Kulim Otobüs Bileti

Kulim otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletlerini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
2094 Firma - 5.602.704 Bağlantı
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Kulim şehrinden ucuz otobüs biletleri
 • 21:00
  05:00
  Kulim
  9 May +1
  Temerloh
  New Asian TravelNew Asian Travel
  bşlngç81,92 ₺
47 Otobüs
0 Otobüs Durağı
1 Otobüs firması
81,92 ₺ En Ucuz Bilet
Web sitemizde tüm otobüs avantajlarını keşfedin ve otobüs ile yola çıkmanın keyfine varın! Web sitemizde, tren ve araba paylaşımı teklifleri de dahil olmak üzere Kulim şehrine giden tüm seçenekleri bir bakışta görebilirsiniz. Kulim şehri için gidiş – geliş seyahatiniz için en iyi otobüs biletini bulun. Şu anda, CatchThatBus otobüs firması Kulim otobüs durağından hizmet veriyor. Tüm kalkış ve varış zamanlarını görmek için seyahat planlayıcımıza bir göz atın. Çok kolay: Tek yapmanız gereken şey, gitmek istediğinizi yeri ve tarihi seçip arama butonuna tıklamak! Arama sonuçlarında, haritada işaretlenmiş tüm otobüs durakları ve otobüste sunulan servisler hakkında daha ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.
Kulim Hakkında
Malezya
281.170
Ringgit

Farkli yerleri kesfedin

Kulim şehrine gidiş-geliş popüler otobüs rotaları

Kulim Otobüs Rotaları: En popüler bağlantılara genel bakış

Kulim için gidiş-geliş en popüler bağlantılara genel bakış. Kolay bir şekilde istediğiniz bağlantıya tıklayın, otobüs rotanızla ilgili tüm ayrıntıları bulacaksınız!

Kulim şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin
Kulim yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Sungai Petani, Taiping, Bukit Mertajam gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.