İzmir - Mersin otobüs bilet bul

İzmir - Mersin arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

İzmir ile Mersin arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için İzmir noktasından Mersin noktasına Kontur veya Kamil Koç gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
bşlngç 950 ₺
Salı
Çarşamba
Perşembe
bşlngç 920 ₺
Cuma
Cumartesi

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Kamil Koç
  14sa 10dk
  18:15
  İzmir
  Merkez Otobüs Duragi
  08:25
  Mersin
  Merkez Tren Istasyonu
  Kamil Koç
  Ekonomi
  950 ₺
 • Kamil Koç
  13sa 55dk
  18:30
  İzmir
  Merkez Otobüs Duragi
  08:25
  Mersin
  Merkez Tren Istasyonu
  Kamil Koç
  Ekonomi
  950 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Kontur
  16sa 10dk
  08:00
  İzmir
  00:10
  Mersin
  Kontur
  Ekonomi
  920 ₺
 • Kontur
  13sa 0dk
  11:00
  İzmir
  00:00
  Mersin
  Kontur
  Ekonomi
  920 ₺
 • Kontur
  14sa 10dk
  15:00
  İzmir
  05:10
  Mersin
  Kontur
  Ekonomi
  920 ₺
 • Kontur
  14sa 10dk
  21:00
  İzmir
  11:10
  Mersin
  Kontur
  Ekonomi
  920 ₺
 • Kontur
  12sa 40dk
  23:00
  İzmir
  11:40
  Mersin
  Kontur
  Ekonomi
  920 ₺

İzmir ve Mersin arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan İzmir ve Mersin arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Perşembe en yoğun gündür, İzmir ile Mersin arası günlük 5 otobüs seferi. Pazartesi bunun yerine sadece 2 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler İzmir ve Mersin.
İzmir adresinden Mersin adresine günün en yoğun otobüs seferi Akşam saatinde 4 sefer gerçekleşirken; İzmir adresinden Mersin adresine Öğleden sonra saatinde günün en az sefer sayisi olan 1 sefer gerçekleşmektedir.

İzmir ile Mersin arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle İzmir adresinden Mersin adresine 3 sefer sıklıkla seyahat eden Kontur ve Kamil Koç gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi İzmir adresinden Mersin adresine 920 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 920 ₺
En Hızlı Otobüs 12sa 40dk
En erken Otobüs Saat 18:15'de
En son Otobüs Saat 23:00'de
Günlük Otobüs bağlantıları 3 Ø
Uzaklık 684,0 km
Otobüs Şirketleri Kontur ve Kamil Koç

İzmir - Mersin arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 2 otobüs şirketi aracılığı ile 3 adet otobüs İzmir adresinden Mersin adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 19.05.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 13.05
Salı 14.05
Çarşamba 15.05
Perşembe 16.05
Cuma 17.05
Cumartesi 18.05
Pazar 19.05
Pazartesi 20.05
950 ₺
Salı 21.05
Çarşamba 22.05
Perşembe 23.05
920 ₺
Cuma 24.05
Cumartesi 25.05
Pazar 26.05
Pazartesi 27.05
Salı 28.05
Çarşamba 29.05
Perşembe 30.05
Cuma 31.05
Cumartesi 01.06
Pazar 02.06
Pazartesi 03.06
Salı 04.06
Çarşamba 05.06
Perşembe 06.06
Cuma 07.06
Cumartesi 08.06
Pazar 09.06

İzmir noktasından Mersin noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için İzmir adresi ile Mersin adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
910 ₺ dan başlayan fiyatlarla, İzmir - Mersin arası bir otobüs için Perşembe en ucuz gündür. Pazartesi ise tam aksine 940 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı İzmir ile Mersin, 910 ₺ ile. Akşam'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 920 ₺.

İzmir noktasından Mersin noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi İzmir adresinden Mersin adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine İzmir adresinden Mersin adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve İzmir ile Mersin arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

İzmir ile Mersin arasındaki sevilen otobüs şirketleri

İzmir ile Mersin arasında kullanıcılarımız tarafından en çok rezerve edilen otobüs şirketleri bunlardır.

İzmir ve Mersin içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size İzmir ve Mersin bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

İzmir ile Mersin arasındaki otobüste Servis ve Konfor

İzmir - Mersin güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da İzmir - Mersin güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

İzmir - Mersin güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

İzmir Mersin otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. İzmir - Mersin en ucuz seferi 920 ₺ fiyatından başlar ve 16sa 10dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

İzmir - Mersin arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

İzmir noktasından Mersin noktasına olan güzergahta 2 firmalari tarafından 920 ₺ ile 950 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Mersin varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

İzmir Mersin rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

İzmir to Mersin güzergahinda hergün ortalama 3 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

İzmir kalkışlı Mersin varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

İzmir - Mersin arası en hızlı otobüs servisi Kontur tarafından sunulmaktadır ve 12sa 40dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 920 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

İzmir kalkışlı Mersin varışlı ilk otobüs ne zaman?

İzmir kalkışlı Mersin varışlı en erken otobüs seyahati Saat 18:15'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir kalkışlı Mersin varışlı son otobüs ne zamandır?

İzmir kalkışlı Mersin varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:00'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir ile Mersin arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

İzmir ile Mersin arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Kontur ve Kamil Koç firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

İzmir ve Mersin arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

İzmir ile Mersin arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Kontur ve Kamil Koç.

İzmir - Mersin otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle İzmir Mersin otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

İzmir Mersin otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde İzmir - Mersin arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları İzmir ile Mersin

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

İzmir ve Mersin adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada İzmir konumundan Mersin konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.