Basın bültenleri ve medya kitaplığı

Bir bakışta tüm CheckMyBus basın bültenleri, logoları, afişleri ve videoları
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

CheckMyBus Basın Merkezi

CheckMyBus hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Türkiye'de veya dünyanın diğer bölgelerinde otobüs pazarının nasıl geliştiğine dair ayrıntılı bilgiye, istatistiksel verilere veya derinlemesine bir analize mi ihtiyacınız var? Yeni özellikler, fiyat gelişmeleri, trendler ve çok daha fazlası hakkındaki tüm bilgileri basın bültenlerimizde bulabilirsiniz. Elbette, basın kitimizde size çok sayıda resim ve video da sunuyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa, PR departmanımız ile iletişime geçmekten çekinmeyin!

Biz kimiz?

CheckMyBus CheckMyBus, 90'dan fazla ülkede gerçek zamanlı otobüs tarifelerini ve fiyatlarını gösteren bir karşılaştırma portalıdır. 3000'den fazla otobüs şirketi ve milyonlarca haftalık sefer ile CheckMyBus, kullanıcılarına dünyanın en büyük çevrimiçi otobüs ağına erişim sağlar! Kullanıcılarımız ChecKMyBus'ta her yıl 100 milyondan fazla arama yapıyor.

Basın Bültenleri

CheckMyBus'ta yeni neler var? Şu anda otobüs sektöründe neler oluyor? Tüm bunları ve çok daha fazlasını basın bültenlerimizde bulabilirsiniz. Arşivimizde en son haberlere ve geçmişin sıcak konularına bir göz atın.

En son basın bültenlerimiz

Lider otobüs arama motoru CheckMyBus, 1,4 milyon avro yatırım ile gücüne güç kattı

Nürnberg, Almanya, 31 Temmuz 2018 - Uzun mesafeli otobüsler için küresel meta arama motoru olan CheckMyBus, A Serisi finansman turunun tamamlandığını duyurdu. Momondo Grubu'nun eski CEO'su Hugo Burge ve CFO'su Alan Martin tarafından kurulan yeni lider yatırımcı Marchmont Ventures, erken aşama yatırımcıları olan HOWZAT Ortakları, AngelGate ve kurucu melek yatırımcıların arasına katıldı. Daha fazla bilgi edinin

Avrupa Başkentleri Fiyat Endeksi: Fiyat karşılaştırması ile bütçenize uygun seyahati kolayca bulun

Nürnberg, 22 Ağustos 2017 – Bir sonraki tatil rotanız Paris, Dublin veya Amsterdam olmak zorunda değil: Avrupa ziyaret edebileceğiniz ve bütçenize uygun birçok noktada tatil imkânı sunuyor. Özellikle Doğu Avrupa’da, bir sonraki düşük bütçeli seyahatiniz için ziyaret edebileceğiniz büyüleyici metropoller keşfetmeniz için sizi bekliyor. CheckMyBus ile fiyatlara daha yakından göz atın: Paris’te geçireceğiniz bir gün için 857₺ ödemeniz gerekirken, 270₺ ile Avrupa’nın 2013 Kültür Başkenti Riga’yı bir gün boyunca gezebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

Arşiv

Sosyal Medyamızda CheckMyBus hakkında daha fazla bilgi

CheckMyBus sosyal medya CheckMyBus'ın perde arkasında neler olup bittiğini öğrenmek istiyorsanız, bizi Instagram, Facebook veya LinkedIn. Seyahat severler ve profesyonellerden oluşan büyük bir topluluk sizi orada bekliyor!

Biz ünlüyüz! Bu CheckMyBus hakkında zaten yazıldı

CheckMyBus 2013 yılından bu yana otobüs pazarında devrim yaratıyor - ve bu yıllar içinde fark edilmedi değil. Çok sayıda medya kuruluşu şimdiden bizi fark etti ve bize hizmetimiz ve çalışmalarımız için bir platform sundu. Hakkımızda neler yazıldığına bir göz atın.

CheckMyBus hakkında makaleler ve raporlar

Turkish British Creapost

Uzakrota Global 2022 dünya turizm liderlerini buluşturacak

Ekim 2022 - “Dünyanın En Büyük 10 Turizm Etkinliği”nden biri olarak seçilen Uzakrota Global 2022, Türk Hava Yolları, Toursim Malaysia, Wtatil, Paximum, Amadeus, HotelRunner, Istanbul Welcome Card, Balkan Holidays ve Flyhub desteğiyle 29 Kasım’da Hilton Bosphorus İstanbul’da gerçekleşecek.

gm

Uzakrota Avrupa’ya COOP TRR desteği

Nisan 2022 - COOP TRR işbirliğiyle gerçekleştirilecek Uzakrota Avrupa Etk­inliği, Berlin’de üst düzey uzmanları bir araya getirerek tu­rizm sezonuna ışık tutacak. Daha fazla bilgi edinin

Gezelim

Uzakrota Avrupa etkinliği, turizmcileri 27 Nisan’da Berlin’de buluşturuyor

Nisan 2022 - Düzenlediği etkinliklerle Dünya’nın en etkili 10 turizm etkinliği’nden biri ödülünü son 4 senedir alan Uzakrota, 27 Nisan’da Avrupa’nın dört bir yanındaki turizmcileri Mercure Hotel Moa Berlin’de buluşturuyor. Daha fazla bilgi edinin

Turizm Günlüğü

Uzakrota, turizmcileri Berlin’de buluşturuyor

Nisan 2022 - Düzenlediği etkinliklerle Dünya’nın en etkili 10 turizm etkinliğinden biri ödülünü son 4 senedir alan Uzakrota, 27 Nisan’da Avrupa’nın dört bir yanındaki turizmcileri Mercure Hotel Moa Berlin’de buluşturuyor. İşte Uzakrota Europe 2022 katılımcıları… Daha fazla bilgi edinin

Turizm Günlüğü

CheckMyBus, 1,4 milyon avro yatırım ile gücüne güç kattı

Temmuz 2018 - Küresel otobüs arama motoru CheckMyBus, A Serisi finansman turunun tamamlandığını duyurdu. Momondo Grubu’nun eski CEO’su Hugo Burge ve CFO’su Alan Martin tarafından kurulan yeni lider yatırımcı Marchmont Ventures, erken aşama yatırımcıları olan HOWZAT Ortakları, AngelGate ve kurucu melek yatırımcıların arasına katıldı.

CheckMyBus ile iletişiminiz

Makaleniz için CheckMyBus hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizi bir röportaj veya arka plan tartışması için davet etmek ister misiniz? Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız. Bize press@checkmybus.com adresine bir e-posta gönderin veya doğrudan basın yetkililerimizle iletişime geçin.

CheckMyBus medya kitaplığı

Resimler ve videolar

CheckMyBus'tan görsel malzeme mi arıyorsunuz? Videolarımızı indirmek ister misiniz? CheckMyBus medya kütüphanesinde tüm logoları, başlıkları ve videoları bulabilirsiniz.

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.