En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Yunanistan Otobüs Bileti

Yunanistan Otobüs Seferleri
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
YunanistanYunanistan denilince aklınıza direkt turkuaz renkli deniz, antik kalıntılar, mavi-beyaz evler, uzo ve sakinlerin yaşam biçimi mi geliyor? Akdeniz ikliminin sıcak ve kuru yazları ve sayısız pastoral plajları Yunanistan'ı su tutkunlarına, sürekli güneş arayanlara ve rahatlayıp koktely keyfi yaşamak isteyenlere cazip kılıyor. Akdeniz ülkelerinin %78’inin dağlardan oluştuğundan dolayı Yunanistan dağcılar ve dağ yürüyüşçüleri için de çekici bir yer haline geliyor. Dahası, Antik Yunan’ın erken gelişmiş uygarlığının kalıntılarının ülke çapına yayıldığı Yunanistan, keşfedilecek birçok etkileyici tarihi hikayelere sahip.
Dünyadaki en çok fotoğraflanan yerlerinden biri olan Atina’daki Akropolis, gerek tarihi, gerek kültürel mirasıyla görülmeye değer bir tatil noktası olarak biliniyor. Çoğu turistik kasabanın ve Chersoneses, Rethymnon, Chania ve Heraklion gibi popüler plajların bulunduğu Yunanistan’ın en büyük ve en güneyindeki adası Girit Adası ise ada tatili yapmak isteyenleri kendisine çekiyor. Adanın doğusunda yer alan ve palmiyelerle çevrili Vai Plajı ve Samariá Gorge, rahatlamanız için her şeyi sunuyor. Rodos adasında, Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Rodos’un Kolossus’unu ve etkileyici tarihi ile eski kenti ziyaret etmeyi unutmayın. Santorini, Mykonos, Paros ve Naxos adalarından oluşan Kiklad Adaları, sonsuzluğa uzanan havuzlu otelleri, gündoğumu ve günbatımı manzarası sunan kayalıklara inşa edilen mavi-beyaz evleri ile özellikle balayı çiftleri tarafından yoğun ilgi görüyor. Corfu ve Zakynthos’unda dahil olduğu İon Adalarında İtalyan ruhunu yaşayabilir ve çam ağaçlı, çakıl taşlı plajlarda güneşin tadını çıkarabilirsiniz. 3,054 adadan hangisini tatil listenize ekleyeceksiniz?
Eurolines, Autokar Polska ve AGAT gibi otobüs şirketleri ile Almanya veya Polonya’dan Yunanistan’a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. CheckMyBus ile, fiyatları ve seyahat sürelerini kolayca ve rahat bir şekilde karşılaştırabilir, evde veya tatildeyken, kendinize her zaman en iyi yolculuk seçeneklerini bulabilirsiniz.

Yunanistan'da en popüler otobüs seferleri

Yunanistan'da en çok otobüs rotasına sahip şehirler

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.