Otobüs Kiralama

Grup gezileri için şoförlü şehirlerarası otobüs, servis veya minibüs kirala

swap
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler % 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Şoförlü Otobüs Kiralama: Teklifleri Karşılaştırın ve Kazanın!

Otobüs kiralamak düşündüğünüzden çok daha karmaşık olabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok firma bulunduğu için mevcut tüm teklifleri ve hizmetleri karşılaştırmak çok fazla zamanınızı alabilir ve araştırma gerektirebilir.
CheckMyBus'un amacı, farklı firmaları tek bir yerde karşılaştırarak bu görevi mümkün olduğunca kolaylaştırmaktır. İster iş ister tatil amaçlı olsun, bir sonraki gezi, kutlama veya etkinliğiniz için mükemmel ulaşım seçeneğini bulabilirsiniz.
En yüksek kalite standartları, profesyonel kadrosu ve en iyi fiyatlarla birinci sınıf hizmet sunan çok çeşitli modern araçlardan birini seçebilirsiniz.Hızlı ve kolay bir şekilde taahhütte gerek kalmadan çevrimiçi fiyat teklifi talebinde bulunun.

Ulusal Kapsamlı Otobüs Kiralama Şirketleri

MEVA Turizm
  • 8 ila 45 koltuk seçeneği
  • Anlık destek
  • A sınıfı yetki belgesi ile hizmet
Travel Terminal

  • 15 ila 54 koltuk seçeneği
  • Paket turlar
  • Özelleştirilebilir servisler

Otobüs Kiralamak ne zaman iyi bir fikirdir?

Elbette, tarifeli bir otobüs yolculuğu için birden fazla bilet de satın alabilirsiniz, ancak özellikle daha büyük gruplar için otobüs kiralamak belirli avantajlar sağlıyor. Grup gezisi düzenleyenler, genellikle şu soruyu soracaktır: Kaç kişi için otobüs kiralamak akıllıca olur? Yaklaşık 30 yolcudan başlayarak otobüs kiralama hizmeti almanın faydalı olacağını varsayıyoruz. Fakat bazı durumlarda, özel olarak kiralanmış bir minibüs veya orta büyüklükte bir otobüste seyahat etmek daha az insan için harika bir fikir olabilir. Ancak, her iki durumda da, seçenekleri karşılaştırmak her zaman tasarruf sağlar!
Ancak, kiraladığınız otobüsle seyahat etmenin sadece bazı durumlarda fiyat avantajı sağlamadığını unutmayın. Kiraladığınız bir otobüs ve bir şoföre sahip olmak çok fazla esneklik sağlar. Diğer yolcuları nereden alacağınıza karar verebilir ve sabit tarifelere bağlı olmadığınıza gerek kalmaz, böylelikle güzergahınızdaki kendiliğinden değişiklikler genellikle sorun olmaktan çıkar. Örneğin, varış noktasında küçük bir şehir turu yapmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken sürücünüze bu isteğinizi bildirmek.

Otobüs Kiralama için Uygun Olan Nedir?

Kutlamalar

Kutlamalar
Düğünler, bekarlığa veda partileri ve daha fazlası için otobüs kiralayın


Grup Gezileri

Grup Gezileri
Şehir gezileri ve diğer bir-iki günlük kısa yolculuklar için otobüs kiralayın


Spor Etkinlikleri

Spor Etkinlikleri
Spor etkinlikleri ve kulüp gezileri için otobüs kiralayın


Havaalanı Transferi

Havaalanı Transferi
Havaalanına varış veya ayrılış için otobüs veya minibüs kiralayın


Okul Gezileri

Okul Gezileri
Okul, kreş gezileri ve diğer geziler için otobüs kiralayın


Şirket Gezileri

Şirket Gezileri
Fuarlara, konferanslara ve diğer şirket etkinliklerine seyahat etmek için otobüs kiralayın

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Nasıl otobüs kiralayabilirim?

