La Guàrdia sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

La Guàrdia sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
La Guàrdia şehri için genellikle bulabileceğiniz en ucuz otobüsler hangileridir?
 • ALSA
  16:00
  Lleida - Merkez otobüs durağı
  Süre 1sa 30dk
  17:30
  La Guàrdia
  bşlngç85,57 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 16.04.2021
11 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
1 Otobüs firması
85,57 ₺ En Ucuz Bilet
La Guàrdia Hakkında
İspanya
1.238
Euro
CheckMyBus sizinle! La Guàrdia için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde La Guàrdia için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. La Guàrdia şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca La Guàrdia için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, La Guàrdia şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
La Guàrdia şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: La Guàrdia şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

La Guàrdia şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
La Guàrdia
LV-3231 1, 25331 La Guàrdia (İspanya)

Seyahat Bilgisi: La Guàrdia şehrini ziyaret et

Ulaşım
La Guàrdia toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti12,45 ₺
Aylık Bilet311,15 ₺
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi57,56 ₺
Orta Mesafe Taksi94,90 ₺
Uzun Mesafe Taksi225,59 ₺
Yakıt11,72 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek88,16 ₺
3 menü189,29 ₺
Küçük cappuccino11,93 ₺
Büyük fıçı bira12,96 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği14,16 ₺
Etli yemek12,45 ₺
Şişe su6,74 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)51,86 ₺

La Guàrdia şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

La Guàrdia yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Tarragona, Lleida, Reus gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. La Guàrdia şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Manresa, Vilafranca del Penedès, El Vendrell ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Reus Havaalanı, Lleida Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.