En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Bolu - İstanbul otobüs bilet bul

Bolu - İstanbul arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Bolu ile İstanbul arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Bolu noktasından İstanbul noktasına Metro Turizm, Efe Tur veya Kale Seyahat gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 483 ₺
yarın
bşlngç 518 ₺
Perşembe
bşlngç 410 ₺
Cuma
bşlngç 411 ₺
Cumartesi
bşlngç 514 ₺
Pazar
bşlngç 409 ₺
Pazartesi
bşlngç 520 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Ben Turizm
    5sa 0dk
    01:45
    Bolu
    Otogarı
    06:45
    İstanbul
    Harem Merkez otobüs durağı
    Ben Turizm
    Ekonomi
    483 ₺
  • Villa Seyahat
    5sa 0dk
    04:30
    Bolu
    Otogarı
    09:30
    İstanbul
    Harem Merkez otobüs durağı
    Villa Seyahat
    Ekonomi
    483 ₺
  • Metro Turizm
    4sa 0dk
    00:30
    Bolu
    Otogarı
    04:30
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    507 ₺
  • Erbaa Seyahat
    5sa 0dk
    15:30
    Bolu
    Otogarı
    20:30
    İstanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Erbaa Seyahat
    Ekonomi
    516 ₺
  • Efe Tur
    2sa 45dk
    02:15
    Bolu
    Otogarı
    05:00
    İstanbul
    Dudullu
    Efe Tur
    Ekonomi
    523 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    3sa 15dk
    01:15
    Bolu
    Otogarı
    04:30
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    518 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 45dk
    02:30
    Bolu
    Otogarı
    06:15
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    518 ₺
  • Efe Tur
    2sa 45dk
    02:15
    Bolu
    Otogarı
    05:00
    İstanbul
    Dudullu
    Efe Tur
    Ekonomi
    518 ₺
  • Efe Tur
    3sa 30dk
    03:00
    Bolu
    Otogarı
    06:30
    İstanbul
    Dudullu
    Efe Tur
    Ekonomi
    518 ₺
  • Kamil Koç
    5sa 30dk
    00:30
    Bolu
    Otogarı
    06:00
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    630 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    3sa 45dk
    16:00
    Bolu
    Otogarı
    19:45
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    410 ₺
  • Ben Turizm
    5sa 0dk
    01:45
    Bolu
    Otogarı
    06:45
    İstanbul
    Harem Merkez otobüs durağı
    Ben Turizm
    Ekonomi
    482 ₺
  • Villa Seyahat
    5sa 0dk
    04:30
    Bolu
    Otogarı
    09:30
    İstanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Villa Seyahat
    Ekonomi
    482 ₺
  • Erbaa Seyahat
    6sa 0dk
    15:30
    Bolu
    Otogarı
    21:30
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Erbaa Seyahat
    Ekonomi
    516 ₺
  • Efe Tur
    2sa 45dk
    02:15
    Bolu
    Otogarı
    05:00
    İstanbul
    Dudullu
    Efe Tur
    Ekonomi
    523 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    3sa 45dk
    16:00
    Bolu
    Otogarı
    19:45
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    411 ₺
  • Ben Turizm
    5sa 0dk
    01:45
    Bolu
    Otogarı
    06:45
    İstanbul
    Harem Merkez otobüs durağı
    Ben Turizm
    Ekonomi
    483 ₺
  • Villa Seyahat
    5sa 0dk
    04:30
    Bolu
    Otogarı
    09:30
    İstanbul
    Alibeyköy Otogarı
    Villa Seyahat
    Ekonomi
    483 ₺
  • Erbaa Seyahat
    6sa 0dk
    15:30
    Bolu
    Otogarı
    21:30
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Erbaa Seyahat
    Ekonomi
    516 ₺
  • Efe Tur
    2sa 45dk
    02:15
    Bolu
    Otogarı
    05:00
    İstanbul
    Dudullu
    Efe Tur
    Ekonomi
    525 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    3sa 15dk
    01:15
    Bolu
    Otogarı
    04:30
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    514 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 45dk
    02:30
    Bolu
    Otogarı
    06:15
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    514 ₺
  • Efe Tur
    2sa 45dk
    02:15
    Bolu
    Otogarı
    05:00
    İstanbul
    Dudullu
    Efe Tur
    Ekonomi
    514 ₺
  • Efe Tur
    3sa 30dk
    03:00
    Bolu
    Otogarı
    06:30
    İstanbul
    Dudullu
    Efe Tur
    Ekonomi
    514 ₺
  • Kamil Koç
    5sa 30dk
    00:30
    Bolu
    Otogarı
    06:00
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Kamil Koç
    Ekonomi
    550 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    3sa 45dk
    16:00
    Bolu
    Otogarı
    19:45
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    409 ₺
  • Metro Turizm
    4sa 0dk
    00:30
    Bolu
    Otogarı
    04:30
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    506 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 30dk
    00:30
    Bolu
    Otogarı
    04:00
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    506 ₺
  • Efe Tur
    2sa 45dk
    02:15
    Bolu
    Otogarı
    05:00
    İstanbul
    Dudullu
    Efe Tur
    Ekonomi
    521 ₺
  • Efe Tur
    3sa 30dk
    03:00
    Bolu
    Otogarı
    06:30
    İstanbul
    Dudullu
    Efe Tur
    Ekonomi
    521 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    3sa 15dk
    01:15
    Bolu
    Otogarı
    04:30
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    520 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 45dk
    02:30
    Bolu
    Otogarı
    06:15
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    520 ₺
  • Metro Turizm
    3sa 30dk
    03:30
    Bolu
    Otogarı
    07:00
    İstanbul
    Samandıra otobüs durağı
    Metro Turizm
    Ekonomi
    520 ₺
  • Efe Tur
    2sa 45dk
    02:15
    Bolu
    Otogarı
    05:00
    İstanbul
    Dudullu
    Efe Tur
    Ekonomi
    520 ₺
  • Efe Tur
    3sa 30dk
    03:00
    Bolu
    Otogarı
    06:30
    İstanbul
    Dudullu
    Efe Tur
    Ekonomi
    520 ₺

