 45dk
    11:45
    Trabzon
    04:30
    İstanbul
    Rize Ses Turizm
    Ekonomi
    1.000 ₺
  • Kanberoğlu Turizm
    16sa 0dk
    13:00
    Trabzon
    05:00
    İstanbul
    Kanberoğlu Turizm
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Görele Seyahat
    15sa 48dk
    16:00
    Trabzon
    07:48
    İstanbul
    Görele Seyahat
    Ekonomi
    1.200 ₺
  • Lüks Artvin Seyahat
    16sa 15dk
    15:30
    Trabzon
    07:45
    İstanbul
    Lüks Artvin Seyahat
    Ekonomi
    1.250 ₺
  • Ali Osman Ulusoy
    17sa 15dk
    08:00
    Trabzon
    01:15
    İstanbul
    Ali Osman Ulusoy
    Ekonomi
    1.300 ₺

Trabzon ve İstanbul arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Trabzon ve İstanbul arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Cumartesi en yoğun gündür, Trabzon ile İstanbul arası günlük 216 otobüs seferi. Cuma bunun yerine sadece 88 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Trabzon ve İstanbul.
Trabzon adresinden İstanbul adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 556 sefer gerçekleşirken; Trabzon adresinden İstanbul adresine Sabah saatinde günün en az sefer sayisi olan 122 sefer gerçekleşmektedir.

Trabzon ile İstanbul arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Trabzon adresinden İstanbul adresine 158 sefer sıklıkla seyahat eden Ali Osman Ulusoy, Lüks Karadeniz ve Rize Ses Turizm gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Trabzon adresinden İstanbul adresine 1.000 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 1.000 ₺
En Hızlı Otobüs 14sa 45dk
En erken Otobüs Saat 08:00'de
En son Otobüs Saat 20:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları 158 Ø
Uzaklık 900,7 km
Otobüs Şirketleri Ali Osman Ulusoy, Lüks Karadeniz, Rize Ses Turizm, Metro Turizm, Görele Seyahat, Kanberoğlu Turizm, Lüks Artvin Seyahat, Golden Turizm, Sahil Seyahat, Sakarya Vib Turizm ve 2 tane daha.

Trabzon - İstanbul arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 12 otobüs şirketi aracılığı ile 158 adet otobüs Trabzon adresinden İstanbul adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
1.450 ₺
Çarşamba 24.07
1.250 ₺
Perşembe 25.07
1.200 ₺
Cuma 26.07
1.200 ₺
Cumartesi 27.07
1.200 ₺
Pazar 28.07
1.000 ₺
Pazartesi 29.07
1.300 ₺
Salı 30.07
1.450 ₺
Çarşamba 31.07
1.200 ₺
Perşembe 01.08
1.300 ₺
Cuma 02.08
1.300 ₺
Cumartesi 03.08
1.282 ₺
Pazar 04.08
1.460 ₺
Pazartesi 05.08
1.000 ₺
Salı 06.08
1.200 ₺
Çarşamba 07.08
1.200 ₺
Perşembe 08.08
1.200 ₺
Cuma 09.08
1.460 ₺
Cumartesi 10.08
1.000 ₺
Pazar 11.08
1.200 ₺
Pazartesi 12.08
1.460 ₺
Salı 13.08
1.000 ₺
Çarşamba 14.08
1.200 ₺
Perşembe 15.08
1.300 ₺
Cuma 16.08
1.282 ₺
Cumartesi 17.08
1.000 ₺
Pazar 18.08

Trabzon noktasından İstanbul noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Trabzon adresi ile İstanbul adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
1.000 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Trabzon - İstanbul arası bir otobüs için Pazartesi en ucuz gündür. Çarşamba ise tam aksine 1.200 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Trabzon ile İstanbul, 1.000 ₺ ile. Sabah'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 1.000 ₺.

Trabzon noktasından İstanbul noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Trabzon adresinden İstanbul adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Trabzon adresinden İstanbul adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Trabzon ile İstanbul arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Trabzon ile İstanbul arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Trabzon ile İstanbul arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Trabzon ve İstanbul içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Trabzon ve İstanbul bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Trabzon ile İstanbul arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Trabzon - İstanbul güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Trabzon - İstanbul güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Trabzon - İstanbul güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Trabzon İstanbul otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Trabzon - İstanbul en ucuz seferi 1.000 ₺ fiyatından başlar ve 16sa 45dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Trabzon - İstanbul arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Trabzon noktasından İstanbul noktasına olan güzergahta 12 firmalari tarafından 1.000 ₺ ile 1.839 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle İstanbul varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Trabzon İstanbul rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Trabzon to İstanbul güzergahinda hergün ortalama 158 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Trabzon kalkışlı İstanbul varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Trabzon - İstanbul arası en hızlı otobüs servisi Lüks Karadeniz tarafından sunulmaktadır ve 14sa 45dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 1.300 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Trabzon kalkışlı İstanbul varışlı ilk otobüs ne zaman?

Trabzon kalkışlı İstanbul varışlı en erken otobüs seyahati Saat 08:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Trabzon kalkışlı İstanbul varışlı son otobüs ne zamandır?

Trabzon kalkışlı İstanbul varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 20:30'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Trabzon ile İstanbul arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Trabzon ile İstanbul arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Ali Osman Ulusoy, Lüks Karadeniz ve Rize Ses Turizm firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Trabzon ve İstanbul arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Trabzon ile İstanbul arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Ali Osman Ulusoy, Lüks Karadeniz ve Rize Ses Turizm.

Trabzon - İstanbul otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Trabzon İstanbul otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Trabzon İstanbul otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Trabzon - İstanbul arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Trabzon ile İstanbul

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Trabzon ve İstanbul adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Trabzon konumundan İstanbul konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.