Jõhvi sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Jõhvi sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Jõhvi şehrinden ucuz otobüs biletleri
 • ECOLINES
  23:55
  Jõhvi
  Süre 7sa 5dk
  07:00
  Riga
  bşlngç224,49 ₺
0 Otobüs
2 Otobüs Durağı
0 Otobüs Şirketi
224,49 ₺ En Ucuz Bilet
Jõhvi Hakkında
Estonya
11.469
CheckMyBus sizinle! Jõhvi için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Jõhvi için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Jõhvi şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Jõhvi için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Jõhvi şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Jõhvi şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Jõhvi şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Jõhvi şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Narva mnt. 8, 41536 Jõhvi (Estonya)
Rakvere 13, 41533 Jõhvi (Estonya)

Seyahat Bilgisi: Jõhvi şehrini ziyaret et

Ulaşım
Jõhvi toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti10,41 ₺
Taksi veya araç kullan
Yakıt9,54 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek65,06 ₺
3 menü78,07 ₺
Büyük fıçı bira8,24 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği14,58 ₺
Etli yemek20,95 ₺
Şişe su13,01 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)47,71 ₺

Jõhvi gidiş-geliş popüler otobüs seferleri


Jõhvi şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin
Jõhvi yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Narva, Sillamäe, Rakvere gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.