Belçika Otobüs Bileti

Belçika Otobüs Seferleri

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Belçika Üç resmi dili, ilginç kültürel gelenekleri ile Avrupa’nın merkezinde yer alan Belçika, gerek tarihi, gerekse önemi açısından mükemmel bir tatil ülkesi. Avrupa Birliği ve NATO gibi kuruluşların evi olan Belçika Krallığı, uluslararası önemi ve Waterloo Savaşı'ndaki öneminden dolayı dünyanın önemli ülkeleri arasında yer alıyor. Belçika Gent, Bruges gibi ortaçağ şehirleri ve modern metropolisi Brüksel ile, seyahat listenizde muhakkak olması gereken yerlerden.
Brüksel’de muhakkak görmeniz gereken yerler arasında olan Grand Palace, St. Michael, Gudula Katedrali, Atomium veya Manneken Pis gibi yerlerin dışında Belçika’nın başkenti Brüksel en çok ziyaret edilen destinasyonlar arasında yer alıyor. Ortaçağ mimarisi ve ruhunun hayranıysanız dünyanın en iyi korunmuş tarihi kentleri arasına giren ve UNESCO Dünya Miras alanı olarak sınıflandırılan Bruges’e kesinlikle bayılacaksınız. Ancak ülke Ghent’deki Kumaş Salon, Namur’un Çan Kulesi ve Tournai Katedrali de dahil olmak üzere ziyaret etmeniz ve keşfetmeniz için bir çok güzellik sunuyor. Gün boyu şehri keşfettikten sonra akşam rahatlamak istiyorsanız küçük bir barda orijinal Belçika biralarının ya da Belçika çikolatalarının keyfine varabilirsiniz.
Belçika, Avrupa’nın kalbinde yer aldığından, uygun otobüs bağlantısı bulmak hiçte zor değil! Fibco veya Flixbus gibi otobüs firmalarının sunduğu otobüs bağlantıları, Belçika’ya çok fazla para harcamadan gidip gelmenizi sağlıyor. CheckMyBus ile, Belçika Krallığı’na yapacağınız otobüs seyahati için en iyi teklifi bulmanıza yardımcı olacak tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Belçika'da en popüler otobüs seferleri

Belçika'da en çok otobüs rotasına sahip şehirler

Belçika'daki diğer otobüs durakları ve otobüs seferleri

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.