En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Otobüs Kiralama

Grup gezileri için şoförlü şehirlerarası otobüs, servis veya minibüs kirala
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Şoförlü Otobüs Kiralayin: Fiyatları karşılaştırın ve tasarruf edin!

Bir Otobüs kiralamak karmaşık olabilir. Sonuçta, farklı fiyat ve hizmetler sunan çok sayıda şirket var. CheckMyBus ile daha kolay: Bir bakışta farklı otobüs şirketlerinin fiyatları karşılaştırın ve çok zaman kazanın!

Şoförlü Otobüs Kiralama: Teklifleri Karşılaştırın ve Kazanın!

Bireysel otobüs kiralama talebiniz için talebinizi girip 24 saat içinde partnerimizden fiyat teklifi alın.

Ya da dilerseniz tercih ettiğiniz ortağı doğrudan arayabilir ve otobüs kiralama şirketi profillerini karşılaştırabilirsiniz.

24 saat içinde fiyat teklifi alın -

Seyahat detayları

İletişim Bilgileri

Talep formu aracılığıyla bir istek gönderirken, kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum. Verilerin sağlanması isteğe bağlıdır, ancak sorguyu işleme koymak ve siparişi yerine getirmek için gereklidir. GPN’nin Üye şirketlerinden bir veya daha fazlasının teklif vermesini rica ediyorum. GPN’nin nakliye sağlayıcısı olmadığını ve satın almayı kabul edebileceğim hizmetlerin, seçilen Üye şirketten satın alındığını ve GPN’den alınmadığını kabul ediyorum. GPN’nin bir seyahat acentası veya rezervasyon acentesi olmadığını ve GPN’in nakliye hizmeti sağlamak için seçilen Üye şirketle girebileceğim herhangi bir sözleşmeye taraf olmadığını biliyorum. Seçilen Üye şirketin, sağlanan hizmetlerden, şartlardan, koşullardan ve ücretlerden tek başına sorumlu olduğunu kabul ediyorum. Kişisel veri yöneticisi, 110th Street, Suite 600, Overland Park, KS 66210, ABD’deki kayıtlı ofisi ile GPN şirketidir.

Teşekkürler!

Verileriniz gönderildi.

Talep ettiğiniz taktirde ve gerekirse varış noktanızda hizmet sunan bir ortak şirket tarafından, 24 saat içinde teklif veya sorularınızla ilgili sizinle iletişime geçilecektir. İyi yolculuklar!

Maalesef bir şeyler ters gitti

Otobüs Kiralama Şirketleri

İstanbul'dan Ankaraya'ya veya İzmir'den Bursaya'ya özel - büyük otobüs kiralama şirketleri için sorun değil. Bu arada Hazar Turizm gibi bireysel sağlayıcılar veya Pamukkale Turizm gibi büyük ağlar Türkiye pazarında yer edinmiştir. Orada, kendi ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyarlanmış her otobüse binebilirsiniz. İster lüks ister minibüs olsun, ortaklarımızın ülke çapında sunduğu tekliflerle, grubunuzla her zaman hedefinize ulaşacaksınız!

MEVA Turizm MEVA Turizm
  • » 8 ila 45 koltuk seçeneği
  • » Anlık destek
  • » A sınıfı yetki belgesi ile hizmet

Teklif Al
Travel Terminal Travel Terminal
  • » 15 ila 54 koltuk seçeneği
  • » Paket turlar
  • » Özelleştirilebilir servisler

Teklif Al
Buskirala Buskirala
  • » 81 ilde hizmet ağı
  • » 5 farklı araç ebatı
  • » Yüksek donanımlı kaliteli otobüsler

Teklif Al

Otobüs Kiralama Avantajlari?

Mevcut otobüsünüzü şoförlü kiralarmaniz size esneklik kazandirir. Yolcularınızı nereden alacağınıza karar verebilirsiniz ve sabit zaman çizelgelerine bağlı değilsiniz. Seyahat programınızda kendiliğinden yapılan değişiklikler genellikle sorun olmaz. Örneğin, gideceğiniz yerde kısa bir şehir turu yapmak istiyorsanız, şoförünüze söylemeniz yeterlidir.Ortaklarımızla ihtiyaçlarınız için doğru otobüsü bulacaksınız. İster bir gezi, ister bir okul gezisi, ister bir kayak gezisi, bir etkinlik gezisi veya bir şehir turu olsun:  Sadece ücretsiz ve bağlayıcıligi olmayan kiralama teklifi istemeniz yeterli! .


Kutlamalar
Düğünler, nişan ve daha fazlası için otobüs kiralayınGrup Gezileri
Şehir gezileri ve diğer bir-iki günlük kısa yolculuklar için otobüs kiralayınSpor Etkinlikleri
Spor etkinlikleri ve kulüp gezileri için otobüs kiralayınHavaalanı Transferi
Havaalanına varış veya ayrılış için otobüs veya minibüs kiralayınOkul Gezileri
Okul, kreş gezileri ve diğer geziler için otobüs kiralayınŞirket Gezileri
Fuarlara, konferanslara ve diğer şirket etkinliklerine seyahat etmek için otobüs kiralayın

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Kiralık bir otobüs avantajli mi?

