Eugendorf sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Eugendorf sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Eugendorf şehri için genellikle bulabileceğiniz en ucuz otobüsler hangileridir?
 • ÖBB
  00:30
  Salzburg
  Süre 0sa 7dk
  00:37
  Eugendorf
  bşlngç30,41 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 19.06.2021
1 Otobüs bağlantısı
1 Otobüs istasyonu
1 Otobüs firması
30,41 ₺ En Ucuz Bilet
Eugendorf Hakkında
Avusturya
9.865
Euro
CheckMyBus sizinle! Eugendorf için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Eugendorf için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Eugendorf şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Eugendorf için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Eugendorf şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Eugendorf şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Eugendorf şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Eugendorf şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Eugendorf
Eugendorf (Avusturya)

Seyahat Bilgisi: Eugendorf şehrini ziyaret et

Ulaşım
Eugendorf toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti24,83 ₺
Aylık Bilet516,93 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler100 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi48,15 ₺
Orta Mesafe Taksi71,47 ₺
Uzun Mesafe Taksi153,09 ₺
Yakıt11,71 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek116,56 ₺
3 menü304,08 ₺
Küçük cappuccino33,45 ₺
Büyük fıçı bira38,52 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği27,57 ₺
Etli yemek42,87 ₺
Şişe su8,56 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)60,82 ₺

Eugendorf şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Eugendorf yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Salzburg, Rosenheim, Wels gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Eugendorf şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Hallein, Traunstein, Mühldorf am Inn ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Salzburg Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.