Bad Schwartau sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Bad Schwartau sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
0 Otobüs
2 Otobüs Durağı
0 Otobüs Şirketi
153,05 ₺ En Ucuz Bilet
Bad Schwartau Hakkında
Almanya
19.722
Euro
CheckMyBus sizinle! Bad Schwartau için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Bad Schwartau için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Bad Schwartau şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Bad Schwartau için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Bad Schwartau şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Bad Schwartau şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Bad Schwartau şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Bad Schwartau şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Bad Schwartau - Merkez otobüs durağı
Eutiner Ring , Bad Schwartau (Almanya)
Bad Schwartau Merkez tren istasyonu
Bad Schwartau (Almanya)

Seyahat Bilgisi: Bad Schwartau şehrini ziyaret et

Ulaşım
Bad Schwartau toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti32,43 ₺
Aylık Bilet595,99 ₺
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi49,66 ₺
Orta Mesafe Taksi84,12 ₺
Uzun Mesafe Taksi204,73 ₺
Yakıt15,20 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek86,16 ₺
3 menü240,73 ₺
Küçük cappuccino30,41 ₺
Büyük fıçı bira38,01 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği2,18 ₺
Etli yemek2,18 ₺
Şişe su1,93 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)40,54 ₺

Bad Schwartau şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Bad Schwartau yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Hamburg, Kiel, Lübeck gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Bad Schwartau şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Schwerin, Neumünster, Lueneburg ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Hamburg Havaalanı, Lübeck Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.