Aarhus sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Aarhus sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Aarhus şehrine ucuz otobüs biletleri
 • FlixBus
  06:05
  Kolding - Busterminal
  Süre 1sa 20dk
  07:25
  Aarhus - Central bus station
  bşlngç58,60 ₺
 • FlixBus
  09:10
  Aalborg - Busterminal
  Süre 1sa 45dk
  10:55
  Aarhus - Central bus station
  bşlngç88,64 ₺
297 Otobüs
5 Otobüs Durağı
2 Otobüs Şirketi
58,60 ₺ En Ucuz Bilet
Aarhus Hakkında
Danimarka
237.551
CheckMyBus sizinle! Aarhus için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Aarhus için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Aarhus şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Aarhus için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Aarhus şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Aarhus şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Aarhus şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Aarhus şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Aarhus - Central bus station
Fredensgade 45, 8000 Aarhus (Danimarka)
Aarhus - Havn
Ølandsgade , 8000 Aarhus (Danimarka)
Aarhus - Skejbygårdsvej/Randersvej
Aarhus (Danimarka)
Aarhus - Universitetsparken/Nørrebrogade
Aarhus (Danimarka)
Aarhus - West (Tilst)
Borumvej 37, 8381 Aarhus (Danimarka)

Aarhus şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Aarhus yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Randers, Vejle, Horsens gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Aarhus şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Herning, Silkeborg, Fredericia ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.