En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Gebze - İzmir otobüs bilet bul

Gebze - İzmir arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Gebze ile İzmir arasında seferi olan tüm otobüs firmalarının zaman çizelgelerini karşılaştırın.

Burada, önümüzdeki günler için Gebze noktasından İzmir noktasına Balıkesir Uludağ Turizm, Nilüfer Turizm veya İstanbul Kalesi gibi çeşitli otobüs operatörlerinin tarifelerinden en ucuz otobüs seferlerinin bir seçkisini bulabilirsiniz.
bugün
bşlngç 690 ₺
yarın
bşlngç 690 ₺
Perşembe
bşlngç 713 ₺
Cuma
bşlngç 826 ₺
Cumartesi
bşlngç 799 ₺
Pazar
bşlngç 909 ₺
Pazartesi
bşlngç 768 ₺

bugün en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Didim Seyahat
    6sa 0dk
    00:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    06:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Didim Seyahat
    Ekonomi
    690 ₺
  • Kale Seyahat
    7sa 0dk
    00:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    07:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Kale Seyahat
    Ekonomi
    690 ₺
  • Salihli Güven Turizm
    6sa 0dk
    01:35
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    07:35
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Salihli Güven Turizm
    Ekonomi
    690 ₺
  • İstanbul Kalesi
    7sa 0dk
    00:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    07:15
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    713 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    6sa 0dk
    01:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    07:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    804 ₺

yarın en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Didim Seyahat
    6sa 0dk
    11:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    17:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Didim Seyahat
    Ekonomi
    690 ₺
  • İstanbul Kalesi
    7sa 0dk
    00:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    07:15
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    713 ₺
  • İzmir Turizm
    8sa 0dk
    13:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    21:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    İzmir Turizm
    Ekonomi
    804 ₺
  • Kale Seyahat
    7sa 0dk
    00:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    07:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Kale Seyahat
    Ekonomi
    862 ₺
  • Yeşil Muş Ovası Turizm
    7sa 0dk
    21:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    04:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Yeşil Muş Ovası Turizm
    Ekonomi
    862 ₺

Perşembe en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • İstanbul Kalesi
    7sa 0dk
    00:15
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    07:15
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    İstanbul Kalesi
    Ekonomi
    713 ₺
  • Kale Seyahat
    7sa 0dk
    00:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    07:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Kale Seyahat
    Ekonomi
    747 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    6sa 0dk
    01:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    07:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    804 ₺
  • İzmir Turizm
    8sa 0dk
    13:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    21:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    İzmir Turizm
    Ekonomi
    804 ₺
  • Yeşil Muş Ovası Turizm
    7sa 0dk
    21:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    04:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Yeşil Muş Ovası Turizm
    Ekonomi
    862 ₺

Cuma en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    5sa 30dk
    01:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    07:00
    İzmir
    Basmane
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    826 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    5sa 30dk
    02:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    07:30
    İzmir
    Basmane
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    826 ₺
  • Vip İzmir Kalesi
    2sa 30dk
    00:05
    Gebze
    02:35
    İzmir
    Vip İzmir Kalesi
    Ekonomi
    909 ₺
  • Vip İzmir Kalesi
    3sa 45dk
    01:30
    Gebze
    05:15
    İzmir
    Vip İzmir Kalesi
    Ekonomi
    909 ₺
  • Metro Turizm
    5sa 15dk
    00:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    05:45
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Metro Turizm
    Ekonomi
    1.033 ₺

Cumartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Nilüfer Turizm
    5sa 30dk
    09:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    14:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    799 ₺
  • Nilüfer Turizm
    6sa 0dk
    11:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    17:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    799 ₺
  • Vip İzmir Kalesi
    4sa 50dk
    01:30
    Gebze
    06:20
    İzmir
    Vip İzmir Kalesi
    Ekonomi
    909 ₺
  • Vip İzmir Kalesi
    4sa 50dk
    12:30
    Gebze
    17:20
    İzmir
    Vip İzmir Kalesi
    Ekonomi
    909 ₺
  • Pamukkale Turizm
    5sa 5dk
    00:10
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    05:15
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Pamukkale Turizm
    Ekonomi
    1.061 ₺

Pazar en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Vip İzmir Kalesi
    4sa 50dk
    01:30
    Gebze
    06:20
    İzmir
    Vip İzmir Kalesi
    Ekonomi
    909 ₺

