Klink sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Klink sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Şu anda Klink şehirlerarası otobüsleri bulunmamaktadır. Aşağıdaki listede, Klink şehrinin çevresindeki en ucuz otobüs seferlerini ve alternatif ulaşım araçlarını bulabilirsiniz.
 • FlixBus
  16:15
  Greifswald - Merkez otobüs durağı
  Süre 1sa 0dk
  17:15
  Neubrandenburg - Station
  bşlngç51,75 ₺
 • Deutsche Bahn
  04:29
  Neubrandenburg
  Süre 0sa 56dk
  05:25
  Gransee
  bşlngç184,62 ₺
 • Deutsche Bahn
  05:30
  Gransee
  Süre 0sa 59dk
  06:29
  Neubrandenburg
  bşlngç184,62 ₺
 • Deutsche Bahn
  18:33
  Neubrandenburg
  Süre 2sa 3dk
  20:36
  Greifswald
  bşlngç185,65 ₺
 • Deutsche Bahn
  05:31
  Neubrandenburg
  Süre 3sa 23dk
  08:54
  Warnemünde
  bşlngç206,40 ₺
134 Otobüs
3 Otobüs Durağı
1 Otobüs firması
51,75 ₺ En Ucuz Bilet
Klink Hakkında
Almanya
1.160
Euro
CheckMyBus sizinle! Klink için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Klink için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Klink şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Klink için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Klink şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Klink şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Klink şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Klink şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Klink - Dorf (Hauptstraße)
Hauptstraße 41, 17192 Klink (Almanya)
Klink - Sembzin
Bundesstraße 192, 17192 Klink (Almanya)
Klink Müritz Hotel
Bundesstraße 192, 17192 Klink (Almanya)

Klink şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Klink yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Neubrandenburg, Neustrelitz, Loewenberger Land gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Klink şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Malchow, Neustadt-Glewe, Fürstenberg/Havel ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.