Lago sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Lago sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Lago şehrine ucuz otobüs biletleri
 • ALSA
  16:30
  La Espina
  Süre 2sa 5dk
  18:35
  Lago - PR-5
  bşlngç65,18 ₺
19 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
1 Otobüs firması
65,18 ₺ En Ucuz Bilet
Lago Hakkında
İspanya
26
Euro
CheckMyBus sizinle! Lago için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Lago için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Lago şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Lago için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Lago şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Lago şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Lago şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Lago şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
PR-5 29, 33559 Lago (İspanya)

Seyahat Bilgisi: Lago şehrini ziyaret et

Ulaşım
Taksi veya araç kullan
Yakıt12,74 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek116,74 ₺
3 menü116,74 ₺
Küçük cappuccino12,65 ₺
Büyük fıçı bira14,59 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği1,46 ₺
Etli yemek1,46 ₺
Şişe su2,92 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)48,64 ₺

Lago şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Lago yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Gijón, Oviedo, So la Iglesia gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Lago şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Avilés, Mieres, Pantano ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.