Chambery sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Chambery sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Chambery şehrine ucuz otobüs biletleri
 • BlaBlaCar Bus
  22:00
  Le Mans
  Süre 13sa 55dk
  11:55
  Chambéry - Place de la Gare
  bşlngç435,40 ₺
1137 Otobüs
7 Otobüs Durağı
8 Otobüs Şirketi
62,13 ₺ En Ucuz Bilet
Chambery Hakkında
Fransa
61.640
Euro
CheckMyBus sizinle! Chambery için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Chambery için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Chambery şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Chambery için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Chambery şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Chambery şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Chambery şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Chambery şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Chambery
Quai du Jeu de Paume , 73000 Chambery (Fransa)
Chambéry - Altibus
Ave. de la Houille Blanche 926, 73000 Chambery (Fransa)
Chambéry - Carrefour Chambéry Chamnord
Carrefour Drive, Centre Commercial Chamnord, Ave. des Landiers 1097, 73000 Chambery (Fransa)
Chambery - Challes Les Eaux
Chambery (Fransa)
Chambéry - Place de la Gare
Place de la Gare 144-214, 73000  Chambery (Fransa)
Chambéry - Pont des Chèvres
73000 Chambery (Fransa)
Chambery Airport
 Route de l'Aéroport , 73420 Chambery (Fransa)

Chambery şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Chambery yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Grenoble, Annecy, Annemasse gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Chambery şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Aix-les-Bains, Voiron, Meyrin ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Cenevre Havaalanı, Lyons St. Exupery Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.