İstanbul - Belgrad otobüs bilet bul

İstanbul - Belgrad arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

İstanbul ile Belgrad arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için İstanbul noktasından Belgrad noktasına Citylines veya Lüks Yonca Seyahat gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 1.300 ₺
yarın
Perşembe
Cuma
bşlngç 1.911 ₺
Cumartesi
bşlngç 1.300 ₺
Pazar
Pazartesi

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Lüks Yonca Seyahat
  12sa 30dk
  07:00
  İstanbul
  19:30
  Belgrad
  Lüks Yonca Seyahat
  Ekonomi
  1.300 ₺
 • Citylines
  14sa 0dk
  07:00
  İstanbul
  Merkez Otobüs Duragi
  21:00
  Belgrad
  Otobüs durağı
  Citylines
  Ekonomi
  1.911 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Citylines
  14sa 0dk
  20:00
  İstanbul
  Merkez Otobüs Duragi
  10:00
  Belgrad
  Otobüs durağı
  Citylines
  Ekonomi
  1.911 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Lüks Yonca Seyahat
  12sa 30dk
  07:00
  İstanbul
  19:30
  Belgrad
  Lüks Yonca Seyahat
  Ekonomi
  1.300 ₺

İstanbul ve Belgrad arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan İstanbul ve Belgrad arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Salı en yoğun gündür, İstanbul ile Belgrad arası günlük 2 otobüs seferi. Cuma bunun yerine sadece 1 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler İstanbul ve Belgrad.
İstanbul adresinden Belgrad adresine günün en yoğun otobüs seferi Sabah saatinde 3 sefer gerçekleşirken; İstanbul adresinden Belgrad adresine Akşam saatinde günün en az sefer sayisi olan 1 sefer gerçekleşmektedir.

İstanbul ile Belgrad arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle İstanbul adresinden Belgrad adresine 1 sefer sıklıkla seyahat eden Citylines ve Lüks Yonca Seyahat gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi İstanbul adresinden Belgrad adresine 1.300 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 1.300 ₺
En Hızlı Otobüs 12sa 30dk
En erken Otobüs Saat 07:00'de
En son Otobüs Saat 07:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 1 Ø
Uzaklık 811,7 km
Otobüs Şirketleri Citylines ve Lüks Yonca Seyahat

İstanbul - Belgrad arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 2 otobüs şirketi aracılığı ile 1 adet otobüs İstanbul adresinden Belgrad adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 16.04.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 15.04
Salı 16.04
1.300 ₺
Çarşamba 17.04
Perşembe 18.04
Cuma 19.04
1.720 ₺
Cumartesi 20.04
1.300 ₺
Pazar 21.04
Pazartesi 22.04
Salı 23.04
1.300 ₺
Çarşamba 24.04
Perşembe 25.04
Cuma 26.04
1.720 ₺
Cumartesi 27.04
1.300 ₺
Pazar 28.04
Pazartesi 29.04
Salı 30.04
1.300 ₺
Çarşamba 01.05
Perşembe 02.05
Cuma 03.05
1.720 ₺
Cumartesi 04.05
1.300 ₺
Pazar 05.05
Pazartesi 06.05
Salı 07.05
1.300 ₺
Çarşamba 08.05
Perşembe 09.05
Cuma 10.05
1.720 ₺
Cumartesi 11.05
1.300 ₺
Pazar 12.05

İstanbul noktasından Belgrad noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için İstanbul adresi ile Belgrad adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
1.287 ₺ dan başlayan fiyatlarla, İstanbul - Belgrad arası bir otobüs için Cumartesi en ucuz gündür. Cuma ise tam aksine 1.892 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı İstanbul ile Belgrad, 1.300 ₺ ile. Akşam'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 1.892 ₺.

İstanbul noktasından Belgrad noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi İstanbul adresinden Belgrad adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine İstanbul adresinden Belgrad adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve İstanbul ile Belgrad arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

İstanbul ile Belgrad arasındaki sevilen otobüs şirketleri

İstanbul ile Belgrad arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

İstanbul ve Belgrad içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size İstanbul ve Belgrad bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

İstanbul ile Belgrad arasındaki otobüste Servis ve Konfor

İstanbul - Belgrad güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da İstanbul - Belgrad güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

İstanbul - Belgrad güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

İstanbul Belgrad otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. İstanbul - Belgrad en ucuz seferi 1.300 ₺ fiyatından başlar ve 12sa 30dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

İstanbul - Belgrad arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

İstanbul noktasından Belgrad noktasına olan güzergahta 2 firmalari tarafından 1.300 ₺ ile 1.911 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Belgrad varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

İstanbul Belgrad rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

İstanbul to Belgrad güzergahinda hergün ortalama 1 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

İstanbul kalkışlı Belgrad varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

İstanbul - Belgrad arası en hızlı otobüs servisi Lüks Yonca Seyahat tarafından sunulmaktadır ve 12sa 30dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 1.300 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İstanbul kalkışlı Belgrad varışlı ilk otobüs ne zaman?

İstanbul kalkışlı Belgrad varışlı en erken otobüs seyahati Saat 07:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul kalkışlı Belgrad varışlı son otobüs ne zamandır?

İstanbul kalkışlı Belgrad varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 07:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul ile Belgrad arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

İstanbul ile Belgrad arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Citylines ve Lüks Yonca Seyahat firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

İstanbul ve Belgrad arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

İstanbul ile Belgrad arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Citylines ve Lüks Yonca Seyahat.

İstanbul - Belgrad otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle İstanbul Belgrad otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İstanbul Belgrad otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde İstanbul - Belgrad arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları İstanbul ile Belgrad

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

İstanbul ile Belgrad arasındaki alternatif taşıma türleri

İstanbul ile Belgrad arasında ucuz araba paylaşımı

İşte önümüzdeki günler için İstanbul ile Belgrad arasındaki programdan en ucuz araba paylaşımı tekliflerinden bir seçim.
 • BlaBlaCar
  9sa 20dk
  05:00
  İstanbul
  14:20
  Belgrad
  BlaBlaCar
  Ekonomi
  bşlngç 482 ₺

İstanbul ve Belgrad adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada İstanbul konumundan Belgrad konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.