En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Selanik - İstanbul otobüs bilet bul

Selanik - İstanbul arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Selanik ile İstanbul arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Selanik noktasından İstanbul noktasına Arda Tur veya Simeonidis Tours gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 1.438 ₺
yarın
bşlngç 1.493 ₺
Perşembe
bşlngç 1.493 ₺
Cuma
bşlngç 1.438 ₺
Cumartesi
bşlngç 1.493 ₺
Pazar
bşlngç 1.493 ₺
Pazartesi
bşlngç 1.405 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Arda Tur
    8sa 45dk
    00:15
    Selanik
    Otobüs durağı
    09:00
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.438 ₺
  • Arda Tur
    9sa 20dk
    08:30
    Selanik
    Station Makedonia
    17:50
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.438 ₺
  • Arda Tur
    9sa 5dk
    08:45
    Selanik
    Otobüs durağı
    17:50
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.438 ₺
  • Simeonidis Tours
    10sa 0dk
    20:00
    Selanik
    Otobüs durağı
    06:00
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Simeonidis Tours
    Ekonomi
    1.580 ₺
  • Simeonidis Tours
    10sa 0dk
    20:00
    Selanik
    Otobüs durağı
    06:00
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Simeonidis Tours
    Ekonomi
    1.618 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Arda Tur
    8sa 45dk
    00:15
    Selanik
    Otobüs durağı
    09:00
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.493 ₺
  • Arda Tur
    9sa 5dk
    08:45
    Selanik
    Otobüs durağı
    17:50
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.493 ₺
  • Arda Tur
    8sa 45dk
    20:30
    Selanik
    Otobüs durağı
    05:15
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.493 ₺
  • Simeonidis Tours
    10sa 0dk
    20:00
    Selanik
    Otobüs durağı
    06:00
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Simeonidis Tours
    Ekonomi
    1.580 ₺
  • Simeonidis Tours
    10sa 0dk
    20:00
    Selanik
    Otobüs durağı
    06:00
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Simeonidis Tours
    Ekonomi
    1.618 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Arda Tur
    8sa 45dk
    00:15
    Selanik
    Otobüs durağı
    09:00
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.493 ₺
  • Arda Tur
    9sa 5dk
    08:45
    Selanik
    Otobüs durağı
    17:50
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.493 ₺
  • Arda Tur
    8sa 45dk
    20:30
    Selanik
    Otobüs durağı
    05:15
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.493 ₺
  • Simeonidis Tours
    10sa 0dk
    20:00
    Selanik
    Otobüs durağı
    06:00
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Simeonidis Tours
    Ekonomi
    1.580 ₺
  • Simeonidis Tours
    10sa 0dk
    20:00
    Selanik
    Otobüs durağı
    06:00
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Simeonidis Tours
    Ekonomi
    1.618 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Arda Tur
    8sa 45dk
    00:15
    Selanik
    Otobüs durağı
    09:00
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.438 ₺
  • Arda Tur
    9sa 20dk
    08:30
    Selanik
    Station Makedonia
    17:50
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.438 ₺
  • Arda Tur
    9sa 5dk
    08:45
    Selanik
    Otobüs durağı
    17:50
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.438 ₺
  • Simeonidis Tours
    10sa 0dk
    20:00
    Selanik
    Otobüs durağı
    06:00
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Simeonidis Tours
    Ekonomi
    1.580 ₺
  • Simeonidis Tours
    10sa 0dk
    20:00
    Selanik
    Otobüs durağı
    06:00
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Simeonidis Tours
    Ekonomi
    1.618 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Arda Tur
    8sa 45dk
    00:15
    Selanik
    Otobüs durağı
    09:00
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.493 ₺
  • Arda Tur
    9sa 5dk
    08:45
    Selanik
    Otobüs durağı
    17:50
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.493 ₺
  • Arda Tur
    8sa 45dk
    20:30
    Selanik
    Otobüs durağı
    05:15
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.493 ₺
  • Simeonidis Tours
    10sa 0dk
    20:00
    Selanik
    Otobüs durağı
    06:00
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Simeonidis Tours
    Ekonomi
    1.616 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Arda Tur
    8sa 45dk
    00:15
    Selanik
    Otobüs durağı
    09:00
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.493 ₺
  • Arda Tur
    9sa 5dk
    08:45
    Selanik
    Otobüs durağı
    17:50
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.493 ₺
  • Arda Tur
    8sa 45dk
    20:30
    Selanik
    Otobüs durağı
    05:15
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.493 ₺
  • Simeonidis Tours
    10sa 0dk
    20:00
    Selanik
    Otobüs durağı
    06:00
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Simeonidis Tours
    Ekonomi
    1.580 ₺
  • Simeonidis Tours
    10sa 0dk
    20:00
    Selanik
    Otobüs durağı
    06:00
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Simeonidis Tours
    Ekonomi
    1.618 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Arda Tur
    10sa 20dk
    08:30
    Selanik
    Otobüs durağı
    18:50
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.405 ₺
  • Arda Tur
    10sa 5dk
    08:45
    Selanik
    Otobüs durağı
    18:50
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.405 ₺
  • Arda Tur
    8sa 45dk
    00:15
    Selanik
    Otobüs durağı
    09:00
    İstanbul
    Merkez Otobüs Duragi
    Arda Tur
    Ekonomi
    1.475 ₺
  • Simeonidis Tours
    10sa 0dk
    20:00
    Selanik
    Otobüs durağı
    06:00
    İstanbul
    Esenler (Bayrampaşa)
    Simeonidis Tours
    Ekonomi
    1.580 ₺

