Belçika Otobüs Bileti

Belçika Otobüs Seferleri

calendar
Gelişmiş Arama
625 Firma - 1.994.653 Bağlantı
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Belçika

Üç resmi dili, ilginç kültürel gelenekleri ile Avrupa’nın merkezinde yer alan Belçika, gerek tarihi, gerekse önemi açısından mükemmel bir tatil ülkesi. Avrupa Birliği ve NATO gibi kuruluşların evi olan Belçika Krallığı, uluslararası önemi ve Waterloo Savaşı'ndaki öneminden dolayı dünyanın önemli ülkeleri arasında yer alıyor. Belçika Gent, Bruges gibi ortaçağ şehirleri ve modern metropolisi Brüksel ile, seyahat listenizde muhakkak olması gereken yerlerden.

Brüksel’de muhakkak görmeniz gereken yerler arasında olan Grand Palace, St. Michael, Gudula Katedrali, Atomium veya Manneken Pis gibi yerlerin dışında Belçika’nın başkenti Brüksel en çok ziyaret edilen destinasyonlar arasında yer alıyor. Ortaçağ mimarisi ve ruhunun hayranıysanız dünyanın en iyi korunmuş tarihi kentleri arasına giren ve UNESCO Dünya Miras alanı olarak sınıflandırılan Bruges’e kesinlikle bayılacaksınız. Ancak ülke Ghent’deki Kumaş Salon, Namur’un Çan Kulesi ve Tournai Katedrali de dahil olmak üzere ziyaret etmeniz ve keşfetmeniz için bir çok güzellik sunuyor. Gün boyu şehri keşfettikten sonra akşam rahatlamak istiyorsanız küçük bir barda orijinal Belçika biralarının ya da Belçika çikolatalarının keyfine varabilirsiniz.

Belçika, Avrupa’nın kalbinde yer aldığından, uygun otobüs bağlantısı bulmak hiçte zor değil! Fibco veya Flixbus gibi otobüs firmalarının sunduğu otobüs bağlantıları, Belçika’ya çok fazla para harcamadan gidip gelmenizi sağlıyor. CheckMyBus ile, Belçika Krallığı’na yapacağınız otobüs seyahati için en iyi teklifi bulmanıza yardımcı olacak tüm bilgileri bulabilirsiniz.


Belçika'da en çok otobüs rotasına sahip şehirler

Şehir
bağlantıların miktarı
Otobüs Firmaları
25
11
7
3
8
2
34
13
1
1
19
8
Şehir
bağlantıların miktarı
Otobüs Firmaları
5
2
35
8
2
2
3
3
2
2