İsveç Otobü Bileti

İsveç Otobüs Seferleri

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
1378 Firma - 4.791.387 Bağlantı
En iyi fiyatlarBütçenize uygun otobüs biletleri
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kullanımı kolayTek tıkla en iyi otobüs biletini bulun
İsveç

İsveç, geniş manzaraları, ortaçağ köyleri, modern mimarisi ve stili ile dünyanın hiçbir yerinde bulunmayan güzellikleri sunuyor. İsveç’de gezmek için fazla zamanınız varsa, şehir turlarına veya milli parklarda yürüyüş turlarına katılıp ülkenin güzelliklerine kendi gözlerinizde şahit olabilirsiniz. Ülke hakkında en dikkat çekici gerçeklerden biri ise, yüzey alanının %15’inin Arctic Circle’ın kuzeyinde yer almasıdır: Bu sayede, Laponya’daki Abisko Ulusal Parkına gidip gezilere katılabilir ve Kuzey Işıklarının büyüsüne kapılabilirsiniz.

Her şeyin İsveççe belgelendirildiği birçok müzeye ev sahipliği yapan İsveç’in başkenti Stockholm’de ABBA ve Vasa müzesi şehrin en popüler müzeleri arasında yer alıyor. Ayrıca yakın bir zamanda denizden çıkarılan 17. Yüzyıl savaş gemisi karşısında şaşırmaya hazır olun! Stockholm’de bulunduğunuzda, UNESCO Dünya Mirası alanında yer alan İsveç kraliyet ailesinin resmi ikametgahı olan Drottningholm Sarayı’nı da ziyaret etmeyi unutmayın! Gotland Adası’ndaki Visby Kasabası’nda, nostaljik bir atmosfer yaratmak için gül bahçeleri ile çevrili ortaçağ kalıntılarının ve 17. yüzyıl ahşap binalarının büyüleyici manzarası karşısında huzurlu vakitler geçirebilirsiniz. Klasik mimari hayranıysanız, Romanesk tarzının en önemli temsilcileriden biri olan Lund Katedrali karşısında şaşkına dönmek için Lund şehirini ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte, daha yeni yapıları görmek isterseniz, İsveç’in her yerinde İskandinav tasarımı ve modern yapılarla karşılaşmanız mümkün. Ülkenin en etkileyici yapılarından biri olan, 8 kilometre uzunluğundaki İsveç’in Malmö şehrini Danimarka’nın başkenti Kopenhag ile bağlayan Öresund köprüsünü görmeyi unutmayın!

İskandinavya’ya ucuz seyahat seçenekleri sunan otobüs şirketlerinin bağlantıları arasında İsveç önemli bir yere sahip. Bohem Lines, Eurolines Germany, FlixBus ve Swebus'un sunduğu seyahat seçeneklerinden birini seçerek, seyahatinize rahatlıkla başlayabilirsiniz. CheckMyBu ile İsveç seyahatiniz için en uygun otobüs şirketlerini bulabilir ve bilet fiyatlarını karşılaştırarak tasarruf edebilirsiniz.


İsveç'de en çok otobüs rotasına sahip şehirler

Şehir
bağlantıların miktarı
Otobüs Firmaları
313
3
240
2
729
3
426
2
546
5
224
4
268
2
413
3
328
5
271
3
449
6
Şehir
bağlantıların miktarı
Otobüs Firmaları
229
1
174
2
488
2
1219
6
264
2
781
2
548
3
540
4
256
3
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis