✈ Kiel şehri ile Hamburg Havaalanı (HAM) arasi Otobüs servisleri

Kiel şehri ile Hamburg Havaalanı arası havaalanı servisleri: karşılaştır ve kaydet.

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
 Kiel ile Hamburg Havaalanı arasında en uygun fiyatlı otobüsler hangileridir? Kiel ile Hamburg Havaalanı arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştır. Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini arayın!
Kiel - Hamburg Havaalanı arasında otobüs seyahati mi yapmak istiyorsunuz?
CheckMyBus yardım için hizmetinizde! Kiel ile Hamburg Havaalanı arası tüm mevcut servisleri karşılaştırıyor ve size kalkış-varış zamanları, tüm durakları, seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Size gibi bu güzergahta çalışan şirketlerin otobüs biletlerini de göstereceğiz. Ayrıca otobüs donanımı hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Havaalanı servisinin klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç gün içindeki Kiel ile Hamburg Havaalanı arası en ucuz otobüsleri  de gösteriyoruz. Ayrıca Kiel ve Hamburg Havaalanı yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak otobüs terminalleri hakkında da bilgi alacaksınız. Buna ek olarak hem Hamburg Havaalanına, hem de Kiel için alternatif varış noktaları ve ileriye dönük tüm gezi seçeneklerini bulabilirsiniz.

Kiel- Hamburg Havaalanı arası en ucuz tren bağlantıları

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz tren biletlerinden bir seçim.

 • Deutsche Bahn
  06:13
  Kiel
  Süre 1sa 46dk
  07:59
  Hamburg Havaalanı
  bşlngç181,43 ₺
 • Deutsche Bahn
  07:13
  Kiel
  Süre 1sa 46dk
  08:59
  Hamburg Havaalanı
  bşlngç181,43 ₺
 • Deutsche Bahn
  12:37
  Kiel
  Süre 1sa 42dk
  14:19
  Hamburg Havaalanı
  bşlngç181,43 ₺
 • Deutsche Bahn
  15:08
  Kiel
  Süre 1sa 51dk
  16:59
  Hamburg Havaalanı
  bşlngç181,43 ₺

Kiel- Hamburg Havaalanı arası en ucuz yolculuk paylaşımı teklifleri

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz yolculuk teklifleri.

 • BlaBlaCar
  05:30
  Kiel
  Süre 1sa 0dk
  06:30
  Hamburg Havaalanı
  bşlngç40,54 ₺
 • Movacar
  08:00
  Kiel
  Süre 1sa 7dk
  09:07
  Hamburg Havaalanı
  bşlngç740,33 ₺
 • Movacar
  09:00
  Kiel
  Süre 1sa 7dk
  10:07
  Hamburg Havaalanı
  bşlngç740,33 ₺

Kiel ile Hamburg Havaalanı arası otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğe göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda Kiel kalkış yeri ve Hamburg Havaalanı varış yeriniz olarak girildi. Havaalanı servisiniz tam aksi yöndeyse (örn. Hamburg Havaalanı - Kiel arası), sonuçların yerlerini değiştirmek için ok tuşuna tıklayınız.
Varsayılan seyahat tarihi de girilmiştir. Genellikle birçok kişi 3-7 gün öncesinden rezervasyon yapar. Belirli bir tarihi istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Hamburg Havaalanı'ndan Kiel dönüşünüzün ne zaman olacağını şimdiden biliyor musunuz? Öyleyse hemen dönüş yolculuğunu kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda beraberinizde kaç kişi olacağını belirtin ve aramanızı başlatın.
Sonuçları aldıktan sonra Kiel - Hamburg Havaalanı arası tüm mevcut otobüsleri karşılaştırabilir ve seyahat rezervasyonunu yaptırmadan önce birden fazla faktörü dikkate alabilirsiniz. En ucuz otobüs biletleri 0,00 ₺ fiyatlı olarak tarafından sunulmuştur; en hızlı hat sürer. Sonuç olarak en ucuz bileti, en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip otobüsü isteyip istemediğiniz size bağlı. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için teklif bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarını fiyat, kalkış ve varış saati bazında sıralayabilir, uçuşunuza yetişebilmek için otobüs durakları ve şirketleri bazında filtreleme yapabilirsiniz.
Bu arada: Hamburg Havaalanı - Kiel arası otobüs için ayrıca varsa tren, araba paylaşımı ve uçuşlar gibi diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.

Kiel ve Hamburg Havaalanı: Tüm otobüs terminalleri

İstasyonlar
Hamburg Havaalanı
Flughafenstraße 1-3, Hamburg Havaalanı  (Almanya)

Kiel ile Hamburg Havaalanı Otobüs Güzergahı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kiel ile Hamburg Havaalanı arasi otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu güzergah için en ucuz otobüs bileti dan başlıyor ve Hamburg Havaalanı ulaşması sürüyor. Otobüs biletlerini karşılaştırarak tasarruf edin!

Kiel - Hamburg Havaalanı arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu otobüs güzergahı 0 bus companies tarafindan 0,00 ₺ ve 0,00 ₺ arası bilet fiyatlarindan teklif ediliyor. Bu nedenle Hamburg Havaalanı varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün Kiel - Hamburg Havaalanı için kaç sefer vardır?

Her gün Kiel ile Hamburg Havaalanı otobüs güzergahında yaklaşık 0 connections servis yapılır. Arama motorumuzla mükemmel seferi bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

Kiel - Hamburg Havaalanı arası otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Kiel - Hamburg Havaalanı arası en hızlı servis tarafından sunulmaktadır ve sürer. Bu bağlantı için otobüs biletleri 0,00 ₺ tutmaktadır. Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın."

Kiel kalkışlı Hamburg Havaalanı varışlı ilk servis ne zamandır?

Hamburg Havaalanı - Kiel arası en erken otobüs varışı 'dir. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Kiel kalkışlı Hamburg Havaalanı varışlı son servis ne zamandır?

Kiel - Hamburg Havaalanı arası son otobüs seferinin kalkışı 'dir. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Kiel Hamburg Havaalanı güzergahında hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Kiel - Hamburg Havaalanı arası servisle yolculuk ederken, yolcular ile seyahat edebilir. Arama motorumuz sayesinde size uygun seçeneği rezerve edebilmek için mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırabilirsiniz.

Kiel kalkışlı Hamburg Havaalanı varışlı direkt otobüs var mı?

Kiel - Hamburg Havaalanı arasında direkt servis arıyorsanız, CheckMyBus karşılaştırma yapar 0 direct bus connections. 

Kiel - Hamburg Havaalanı otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Kiel Hamburg Havaalanı otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en uygun servisi bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Kiel Hamburg Havaalanı otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Kiel kalkışlı Hamburg Havaalanı varışlı servis donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Kiel ve Hamburg Havaalanı’ndan otobüs güzergahları

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.