Benavente sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Benavente sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Benavente şehrine ucuz otobüs biletleri
 • ALSA
  09:47
  Valcabado
  Süre 0sa 19dk
  10:06
  Benavente - Area Tudanca
  bşlngç14,79 ₺
 • ALSA
  15:30
  Ponferrada - Merkez otobüs durağı
  Süre 1sa 50dk
  17:20
  Benavente - Estación de Autobuses
  bşlngç89,46 ₺
 • Avanza Grupo
  13:30
  Verin
  Süre 2sa 30dk
  16:00
  Benavente - Estación de Autobuses
  bşlngç130,25 ₺
 • Avanza Grupo
  12:10
  Ourense - Merkez otobüs durağı
  Süre 3sa 50dk
  16:00
  Benavente - Estación de Autobuses
  bşlngç182,51 ₺
 • Eurolines Suisse
  08:00
  Sevilla Plaza de Armas
  Süre 9sa 35dk
  17:35
  Benavente - Estación de Autobuses
  bşlngç431,61 ₺
525 Otobüs
2 Otobüs Durağı
5 Otobüs Şirketi
14,79 ₺ En Ucuz Bilet
Benavente Hakkında
İspanya
19.119
Euro
CheckMyBus sizinle! Benavente için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Benavente için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Benavente şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Benavente için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Benavente şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Benavente şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Benavente şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Benavente şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
N-VI , 49770 Benavente (İspanya)
Calle Escultor Coomonte , 49600 Benavente (İspanya)

Benavente şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Benavente yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp León, Zamora, Astorga gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Benavente şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Tordesillas, Lorenzana, Santibáñez de Valdeiglesias ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Valladolid Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.