Elbette, normal bir otobüs yolculuğu için birkaç bilet de ayırtabilirsiniz, ancak özellikle daha büyük gruplar için charter otobüsleri açık avantajlar sunar. Bir grup gezisi düzenleyenler genellikle kendilerine şu soruyu sorarlar: Kaç kişi için bütün bir otobüsü kiralamak faydalı olur? Yaklaşık 30 yolcunun bir otobüs kiralama hizmetini düşünmeye değer olduğunu varsayıyoruz. Bu sayı tamamen genelleştirilemez; bazı durumlarda özel olarak kiralanmış bir minibüs veya midibüsle seyahat etmek daha az kişi için bile faydalı olabilir. Her iki durumda da, her zaman karşılaştırmaya değer!

Nasıl otobüs kiralayabilirim?

CheckMyBus'ta hem ulusal hem de bölgesel seyahatler sunan seçili otobüs firmalarına dair bilgileri bulabilirsiniz. Her firmanın fiyatlarını ve olanaklarını karşılaştırın ardından kişisel bir teklif talep edin. 'Teklif Al' butonuna tıkladığınızda doğrudan tedarikçinin başvuru formuna yönlendirileceksiniz. Burada tek yapmanız gereken seyahat tarihinizi girmek. Tabii ki, birkaç sağlayıcı ile görüşebilir ve seyahatiniz için hangi firmanın en iyi olduğu ile ilgili genel bilgi alabilirsiniz. Sonunda yapacağınız tek bir şey kalıyor: grup seyahatinizi doğrudan otobüs firması ile rezerve etmek.

Ne kadar önceden rezervasyon yapmalıyım?

Artan sayıda firma, en acil durumlar için araç ve sürücü ayırmış olmasına rağmen, genel kural, planlamaya ne kadar erken başlarsanız, o kadar fazla fiyat teklifi alabileceğinizdir. Yüksek talep zamanlarında veya son anda rezerve ettiğinizde daha yüksek fiyatlarla karşılaşabilirsiniz.

Şoförsüz otobüs kiralayabilir miyim?

Bazı firmalardan şoförsüz bir otobüs kiralayabilseniz de, fakat bu genellikle önerilmeyen bir seçenektir. Herhangi bir durumda sigortaya ilişkin sorunlar olabileceğini unutmayın. Bu yüzden her zaman şoförlü bir otobüs kiralamanızı tavsiye ediyoruz, böylelikle rahatlayıp gezinin tadını çıkarabilirsiniz!

Kiralık otobüslerde her koltukta emniyet kemeri var mı?

Tüm araçların her koltuğunda emniyet kemeri bulunuyor ve emniyet kemerlerinin kullanımı her otobüs yolculuğu için zorunludur. Bu, küçük ve orta boy otobüsler için de geçerlidir. Emniyet kemerinizi takmamak para cezası ödemek zorunda kalmanıza neden olabilir. Otobüs şoförünüz size yolculuğun başında emniyet kemerinizi takmanızı gerektiğini hatırlatmalıdır.

Kiralık otobüslerde çocuk koltukları var mı?

Özel araçların aksine, kiralık otobüslerde çocuk koltuklarının kullanılması gerekmemektedir. Ayrıca, çoğu otobüs hala iki noktalı emniyet kemerlerine sahip olduğundan, onları doğru şekilde takmak da mümkün olmamaktadır. Bu nedenle, hangi emniyet kemeri sisteminin kullanıldığını ve firmanın çocuk koltukları sağlayıp sağlamadığını veya kendi çocuk koltuğunuzu getirmeniz gerekip gerekmediğini öğrenmek için tercih ettiğiniz firmaya danışmanızı öneriyoruz. Kendi çocuk koltuğunuzu getiremiyorsanız, emniyet kemerinin doğru şekilde takılıyken çocuğunuz koltuğuna oturması en emniyetli önlemdir. Çocuk oturamayacağı kadar küçükse, bir yetişkinin yolculuk süresi boyunca kollarında seyahat etmesi gerekmektedir.

Kiralık otobüsler tekerlekli sandalye kullananlar için uygun mu?

Pratik olarak tüm firmalar tekerlekli sandalye kullanan yolculara uyarlanmış araçlara sahiptir. %100 uyarlanmış bir filoya sahip olmasa da, tekerlekli sandalyeye uyarlanmış aracı olan firma bulmak zor olmamalıdır. Bu hizmetlerden birine ihtiyaç duymanız durumunda, bunu bütçe talebi sırasında iletmeyi unutmayın; böylece seyahat tarihleriniz için müsaitlik durumunu kontrol edebilirler.

Evcil hayvanımla kiralık otobüste seyahat edebilir miyim?

Mevcut nakliye yönetmelikleri, rehber köpeklerin sadece yolcuların seyahat ettiği yerde taşınmasına izin vermektedir. Evcil hayvanların taşınmasına izin veren firmalar, genellikle onaylanmış bir taşıyıcıda valizlerinde seyahat etmelerini zorunlu tutar ve tamamen yolcunun sorumluluğundadır.

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.