Pazartesi en ucuz otobüs seferleri

Fiyatlar tek yön ve tek kişi içindir
  • Metro Turizm
    5sa 15dk
    00:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    05:45
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Metro Turizm
    Ekonomi
    768 ₺
  • Metro Turizm
    5sa 0dk
    01:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    06:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Metro Turizm
    Ekonomi
    768 ₺
  • Nilüfer Turizm
    6sa 0dk
    11:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    17:00
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    799 ₺
  • Nilüfer Turizm
    5sa 30dk
    13:00
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    18:30
    İzmir
    Merkez Otobüs Duragi
    Nilüfer Turizm
    Ekonomi
    799 ₺
  • Balıkesir Uludağ Turizm
    5sa 30dk
    01:30
    Gebze
    Merkez Otobüs Duragi
    07:00
    İzmir
    Basmane
    Balıkesir Uludağ Turizm
    Ekonomi
    819 ₺

Gebze ve İzmir arasındaki otobüs bağlantılarının sıklığı

Buradan Gebze ve İzmir arasındaki bağlantıların haftanın farklı gün ve saatlerinde ne kadar sık olduğuna bakabilirsiniz.
Çarşamba en yoğun gündür, Gebze ile İzmir arası günlük 86 otobüs seferi. Pazar bunun yerine sadece 1 ile en az bağlantıya sahiptir. Arasındaki günlük antrenörler Gebze ve İzmir.
Gebze adresinden İzmir adresine günün en yoğun otobüs seferi Öğleden sonra saatinde 112 sefer gerçekleşirken; Gebze adresinden İzmir adresine Sabah saatinde günün en az sefer sayisi olan 60 sefer gerçekleşmektedir.

Gebze ile İzmir arasındaki otobüsler hakkında bilgiler

Tek bir tıklamayla her gün otobüsle Gebze adresinden İzmir adresine 50 sefer sıklıkla seyahat eden Balıkesir Uludağ Turizm, Nilüfer Turizm ve İstanbul Kalesi gibi tüm sağlayıcıları karşılaştırın! Otobüs biletinizi Gebze adresinden İzmir adresine 690 ₺ fiyatından başlayarak ayırtın!

En Ucuz Otobüs 690 ₺
En Hızlı Otobüs 2sa 30dk
En erken Otobüs Saat 00:15'de
En son Otobüs Saat 23:59'de
Günlük Otobüs bağlantıları 50 Ø
Uzaklık 330,3 km
Otobüs Şirketleri Balıkesir Uludağ Turizm, Nilüfer Turizm, İstanbul Kalesi, Kale Seyahat, Pamukkale Turizm, Varan Turizm, Metro Turizm, Balikesir Hakser Turizm, Didim Seyahat, İzmir Turizm ve 5 tane daha.

Gebze - İzmir arası en ucuz otobüs bağlantıları

Her gün, 15 otobüs şirketi aracılığı ile 50 adet otobüs Gebze adresinden İzmir adresine: Asagidaki tabloda, bu seyahat rotasi icin 25.06.2024 tarihinden ve takip eden günler için otobüsler için en ucuz fiyatları bulacaksınız.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Pazartesi 24.06
Salı 25.06
600 ₺
Çarşamba 26.06
688 ₺
Perşembe 27.06
688 ₺
Cuma 28.06
826 ₺
Cumartesi 29.06
799 ₺
Pazar 30.06
909 ₺
Pazartesi 01.07
768 ₺
Salı 02.07
799 ₺
Çarşamba 03.07
Perşembe 04.07
Cuma 05.07
499 ₺
Cumartesi 06.07
Pazar 07.07
Pazartesi 08.07
Salı 09.07
Çarşamba 10.07
Perşembe 11.07
Cuma 12.07
Cumartesi 13.07
Pazar 14.07
Pazartesi 15.07
Salı 16.07
Çarşamba 17.07
Perşembe 18.07
Cuma 19.07
Cumartesi 20.07
Pazar 21.07

Gebze noktasından İzmir noktasına seyahat etmek için en uygun fiyatlı dönem

Önümüzdeki 30 gün için Gebze adresi ile İzmir adresi arası en uygun fiyatlı otobüs biletini hangi gün ve günün hangi saatinde bulabileceğinizi buradan görebilirsiniz.
690 ₺ dan başlayan fiyatlarla, Gebze - İzmir arası bir otobüs için Salı en ucuz gündür. Pazar ise tam aksine 900 ₺ dan başlayan fiyatlarla en pahalı gündür.
Sabah konumundan otobüs biletleri için günün en ucuz zamanı Gebze ile İzmir, 690 ₺ ile. Öğleden sonra'den başlayan fiyatlarla günün en pahalı zamanıdır 713 ₺.

