Bursa kalkışlı Mersin otobüsleri

Bursa - Mersin arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Bursa Mersin arası en uygun fiyatlı otobüs hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? Bursa Mersin arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırin.Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini arayın!

Bursa kalkışlı Mersin otobüsleri hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs75,00 ₺
En Hızlı Otobüs12sa 0dk
En erken OtobüsSaat 09:00'de
En son OtobüsSaat 23:59'de
Günlük Otobüs bağlantıları3 Ø
Uzaklık613,2 km
Otobüs ŞirketleriLüks Mersin, Villa Seyahat, Gülnarlılar Mersin Nur Turizm, Mersin Vif Turizm, Köksallar Turizm, Busbud, Lüks Ereğli, 12Go Asia, Güney Akdeniz Seyahat, Kontur
Bursa - Mersin arası otobüsle mi seyahat etmek istiyor musunuz?
CheckMyBus yardım için hizmetinizde! Kalkış yeri Bursa ve varış yeri Mersin olan tüm mevcut otobüsleri karşılaştırıyor ve size tüm durakları, tüm seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Size Lüks Mersin, Villa Seyahat veya Gülnarlılar Mersin Nur Turizm gibi bu güzergahta çalışan şirketlerin otobüs biletlerini göstereceğiz. Ayrıca otobüs donanımı hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüsün klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç gün içindeki Bursa Mersin otobüs güzergahı için en ucuz otobüs biletlerini  de gösteriyoruz. Ayrıca yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak Bursa ve Mersin şehirlerarası otobüs durakları hakkında da bilgi alacaksınız. Buna ek olarak size Mersin ötesine seyahat seçeneklerini, Bursa alternatif varış noktalarını ve Mersin varışlı en popüler havaalanı servislerini göstereceğiz.

Bursa - Mersin arası genellikle bulabileceğiniz en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle Bursa - Mersin otobüs hattını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • Lüks Mersin
  18:30
  Bursa
  Süre 12sa 0dk
  06:30
  Mersin
  bşlngç75,00 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 22.04.2021
 • Villa Seyahat
  18:00
  Bursa
  Süre 12sa 30dk
  06:30
  Mersin
  bşlngç90,00 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 23.03.2021
 • Gülnarlılar Mersin Nur Turizm
  17:00
  Bursa
  Süre 12sa 35dk
  05:35
  Mersin
  bşlngç92,83 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 28.04.2021
 • Mersin Vif Turizm
  18:30
  Bursa
  Süre 12sa 30dk
  07:00
  Mersin
  bşlngç92,83 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 28.04.2021
 • Köksallar Turizm
  18:30
  Bursa
  Süre 12sa 0dk
  06:30
  Mersin
  bşlngç92,83 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 28.04.2021
 • Busbud
  09:00
  Bursa
  Süre 14sa 0dk
  23:00
  Mersin
  bşlngç130,00 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 22.04.2021
 • Lüks Ereğli
  22:00
  Bursa
  Süre 13sa 30dk
  11:30
  Mersin
  bşlngç139,32 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 28.04.2021
 • 12Go Asia
  23:30
  Bursa
  Süre 14sa 15dk
  13:45
  Mersin
  bşlngç164,52 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 28.04.2021
 • Güney Akdeniz Seyahat
  23:59
  Bursa
  Süre 19sa 0dk
  18:59
  Mersin
  bşlngç170,00 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 23.03.2021
 • Kontur
  09:00
  Bursa
  Süre 13sa 25dk
  22:25
  Mersin
  bşlngç215,00 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 27.07.2021

Bursa - Mersin arası otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğe göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda Bursa kalkış, Mersin varış yeriniz olarak belirlendi. Ayrıca varsayılan bir seyahat tarihi de belirledik. Genellikle birçok kişi 3-7 gün öncesinden rezervasyon yapar. Belirli bir tarihi istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Ne zaman geri dönüş yapacağınızı şimdiden biliyor musunuz? Bu durumda dönüş seyahatinizi kontrol edebilir ve Mersin - Bursa güzergahı için tercih ettiğiniz tarihi seçebilirsiniz.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda beraberinizde kaç yolcu olacağını belirtin ve aramanızı başlatın.
Sonuçları aldıktan sonra Bursa - Mersin arası tüm mevcut otobüsleri karşılaştırabilir ve seyahat rezervasyonunu yaptırmadan önce birden fazla faktörü dikkate alabilirsiniz. En ucuz otobüs bileti 75,00 ₺ fiyatlı olarak Lüks Mersin tarafından sunulmuştur; en hızlı hat 12sa 0dk sürer. Sonuç olarak en ucuz bileti, en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip otobüsü isteyip istemediğiniz size bağlı. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için teklif bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarınızı fiyat, kalkış ve varış saati bazında sıralayabilir, duraklar veya şirketlere göre filtreleme yapabilirsiniz. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.
Bu arada: Bursa Mersin otobüs güzergahı için ayrıca tren, araba paylaşımı ve uçuşlar dahil diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.
Bursa - Mersin seyahatinizden memnun kalmanız dileği ile!

Bursa ve Mersin şehirlerindeki otobüs durakları

İstasyonlar
Mersin
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 277, 33130  Mersin  (Türkiye)
Mersin - Yeni Otogar
Mersin  (Türkiye)

Bursa - Mersin otobüs güzergahı hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Mersin otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. En ucuz sefer 75,00 ₺'dan başlar ve Mersin ulaşması 12sa 0dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Bursa - Mersin arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu güzergah, 75,00 ₺ - 215,00 ₺ arası bilet fiyatıyla 10 bus companies tarafından teklif ediliyor. Bu nedenle Mersin varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün Bursa Mersin arası kaç sefer vardır?

Bursa Mersin güzergahında hergün yaklaşık 3 connections ile hizmet verilmektedir.

Bursa kalkışlı Mersin varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Bursa - Mersin arası en hızlı otobüs Lüks Mersin tarafından sunulmaktadır ve 12sa 0dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 75,00 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Bursa kalkışlı Mersin varışlı ilk otobüs ne zaman?

Bursa'den Mersin'a gelen en erken otobüs Saat 09:00'de başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bursa kalkışlı Mersin varışlı son otobüs ne zaman?

Bursa - Mersin arası son otobüs seferinin kalkışı: Saat 23:59'de. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bursa Mersin güzergahında hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Bursa Mersin güzergahında direkt bir bağlantı arıyorsanız, arama motorumuz şu anda aşağıdaki şirketlerle otobüs bağlantısını karşılaştırmaktadır: Lüks Mersin, Villa Seyahat ve Gülnarlılar Mersin Nur Turizm.

Bursa kalkışlı Mersinvarışlı direkt otobüs var mı?

Bursa - Mersin arasında direkt otobüs hattı arıyorsanız, CheckMyBus mevcut durum için karşılaştırma yapar 3 direct bus connections with the following companies: Lüks Mersin, Villa Seyahat ve Kontur

Bursa - Mersin otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Bursa Mersin otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bursa Mersin otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Bursa - Mersin arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Bursa ve Mersin karşılaştırması

Otobüs güzergahları: Bursa ve Mersin şehrinden otobüs güzergâhları

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.