CheckMyBus'ta hem ulusal hem de bölgesel seyahatler sunan seçili otobüs firmalarına dair bilgileri bulabilirsiniz. Her firmanın fiyatlarını ve olanaklarını karşılaştırın ardından kişisel bir teklif talep edin. 'Teklif Al' butonuna tıkladığınızda doğrudan tedarikçinin başvuru formuna yönlendirileceksiniz. Burada tek yapmanız gereken seyahat tarihinizi girmek. Tabii ki, birkaç sağlayıcı ile görüşebilir ve seyahatiniz için hangi firmanın en iyi olduğu ile ilgili genel bilgi alabilirsiniz. Sonunda yapacağınız tek bir şey kalıyor: grup seyahatinizi doğrudan otobüs firması ile rezerve etmek.

Ne kadar önceden rezervasyon yapmalıyım?

Artan sayıda firma, en acil durumlar için araç ve sürücü ayırmış olmasına rağmen, genel kural, planlamaya ne kadar erken başlarsanız, o kadar fazla fiyat teklifi alabileceğinizdir. Yüksek talep zamanlarında veya son anda rezerve ettiğinizde daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Şoförsüz otobüs kiralayabilir miyim?

Bazı firmalardan şoförsüz bir otobüs kiralayabilseniz de, fakat bu genellikle önerilmeyen bir seçenektir. Herhangi bir durumda sigortaya ilişkin sorunlar olabileceğini unutmayın. Bu yüzden her zaman şoförlü bir otobüs kiralamanızı tavsiye ediyoruz, böylelikle rahatlayıp gezinin tadını çıkarabilirsiniz!

Kiralık otobüslerde her koltukta emniyet kemeri var mı?

Tüm araçların her koltuğunda emniyet kemeri bulunuyor ve emniyet kemerlerinin kullanımı her otobüs yolculuğu için zorunludur. Bu, küçük ve orta boy otobüsler için de geçerlidir. Emniyet kemerinizi takmamak para cezası ödemek zorunda kalmanıza neden olabilir. Otobüs şoförünüz size yolculuğun başında emniyet kemerinizi takmanızı gerektiğini hatırlatmalıdır.

Kiralık otobüslerde çocuk koltukları var mı?

Özel araçların aksine, kiralık otobüslerde çocuk koltuklarının kullanılması gerekmemektedir. Ayrıca, çoğu otobüs hala iki noktalı emniyet kemerlerine sahip olduğundan, onları doğru şekilde takmak da mümkün olmamaktadır. Bu nedenle, hangi emniyet kemeri sisteminin kullanıldığını ve firmanın çocuk koltukları sağlayıp sağlamadığını veya kendi çocuk koltuğunuzu getirmeniz gerekip gerekmediğini öğrenmek için tercih ettiğiniz firmaya danışmanızı öneriyoruz. Kendi çocuk koltuğunuzu getiremiyorsanız, emniyet kemerinin doğru şekilde takılıyken çocuğunuz koltuğuna oturması en emniyetli önlemdir. Çocuk oturamayacağı kadar küçükse, bir yetişkinin yolculuk süresi boyunca kollarında seyahat etmesi gerekmektedir.

Kiralık otobüsler tekerlekli sandalye kullananlar için uygun mu?

Pratik olarak tüm firmalar tekerlekli sandalye kullanan yolculara uyarlanmış araçlara sahiptir. %100 uyarlanmış bir filoya sahip olmasa da, tekerlekli sandalyeye uyarlanmış aracı olan firma bulmak zor olmamalıdır. Bu hizmetlerden birine ihtiyaç duymanız durumunda, bunu bütçe talebi sırasında iletmeyi unutmayın; böylece seyahat tarihleriniz için müsaitlik durumunu kontrol edebilirler.

Evcil hayvanımla kiralık otobüste seyahat edebilir miyim?

Mevcut nakliye yönetmelikleri, rehber köpeklerin sadece yolcuların seyahat ettiği yerde taşınmasına izin vermektedir. Evcil hayvanların taşınmasına izin veren firmalar, genellikle onaylanmış bir taşıyıcıda valizlerinde seyahat etmelerini zorunlu tutar ve tamamen yolcunun sorumluluğundadır.

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.