Dudelange sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Dudelange sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
0 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
0 Otobüs Şirketi
Dudelange Hakkında
Lüksemburg
18.013
CheckMyBus sizinle! Dudelange için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Dudelange için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Dudelange şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Dudelange için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Dudelange şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Dudelange şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Dudelange şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Dudelange şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Dudelange (Lüksemburg)

Seyahat Bilgisi: Dudelange şehrini ziyaret et

Ulaşım
Dudelange toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti17,28 ₺
Aylık Bilet215,97 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler33,33 %
Tren veya metro kullanan kişiler6,67 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi45,57 ₺
Orta Mesafe Taksi93,51 ₺
Uzun Mesafe Taksi261,30 ₺
Yakıt9,27 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek138,22 ₺
3 menü302,36 ₺
Küçük cappuccino27,26 ₺
Büyük fıçı bira43,19 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği20,27 ₺
Etli yemek34,72 ₺
Şişe su7,67 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)47,51 ₺

Dudelange şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Dudelange yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Saarbrücken, Metz, Trier gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Dudelange şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Lüksemburg (şehir), Thionville, Völklingen ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Lüksemburg Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.