Aschersleben sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Aschersleben sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Aschersleben şehri için genellikle bulabileceğiniz en ucuz otobüsler hangileridir?
 • FlixBus
  15:55
  Clausthal-Zellerfeld - bus station
  Süre 2sa 20dk
  18:15
  Aschersleben station
  bşlngç70,85 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 30.08.2021

Aschersleben şehrine ucuz tren biletleri
 • Deutsche Bahn
  09:01
  Halberstadt
  Süre 0sa 23dk
  09:24
  Aschersleben
  bşlngç58,79 ₺
 • Deutsche Bahn
  09:32
  Quedlinburg
  Süre 0sa 51dk
  10:23
  Aschersleben
  bşlngç58,79 ₺
167 Otobüs
4 Otobüs Durağı
1 Otobüs firması
58,79 ₺ En Ucuz Bilet
Aschersleben Hakkında
Almanya
24.892
Euro
CheckMyBus sizinle! Aschersleben için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Aschersleben için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Aschersleben şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Aschersleben için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Aschersleben şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Aschersleben şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Aschersleben şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Aschersleben şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Aschersleben - Drohndorf-Mehringen
Aschersleben (Almanya)
Aschersleben - Freckleben
Aschersleben (Almanya)
Aschersleben - Schierstedt
Aschersleben (Almanya)
Aschersleben station
Bahnhofstraße , Aschersleben (Almanya)

Aschersleben şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Aschersleben yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Leipzig, Magdeburg, Dessau gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Aschersleben şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Wolfenbuettel, Nordhausen, Goslar ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Leipzig/Halle Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.