Bari kalkışlı Lecce otobüsleri

Bari - Lecce arası otobüsler: Tüm şirketleri karşılaştırın

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Bari Lecce arası en uygun fiyatlı otobüs hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? Bari Lecce arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştırin.Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini arayın!
Bari - Lecce arası otobüsle mi seyahat etmek istiyor musunuz?
CheckMyBus yardım için hizmetinizde! Kalkış yeri Bari ve varış yeri Lecce olan tüm mevcut otobüsleri karşılaştırıyor ve size tüm durakları, tüm seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Size gibi bu güzergahta çalışan şirketlerin otobüs biletlerini göstereceğiz. Ayrıca otobüs donanımı hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüsün klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç gün içindeki Bari Lecce otobüs güzergahı için en ucuz otobüs biletleri de gösteriyoruz. Ayrıca yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak Bari ve Lecce şehirlerarası otobüs durakları hakkında da bilgi alacaksınız. Buna ek olarak size Lecce ötesine seyahat seçeneklerini, Bari alternatif varış noktalarını ve Lecce varışlı en popüler havaalanı servislerini göstereceğiz.

Bari- Lecce arası en ucuz tren bağlantıları

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz tren biletlerinden bir seçim.

 • Trenitalia
  06:48
  Bari - Merkez tren istasyonu
  Süre 1sa 42dk
  08:30
  Lecce - Durağı
  bşlngç99,81 ₺
 • Trenitalia
  06:57
  Bari - Merkez tren istasyonu
  Süre 1sa 53dk
  08:50
  Lecce - Durağı
  bşlngç99,81 ₺
 • Trenitalia
  15:09
  Bari - Merkez tren istasyonu
  Süre 1sa 42dk
  16:51
  Lecce - Durağı
  bşlngç109,89 ₺
 • Trenitalia
  21:20
  Bari - Merkez tren istasyonu
  Süre 1sa 46dk
  23:06
  Lecce - Durağı
  bşlngç109,89 ₺

Bari- Lecce arası en ucuz yolculuk paylaşımı teklifleri

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz yolculuk teklifleri.

 • Apulia Shuttle
  00:00
  Bari - Merkez otobüs durağı
  Süre 1sa 45dk
  01:45
  Lecce - Durağı
  bşlngç2.296,55 ₺
 • Apulia Shuttle
  12:30
  Bari - Merkez otobüs durağı
  Süre 1sa 45dk
  14:15
  Lecce - Durağı
  bşlngç2.296,55 ₺

Bari - Lecce arası otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğe göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda Bari kalkış, Lecce varış yeriniz olarak belirlendi. Ayrıca varsayılan bir seyahat tarihi de belirledik. Genellikle birçok kişi 3-7 gün öncesinden rezervasyon yapar. Belirli bir tarihi istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Ne zaman geri dönüş yapacağınızı şimdiden biliyor musunuz? Bu durumda dönüş seyahatinizi kontrol edebilir ve Lecce - Bari güzergahı için tercih ettiğiniz tarihi seçebilirsiniz.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda beraberinizde kaç yolcu olacağını belirtin ve aramanızı başlatın.
Sonuçları aldıktan sonra Bari - Lecce arası tüm mevcut otobüsleri karşılaştırabilir ve seyahat rezervasyonunu yaptırmadan önce birden fazla faktörü dikkate alabilirsiniz. En ucuz otobüs bileti 0,00 ₺ fiyatlı olarak tarafından sunulmuştur; en hızlı hat sürer. Sonuç olarak en ucuz bileti, en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip otobüsü isteyip istemediğiniz size bağlı. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için teklif bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarınızı fiyat, kalkış ve varış saati bazında sıralayabilir, duraklar veya şirketlere göre filtreleme yapabilirsiniz. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre düzenleyin.
Bu arada: Bari Lecce otobüs güzergahı için ayrıca tren, araba paylaşımı ve uçuşlar dahil diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.
Bari - Lecce seyahatinizden memnun kalmanız dileği ile!

Bari otobüs durakları ve Lecce

İstasyonlar
SS16 , Lecce (İtalya)
Piazzale Stazione 56, 73100 Lecce (İtalya)
Lecce (İtalya)
Via Adriatica , 73100 Lecce (İtalya)

Otobüs güzergahı Bari hakkında SSS Lecce

BariLecce otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, diğer şeylerin yanı sıra seyahatin gün ve saatine de bağlıdır. En ucuz sefer 'dan başlar ve Lecce ulaşması sürer. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Bari - Lecce arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu güzergah, 0,00 ₺ - 0,00 ₺ arası bilet fiyatıyla 0 bus companies tarafından teklif ediliyor. Bu nedenle Lecce varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün Bari Lecce arası kaç sefer vardır?

Her gün, Bari Lecce otobüs güzergahında yaklaşık 0 connections bağlantı ile hizmet verilmektedir. Arama motorumuzla mükemmel seferi bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

Bari kalkışlı Lecce varışlı otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Bari - Lecce arası en hızlı otobüs tarafından sunulmaktadır ve sürer. Bu hat için otobüs biletleri 0,00 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Bari kalkışlı Lecce varışlı ilk otobüs ne zaman?

Bari'den Lecce'a gelen en erken otobüs başlıyor. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bari kalkışlı Lecce varışlı son otobüs ne zaman?

Bari - Lecce arası son otobüs seferinin kalkışı: . Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bari Lecce güzergahında hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Bari - Lecce arası otobüsle yolculuk ederken, yolcular ile seyahat edebilir. Arama motorumuz sayesinde size uygun seçeneği rezerve edebilmek için mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırabilirsiniz.

Bari kalkışlı Lecce varışlı direkt otobüs var mı?

Bari - Lecce arasında direkt otobüs hattı arıyorsanız, CheckMyBus mevcut durum için karşılaştırma yapar 0 direct bus connections. 

Bari - Lecce otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Bari Lecce otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan otobüsü bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Bari Lecce otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Bari - Lecce arası otobüs donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Bari karşılaştır ve Lecce

64,27 ₺
40,33 ₺
Bari
Lecce
Bari şehrinde taksi fiyatları Lecce şehrine göre daha pahalı
10,08 ₺
10,08 ₺
Bari
Lecce
Bari şehrinde toplu taşıma fiyatları Lecce şehrine göre daha pahalı
20,16 ₺
40,33 ₺
Bari
Lecce
Bari şehrinde büyük boy bira fiyatları Lecce şehrine göre daha ucuz
3,23 ₺
4,20 ₺
Bari
Lecce
Bari şehrinde şişe su fiyatları Lecce şehrine göre daha ucuz
90,74 ₺
75,61 ₺
Bari
Lecce
Bari şehrinde yemek fiyatları Lecce şehrine göre daha pahalı

Otobüs güzergahları: Bari kalkışlı ve Lecce

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.