Selanik ve İstanbul arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Selanik ve İstanbul arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Salı en yoğun gündür, Selanik ile İstanbul arası günlük 11 otobüs seferi. Cumartesi bunun yerine sadece 4 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Selanik ve İstanbul.
Selanik adresinden İstanbul adresine günün en yoğun otobüs seferi Akşam saatinde 29 sefer gerçekleşirken; Selanik adresinden İstanbul adresine Gece saatinde günün en az sefer sayisi olan 9 sefer gerçekleşmektedir.

Selanik ile İstanbul arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Selanik adresinden İstanbul adresine 7 sefer sıklıkla seyahat eden Arda Tur ve Simeonidis Tours gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Selanik adresinden İstanbul adresine 1.405 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 1.405 ₺
En Hızlı Otobüs 8sa 45dk
En erken Otobüs Saat 00:15'de
En son Otobüs Saat 23:59'de
Günlük Otobüs bağlantıları 7 Ø
Uzaklık 509,2 km
Otobüs Şirketleri Arda Tur ve Simeonidis Tours

Selanik - İstanbul arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 2 otobüs şirketi aracılığı ile 7 adet otobüs Selanik adresinden İstanbul adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
1.438 ₺
Çarşamba 26.06
1.493 ₺
Perşembe 27.06
1.493 ₺
Cuma 28.06
1.493 ₺
Cumartesi 29.06
1.616 ₺
Pazar 30.06
1.493 ₺
Pazartesi 01.07
1.493 ₺
Salı 02.07
1.493 ₺
Çarşamba 03.07
1.443 ₺
Perşembe 04.07
1.493 ₺
Cuma 05.07
1.580 ₺
Cumartesi 06.07
1.493 ₺
Pazar 07.07
1.443 ₺
Pazartesi 08.07
1.493 ₺
Salı 09.07
1.496 ₺
Çarşamba 10.07
1.493 ₺
Perşembe 11.07
1.493 ₺
Cuma 12.07
1.493 ₺
Cumartesi 13.07
1.493 ₺
Pazar 14.07
1.444 ₺
Pazartesi 15.07
1.493 ₺
Salı 16.07
1.493 ₺
Çarşamba 17.07
1.580 ₺
Perşembe 18.07
1.493 ₺
Cuma 19.07
1.493 ₺
Cumartesi 20.07
1.493 ₺
Pazar 21.07

Selanik noktasından İstanbul noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Selanik adresi ile İstanbul adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
1.405 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Selanik - İstanbul arası bir otobüs için Pazartesi en ucuz gündür. Çarşamba ise tam aksine 1.493 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Selanik ile İstanbul, 1.405 ₺ ile. Akşam'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 1.438 ₺.

Selanik noktasından İstanbul noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Selanik adresinden İstanbul adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Selanik adresinden İstanbul adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Selanik ile İstanbul arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Selanik ile İstanbul arasındaki sevilen otobüs şirketleri

Selanik ile İstanbul arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

Selanik ve İstanbul içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Selanik ve İstanbul bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Selanik ile İstanbul arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Selanik - İstanbul güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Selanik - İstanbul güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Selanik - İstanbul güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Selanik İstanbul otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Selanik - İstanbul en ucuz seferi 1.405 ₺ fiyatından başlar ve 10sa 20dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Selanik - İstanbul arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Selanik noktasından İstanbul noktasına olan güzergahta 2 firmalari tarafından 1.405 ₺ ile 1.618 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle İstanbul varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Selanik İstanbul rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Selanik to İstanbul güzergahinda hergün ortalama 7 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Selanik kalkışlı İstanbul varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Selanik - İstanbul arası en hızlı otobüs servisi Arda Tur tarafından sunulmaktadır ve 8sa 45dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 1.493 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Selanik kalkışlı İstanbul varışlı ilk otobüs ne zaman?

Selanik kalkışlı İstanbul varışlı en erken otobüs seyahati Saat 00:15'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Selanik kalkışlı İstanbul varışlı son otobüs ne zamandır?

Selanik kalkışlı İstanbul varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:59'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Selanik ile İstanbul arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Selanik ile İstanbul arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Arda Tur ve Simeonidis Tours firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Selanik ve İstanbul arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Selanik ile İstanbul arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Arda Tur ve Simeonidis Tours.

Selanik - İstanbul otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Selanik İstanbul otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Selanik İstanbul otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Selanik - İstanbul arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Selanik ile İstanbul

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Selanik ve İstanbul adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Selanik konumundan İstanbul konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.