Bolu ve İstanbul arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Bolu ve İstanbul arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Cuma en yoğun gündür, Bolu ile İstanbul arası günlük 146 otobüs seferi. Pazar bunun yerine sadece 32 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Bolu ve İstanbul.
Bolu adresinden İstanbul adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 236 sefer gerçekleşirken; Bolu adresinden İstanbul adresine Akşam saatinde günün en az sefer sayisi olan 109 sefer gerçekleşmektedir.

Bolu ile İstanbul arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Bolu adresinden İstanbul adresine 90 sefer sıklıkla seyahat eden Metro Turizm, Efe Tur ve Kale Seyahat gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Bolu adresinden İstanbul adresine 409 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 409 ₺
En Hızlı Otobüs 2sa 30dk
En erken Otobüs Saat 00:00'de
En son Otobüs Saat 22:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 90 Ø
Uzaklık 223,3 km
Otobüs Şirketleri Metro Turizm, Efe Tur, Kale Seyahat, Kamil Koç, Villa Seyahat, Ben Turizm, Has Karayolu Turizm, Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, Vip Malatyalılar Turizm, Nigde Vip Turizm ve 6 tane daha.

Bolu - İstanbul arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 16 otobüs şirketi aracılığı ile 90 adet otobüs Bolu adresinden İstanbul adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 23.07.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 22.07
Salı 23.07
483 ₺
Çarşamba 24.07
518 ₺
Perşembe 25.07
410 ₺
Cuma 26.07
411 ₺
Cumartesi 27.07
550 ₺
Pazar 28.07
409 ₺
Pazartesi 29.07
520 ₺
Salı 30.07
550 ₺
Çarşamba 31.07
Perşembe 01.08
506 ₺
Cuma 02.08
Cumartesi 03.08
415 ₺
Pazar 04.08
450 ₺
Pazartesi 05.08
507 ₺
Salı 06.08
518 ₺
Çarşamba 07.08
Perşembe 08.08
Cuma 09.08
506 ₺
Cumartesi 10.08
Pazar 11.08
Pazartesi 12.08
550 ₺
Salı 13.08
Çarşamba 14.08
Perşembe 15.08
415 ₺
Cuma 16.08
Cumartesi 17.08
Pazar 18.08

Bolu noktasından İstanbul noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Bolu adresi ile İstanbul adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
409 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Bolu - İstanbul arası bir otobüs için Pazar en ucuz gündür. Çarşamba ise tam aksine 518 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Öğleden sonra konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Bolu ile İstanbul, 409 ₺ ile. Akşam'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 506 ₺.

Bolu noktasından İstanbul noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Bolu adresinden İstanbul adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Bolu adresinden İstanbul adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Bolu ile İstanbul arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Bolu ile İstanbul arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Bolu ile İstanbul arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Bolu ve İstanbul içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Bolu ve İstanbul bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Bolu ile İstanbul arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Bolu - İstanbul güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Bolu - İstanbul güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Bolu - İstanbul güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Bolu İstanbul otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Bolu - İstanbul en ucuz seferi 409 ₺ fiyatından başlar ve 3sa 45dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Bolu - İstanbul arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bolu noktasından İstanbul noktasına olan güzergahta 16 firmalari tarafından 409 ₺ ile 920 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle İstanbul varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Bolu İstanbul rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Bolu to İstanbul güzergahinda hergün ortalama 90 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Bolu kalkışlı İstanbul varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Bolu - İstanbul arası en hızlı otobüs servisi Metro Turizm tarafından sunulmaktadır ve 2sa 30dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 507 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Bolu kalkışlı İstanbul varışlı ilk otobüs ne zaman?

Bolu kalkışlı İstanbul varışlı en erken otobüs seyahati Saat 00:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bolu kalkışlı İstanbul varışlı son otobüs ne zamandır?

Bolu kalkışlı İstanbul varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 22:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bolu ile İstanbul arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Bolu ile İstanbul arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Metro Turizm, Efe Tur ve Kale Seyahat firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Bolu ve İstanbul arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Bolu ile İstanbul arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Metro Turizm, Efe Tur ve Kale Seyahat.

Bolu - İstanbul otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Bolu İstanbul otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bolu İstanbul otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Bolu - İstanbul arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Bolu ile İstanbul

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Bolu ve İstanbul adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Bolu konumundan İstanbul konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.