Béjar sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Béjar sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Béjar şehrine ucuz otobüs biletleri
 • ALSA
  13:10
  Aldeanueva del Camino
  Süre 0sa 30dk
  13:40
  Béjar - Cantagallo
  bşlngç14,25 ₺
 • ALSA
  14:30
  Salamanca (ES) - Merkez otobüs durağı
  Süre 1sa 20dk
  15:50
  Béjar - Cantagallo
  bşlngç67,68 ₺
 • ALSA
  12:30
  Vallodolid - Merkez otobüs durağı
  Süre 3sa 15dk
  15:45
  Béjar - Merkez otobüs durağı
  bşlngç159,11 ₺
 • ALSA
  19:25
  Ourense - Merkez otobüs durağı
  Süre 5sa 20dk
  00:45
  Béjar - Merkez otobüs durağı
  bşlngç238,89 ₺
534 Otobüs
2 Otobüs Durağı
6 Otobüs Şirketi
10,76 ₺ En Ucuz Bilet
Béjar Hakkında
İspanya
15.007
Euro
CheckMyBus sizinle! Béjar için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Béjar için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Béjar şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Béjar için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Béjar şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Béjar şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Béjar şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Béjar şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Camino de la Estación 2, 37716 Béjar (İspanya)
Calle Ctra. de Salamanca 10, 37700 Béjar (İspanya)

Béjar şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Béjar yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Salamanca (ES), Plasencia, Navalmoral de la Mata gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Béjar şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Ciudad Rodrigo, Coria, Hervás ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.