Gebze noktasından İzmir noktasına seyahat ederken nasıl tasarruf edilir?

Seyahat etmek pahalı olabilir, ama öyle olmak zorunda değil! Seyahatiniz için uçuk bir bedel ödemekten kaçınmak mı istiyorsunuz? O halde tasarruf etmek için bu hızlı adımları izleyin:

Biletinizi Gebze adresinden İzmir adresine önceden ayırtın! Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, genellikle fiyat o kadar ucuz olur. Ayrıca, son dakika veya doğrudan istasyondan satın almak yerine Gebze adresinden İzmir adresine otobüste bir yeriniz olduğundan emin olacaksınız.

Mümkünse, yoğun zamanlarda seyahat etmekten kaçının. Hafta sonu yerine hafta içinde seyahat etmeyi deneyin. Akşamları veya geceleri seyahat etmek yine daha ucuzdur ve Gebze ile İzmir arası geç saatlerde seyahat ederseniz otobüsünüz yine kısmen daha boş olacaktır.

Gebze ve İzmir içindeki tüm otobüs durakları ve istasyonları

Aşağıdaki harita size Gebze ve İzmir bölgelerindeki tüm otobüs duraklarını nerede bulabileceğinizi gösterir.

Gebze ile İzmir arasındaki otobüste Servis ve Konfor

Gebze - İzmir güzergahındaki otobüslerde hangi koltuk sınıflarının mevcut olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da Gebze - İzmir güzergahında hangi otobüs firmalarının hizmet verdiğini? Aşağıda sorularınızın cevaplarını bulacaksınız.

Gebze - İzmir güzergahında hizmet veren otobüsler hakkında SSS

Gebze İzmir otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. Gebze - İzmir en ucuz seferi 690 ₺ fiyatından başlar ve 6sa 0dk sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Gebze - İzmir arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Gebze noktasından İzmir noktasına olan güzergahta 15 firmalari tarafından 690 ₺ ile 1.379 ₺ arasındaki fiyatlarda seferler yapılır. Bu nedenle İzmir varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Gebze İzmir rotasında günde ortalama kaç sefer vardır?

Gebze to İzmir güzergahinda hergün ortalama 50 sefer düzenlenir. Arama seçeneğimizi kullanarak otobüs seferlerini karşılaştırabilir ve ideal seyahatinizi bulabilirsiniz.

Gebze kalkışlı İzmir varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Gebze - İzmir arası en hızlı otobüs servisi Vip İzmir Kalesi tarafından sunulmaktadır ve 2sa 30dk sürer. Bu hat için otobüs biletleri 909 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Gebze kalkışlı İzmir varışlı ilk otobüs ne zaman?

Gebze kalkışlı İzmir varışlı en erken otobüs seyahati Saat 00:15'de saatinde başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze kalkışlı İzmir varışlı son otobüs ne zamandır?

Gebze kalkışlı İzmir varışlı en son hareket eden otobüs seyahati Saat 23:59'de saatindedir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze ile İzmir arası güzergahta hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Gebze ile İzmir arası güzergahta seyahat etmek isteyen yolcular Balıkesir Uludağ Turizm, Nilüfer Turizm ve İstanbul Kalesi firmasını kullanabilirler. Size en uygun seyahati rezerve etmek için arama ile mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırın.

Gebze ve İzmir arasında doğrudan bir otobüs bağlantısı var mıdır?

Gebze ile İzmir arasındaki tüm doğrudan bağlantıları arama seçeneğimizi kullanarak ve filtrelerimizdeki değişiklikler bölümüne bakarak kontrol edebilirsiniz. Bunlar doğrudan otobüs sunan şirketlerden bazılarıdır: Balıkesir Uludağ Turizm, Nilüfer Turizm ve İstanbul Kalesi.

Gebze - İzmir otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Gebze İzmir otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Gebze İzmir otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Gebze - İzmir arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahında sunulan mevcut koltuk sınıfları Gebze ile İzmir

Ekonomi
Economy

Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.

Gebze ve İzmir adreslerinden daha fazla otobüs güzergahları

Burada Gebze konumundan İzmir konumuna giden en popüler otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz. Sadece seçtiğiniz bağlantıya tıklayın ve otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.