Yunanistan Otobüs Bileti

Yunanistan Otobüs Seferleri

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
1319 Firma - 4.889.930 Bağlantı
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Yunanistan

Yunanistan denilince aklınıza direkt turkuaz renkli deniz, antik kalıntılar, mavi-beyaz evler, uzo ve sakinlerin yaşam biçimi mi geliyor? Akdeniz ikliminin sıcak ve kuru yazları ve sayısız pastoral plajları Yunanistan'ı su tutkunlarına, sürekli güneş arayanlara ve rahatlayıp koktely keyfi yaşamak isteyenlere cazip kılıyor. Akdeniz ülkelerinin %78’inin dağlardan oluştuğundan dolayı Yunanistan dağcılar ve dağ yürüyüşçüleri için de çekici bir yer haline geliyor. Dahası, Antik Yunan’ın erken gelişmiş uygarlığının kalıntılarının ülke çapına yayıldığı Yunanistan, keşfedilecek birçok etkileyici tarihi hikayelere sahip.

Dünyadaki en çok fotoğraflanan yerlerinden biri olan Atina’daki Akropolis, gerek tarihi, gerek kültürel mirasıyla görülmeye değer bir tatil noktası olarak biliniyor. Çoğu turistik kasabanın ve Chersoneses, Rethymnon, Chania ve Heraklion gibi popüler plajların bulunduğu Yunanistan’ın en büyük ve en güneyindeki adası Girit Adası ise ada tatili yapmak isteyenleri kendisine çekiyor. Adanın doğusunda yer alan ve palmiyelerle çevrili Vai Plajı ve Samariá Gorge, rahatlamanız için her şeyi sunuyor. Rodos adasında, Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Rodos’un Kolossus’unu ve etkileyici tarihi ile eski kenti ziyaret etmeyi unutmayın. Santorini, Mykonos, Paros ve Naxos adalarından oluşan Kiklad Adaları, sonsuzluğa uzanan havuzlu otelleri, gündoğumu ve günbatımı manzarası sunan kayalıklara inşa edilen mavi-beyaz evleri ile özellikle balayı çiftleri tarafından yoğun ilgi görüyor. Corfu ve Zakynthos’unda dahil olduğu İon Adalarında İtalyan ruhunu yaşayabilir ve çam ağaçlı, çakıl taşlı plajlarda güneşin tadını çıkarabilirsiniz. 3,054 adadan hangisini tatil listenize ekleyeceksiniz?

Eurolines, Autokar Polska ve AGAT gibi otobüs şirketleri ile Almanya veya Polonya’dan Yunanistan’a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. CheckMyBus ile, fiyatları ve seyahat sürelerini kolayca ve rahat bir şekilde karşılaştırabilir, evde veya tatildeyken, kendinize her zaman en iyi yolculuk seçeneklerini bulabilirsiniz.

Yunanistan'da en popüler otobüs seferleri

Otobüs (Yunanistan)

Yunanistan'da en çok otobüs rotasına sahip şehirler

Şehir
bağlantıların miktarı
Otobüs Firmaları
1
1
Şehir
bağlantıların miktarı
Otobüs Firmaları
1
1
1
1

Yunanistan'daki diğer otobüs durakları ve otobüs seferleri

Yunanistan yurt içi ve yurt dışı diğer otobüs bağlantıları

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis