Caltanissetta sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Caltanissetta sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Caltanissetta şehrine ucuz otobüs biletleri
 • FlixBus
  12:46
  Castiglione Cosentino - Valle Fontana
  Süre 9sa 49dk
  22:35
  Caltanissetta - Merkez otobüs durağı
  bşlngç194,51 ₺

Caltanissetta şehrine ucuz tren biletleri
 • Trenitalia
  06:54
  Militello In Val di Catania
  Süre 3sa 41dk
  10:35
  Caltanissetta
  bşlngç131,77 ₺
280 Otobüs
3 Otobüs Durağı
5 Otobüs Şirketi
36,49 ₺ En Ucuz Bilet
Caltanissetta Hakkında
İtalya
56.715
Euro
CheckMyBus sizinle! Caltanissetta için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Caltanissetta için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Caltanissetta şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Caltanissetta için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Caltanissetta şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Caltanissetta şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Caltanissetta şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Caltanissetta şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Caltanissetta
Via Rochester 21, 93100 Caltanissetta (İtalya)
Caltanissetta - Merkez otobüs durağı
Via Colajanni Napoleone 18, Caltanissetta (İtalya)
Caltanissetta Merkez tren istasyonu
Caltanissetta (İtalya)

Caltanissetta şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Caltanissetta yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Gela, Vittoria, Paternò gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Caltanissetta şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Licata, Caltagirone, Adrano ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Comiso Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.