En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

İzmir - Ereğli (Konya) otobüs bilet bul

İzmir - Ereğli (Konya) arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

İzmir ile Ereğli (Konya) arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için İzmir noktasından Ereğli (Konya) noktasına Kontur gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi
bşlngç 717 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Kontur
    10sa 0dk
    07:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    17:00
    Ereğli (Konya)
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    717 ₺
  • Kontur
    10sa 0dk
    23:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    09:00
    Ereğli (Konya)
    Merkez Otobüs Duragi
    Kontur
    Ekonomi
    717 ₺

İzmir ile Ereğli (Konya) arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle İzmir adresinden Ereğli (Konya) adresine 2 sefer sıklıkla seyahat eden Kontur gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi İzmir adresinden Ereğli (Konya) adresine 717 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 717 ₺
En Hızlı Otobüs 10sa 0dk
En erken Otobüs Saat 07:00'de
En son Otobüs Saat 23:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 2 Ø
Uzaklık 613,6 km
Otobüs Şirketleri Kontur

İzmir - Ereğli (Konya) arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 2 adet otobüs İzmir adresinden Ereğli (Konya) adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
Çarşamba 26.06
Perşembe 27.06
Cuma 28.06
Cumartesi 29.06
Pazar 30.06
Pazartesi 01.07
717 ₺
Salı 02.07
Çarşamba 03.07
715 ₺
Perşembe 04.07
Cuma 05.07
Cumartesi 06.07
Pazar 07.07
Pazartesi 08.07
Salı 09.07
Çarşamba 10.07
Perşembe 11.07
Cuma 12.07
Cumartesi 13.07
Pazar 14.07
Pazartesi 15.07
Salı 16.07
Çarşamba 17.07
Perşembe 18.07
Cuma 19.07
Cumartesi 20.07
Pazar 21.07

İzmir noktasından Ereğli (Konya) noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi İzmir adresinden Ereğli (Konya) adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine İzmir adresinden Ereğli (Konya) adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve İzmir ile Ereğli (Konya) arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

İzmir ve Ereğli (Konya) içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size İzmir ve Ereğli (Konya) bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

İzmir ile Ereğli (Konya) arasındaki otobüste Servis ve Konfor

İzmir - Ereğli (Konya) güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da İzmir - Ereğli (Konya) güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

İzmir - Ereğli (Konya) güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

İzmir Ereğli (Konya) otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. İzmir - Ereğli (Konya) en ucuz seferi 717 ₺ fiyatından başlar ve 10sa 0dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

İzmir - Ereğli (Konya) arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

İzmir noktasından Ereğli (Konya) noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 717 ₺ ile 717 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Ereğli (Konya) varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

İzmir Ereğli (Konya) rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

İzmir to Ereğli (Konya) güzergahinda hergün ortalama 2 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

İzmir kalkışlı Ereğli (Konya) varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

İzmir - Ereğli (Konya) arası en hızlı otobüs servisi Kontur tarafından sunulmaktadır ve 10sa 0dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 717 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İzmir kalkışlı Ereğli (Konya) varışlı ilk otobüs ne zaman?

İzmir kalkışlı Ereğli (Konya) varışlı en erken otobüs seyahati Saat 07:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir kalkışlı Ereğli (Konya) varışlı son otobüs ne zamandır?

İzmir kalkışlı Ereğli (Konya) varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir ile Ereğli (Konya) arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

İzmir ile Ereğli (Konya) arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Kontur firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

İzmir ve Ereğli (Konya) arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

İzmir ile Ereğli (Konya) arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Kontur.

İzmir - Ereğli (Konya) otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle İzmir Ereğli (Konya) otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir Ereğli (Konya) otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde İzmir - Ereğli (Konya) arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları İzmir ile Ereğli (Konya)

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

İzmir ve Ereğli (Konya) adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada İzmir konumundan Ereğli (Konya) konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.