✈ Cork Havaalanı (ORK ) otobüs seferleri

Cork Havaalanı otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Şu anda Cork Havaalanı şehirlerarası otobüsleri bulunmamaktadır. Aşağıdaki listede, Cork Havaalanı şehrinin çevresindeki en ucuz otobüs seferlerini ve alternatif ulaşım araçlarını bulabilirsiniz.
 • Aircoach
  05:00
  Cork - St Patrick's Quay
  Süre 3sa 0dk
  08:00
  Dublin - Batchelors Walk
  bşlngç152,04 ₺
 • Aircoach
  01:00
  Cork
  Süre 3sa 0dk
  04:00
  Dublín Havaalanı
  bşlngç192,58 ₺
0 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
0 Otobüs Şirketi
50,68 ₺ En Ucuz Bilet
Cork Havaalanına veya Cork Havaalanından otobüsle seyahat etmek mi istiyorsunuz?
CheckMyBus sizinle! Cork Havaalanına ve Cork Havaalanından tüm otobüs bağlantılarını karşılaştırır ve kalkış saatlerini, otobüs durakları, tüm seyahat saatlerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösterir. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, sonraki birkaç gün için Cork Havaalanı için en ucuz transferleri gösteriyoruz. Ayrıca, yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak uzun mesafeli Cork Havaalanı otobüs durakları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Buna ek olarak, Cork Havaalanına gidiş ve dönüş için en çok aranan otobüs bağlantılarını da bulacaksınız.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Eğer Cork Havaalanına otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönünü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Cork Havaalanından ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve size uygun olan tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçlarını fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralayabilir, duraklara veya firmalara göre filtreleyebilirsiniz. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Cork Havaalanından veya havaalanına gitmeniz için size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Cork Havaalanına şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Cork Havaalanı
Lehenagh More , Cork Havaalanı (Irsko)

Seyahat Bilgisi: Cork Havaalanını ziyaret et

Ulaşım
Cork Havaalanı toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti21,79 ₺
Aylık Bilet836,72 ₺
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi56,25 ₺
Orta Mesafe Taksi87,67 ₺
Uzun Mesafe Taksi197,64 ₺
Yakıt12,86 ₺
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.