Çek Cumhuriyeti Otobüs Bileti

Çek Cumhuriyeti Seferleri

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Çek CumhuriyetiÇek Cumhuriyeti’nde başkent Prag’dan daha fazlası olduğuna inanmıyorsanız, yanılıyorsunuz! UNESCO, listesinde Çek Cumhuriyeti’nden birçok şehir ve bölgeye yer vermiş. Ülke boyunca ziyaret etmeniz ve deneyimlemeniz için sizi bekleyen birçok aktivite ve mekan bulunuyor. Franz Kafka ve Alphonse Mucha gibi birçok ünlü sanatçı, mimar ve yazarın kendi izlerini bıraktığı Çek Cumhuriyeti zengin kültürel mirası ile öne çıkıyor. Çek Cumhuriyetini ziyaret ettiğinizde, birçok turisti kendisine çeken Çek birasının tadına bakmayı ihmal etmeyin.

Prag Kalesi, Charles Köprüsü ve Yahudi Mahallesi gibi dünyaca ünlü turistik noktalarına sahip Prag “100 Kule” ya da “Altın Şehir” olarakta biliniyor. Fonksiyonel mimarinin merkezi haline gelen ve ülkedeki az sayıda yeni kültürel miras alanlarından biri olan Brno’ya uğradığınızda “Villa Tugendhat’ı” muhakkak ziyaret edin. Orta Bohemya “Kutná Hora'daki” küçük kasaba, bir zamanlar gümüş madenciliği ve Prag “groschen” paralarının basılması sebebiyle bölgedeki en canlı ve zengin şehirlerden biriydi. Keşfe çıktıysanız, Orta Avrupa’daki en dikkat çekici kiliselerden biri olan St. Barbara Kilisesi’ni ziyaret etmeyi sakın unutmayın. Cazibe merkezlerinin yanı sıra Çek Cumhuriyeti, Karlovy Vary ve Mariánské Lázně'deki (ayrıca Carlsbad ve Marienbad olarak da bilinir) dinlenme alanları ve termal banyoları ile ünlüdür. Bohemian Ormanı'nda yaz aylarında vadilerde ve yeşil doğada yürüyüş yapabilir veya kış mevsiminde kayak yapabilirsiniz. Çek Cumhuriyeti’ni ziyaret ettiğinizde bolca seçeneğiniz olduğunu fark edeceksiniz.

Batı ve Doğu Avrupa’yı birbirine bağladığı için Çek Cumhuriyeti Avrupa otobüs ağına mükemmel şekilde entegre edilmiştir. Eurolines, Flixbus veya RegioJet gibi otobüs şirketleri, Çek Cumhuriyeti’nden birçok Avrupa kentine günde birkaç kez sefer düzenliyor. Otobüse binin ve seyahatinize hemen başlayın.

Çek Cumhuriyeti'ndeki en popüler otobüs seferleri

Çek Cumhuriyeti popüler otobüs bağlantıları

Çek Cumhuriyeti'ndeen çok otobüs rotasına sahip şehirler

Çek Cumhuriyeti'ndeki diğer otobüs durakları ve otobüs seferleri

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.