Arjantin Otobüs Bileti

Arjantin Otobüs Seferleri
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
ArjantinDünyanın Sonu” tahmin edebileceğinizden çok daha güzel... Latince'de gümüş, (argentum) sözcüğünden ismini alan “Arjantin” Güney Amerika’nın en güneyinde, tuhaf buzulları, karla kaplı dağ tepeleri, lagünleri, savanaları, şelaleleri, bataklıkları ve metropolleriyle ziyaretçilerinin ilgisini çekiyor.

Arjantin’in kültürel ve ekonomik merkezi olan Buenos Aries aynı zamanda Tango'nun da doğduğu yer olarak biliniyor. Arjantinlilerin üçte birinin yaşadığı Buenos Aries’ten sonra Córdoba, Rosario ve Mar del Plata gibi büyük şehirler geliyor. Arjantin'de yerli lezzetleri denemek isterseniz, menünüzde Asado (Arjantin kırmızı şarabı Malbec ile servis edilen sığır eti) olduğundan emin olun. Ülkenin eşsiz peyzajı ve doğal güzelliğini keşfetmek istiyorsanız, “muhakkak ziyaret etmeniz gereken yerler” hakkında birkaç tavsiyede bulunabiliriz:

1. Iguazú Şelaleleri: 2,7 kilometre uzunluğunda olan dünyanın en büyük şelaleleri Arjantin’de muhakkak ziyaret etmeniz gereken yerlerden.

2. Tierra del Fuego ve Ushuaia: Güney Amerika’nın en güneyindeki şehri saran uçurumlar ve sert rüzgarlarla çevrili atmosferinden dolayı bu yer “dünyanın sonu” adını almış. Antartika’ya giden sefer turları ve birkaç günlük Penguen Adaları için geziler buradan başlıyor.

3. Bariloche ve Göller Bölgesi: Andes dağının ortasında yer alan göller, yeşil renkli ağaçlarla çevrili olup derin mavi su ile muhteşem bir manzara sunuyor.

CheckMyBus Arjantin’de en iyi otobüs seferlerini bulmanıza yardımcı olur. Bölgede en çok kullanılan otobüs şirketlerinin Flecha, El Rápido Argentino, Chevallier ve Plusmar arasından size en uygun olanını seçin ve seyahatinizin keyfini çıkarın. İster Güney Amerika ister Kuzey Amerika isterseniz de Avrupa’daki otobüsleri arayın, sizin için tüm otobüs fiyatlarını ve seyahat saatlerini karşılaştırıyoruz. CheckMyBus sayesinde evinizden ayrılmadan, bir sonraki seyahatinizi planlayabilirsiniz.

Arjantin'de en popüler otobüs seferleri

Arjantin'de en çok otobüs rotasına sahip şehirler

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.