Bursa - Mersin otobüs bilet bul

Bursa - Mersin arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Bursa ile Mersin arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Bursa noktasından Mersin noktasına Kamil Koç gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
yarın
Perşembe
bşlngç 1.050 ₺
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
 • Kamil Koç
  12sa 40dk
  07:00
  Bursa
  Otogarı
  19:40
  Mersin
  Merkez Tren Istasyonu
  Kamil Koç
  Ekonomi
  1.050 ₺
 • Kamil Koç
  12sa 55dk
  18:30
  Bursa
  Otogarı
  07:25
  Mersin
  Merkez Tren Istasyonu
  Kamil Koç
  Ekonomi
  1.050 ₺

Bursa ile Mersin arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Bursa adresinden Mersin adresine 2 sefer sıklıkla seyahat eden Kamil Koç gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Bursa adresinden Mersin adresine 1.050 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 1.050 ₺
En Hızlı Otobüs 12sa 40dk
En erken Otobüs Saat 07:00'de
En son Otobüs Saat 18:30'de
Günlük Otobüs bağlantıları 2 Ø
Uzaklık 613,2 km
Otobüs Şirketleri Kamil Koç

Bursa - Mersin arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 1 otobüs şirketi aracılığı ile 2 adet otobüs Bursa adresinden Mersin adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 16.04.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 15.04
Salı 16.04
Çarşamba 17.04
Perşembe 18.04
1.050 ₺
Cuma 19.04
Cumartesi 20.04
Pazar 21.04
Pazartesi 22.04
Salı 23.04
Çarşamba 24.04
1.000 ₺
Perşembe 25.04
Cuma 26.04
Cumartesi 27.04
Pazar 28.04
Pazartesi 29.04
Salı 30.04
Çarşamba 01.05
Perşembe 02.05
Cuma 03.05
Cumartesi 04.05
Pazar 05.05
Pazartesi 06.05
Salı 07.05
Çarşamba 08.05
Perşembe 09.05
Cuma 10.05
Cumartesi 11.05
Pazar 12.05

Bursa noktasından Mersin noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Bursa adresinden Mersin adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Bursa adresinden Mersin adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Bursa ile Mersin arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Bursa ve Mersin içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Bursa ve Mersin bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Bursa ile Mersin arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Bursa - Mersin güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Bursa - Mersin güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Bursa - Mersin güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Bursa Mersin otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Bursa - Mersin en ucuz seferi 1.050 ₺ fiyatından başlar ve 12sa 40dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Bursa - Mersin arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bursa noktasından Mersin noktasına olan güzergahta 1 firmalari tarafından 1.050 ₺ ile 1.050 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle Mersin varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Bursa Mersin rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Bursa to Mersin güzergahinda hergün ortalama 2 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Bursa kalkışlı Mersin varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Bursa - Mersin arası en hızlı otobüs servisi Kamil Koç tarafından sunulmaktadır ve 12sa 40dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 1.050 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Bursa kalkışlı Mersin varışlı ilk otobüs ne zaman?

Bursa kalkışlı Mersin varışlı en erken otobüs seyahati Saat 07:00'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bursa kalkışlı Mersin varışlı son otobüs ne zamandır?

Bursa kalkışlı Mersin varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 18:30'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bursa ile Mersin arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Bursa ile Mersin arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Kamil Koç firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Bursa ve Mersin arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Bursa ile Mersin arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Kamil Koç.

Bursa - Mersin otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Bursa Mersin otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bursa Mersin otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Bursa - Mersin arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Bursa ile Mersin

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Bursa ve Mersin adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Bursa konumundan Mersin konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.