Lakefield, ON sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Lakefield, ON sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Şu anda Lakefield, ON için şehirlerarası otobüsümüz bulunmamaktadir. Aşağıdaki listede, genellikle bulacağınız Lakefield, ON civarındaki en ucuz otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz.
 • Greyhound US
  14:00
  Pearson Toronto Uluslararası Havaalanı
  Süre 5sa 5dk
  19:05
  Peterborough, ON
  bşlngç77,10 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 27.03.2020
0 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
0 Otobüs Şirketi
77,10 ₺ En Ucuz Bilet
Lakefield, ON Hakkında
Kanada
16.846
CheckMyBus sizinle! Lakefield, ON için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Lakefield, ON için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Lakefield, ON şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Lakefield, ON için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Lakefield, ON şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Lakefield, ON şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Lakefield, ON şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Lakefield, ON şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Lakefield, ON
Queen St 53, ON K0L Lakefield, ON (Kanada)

Seyahat Bilgisi: Lakefield, ON şehrini ziyaret et

Ulaşım
Lakefield, ON toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti16,92 ₺
Aylık Bilet406,17 ₺
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi30,46 ₺
Orta Mesafe Taksi30,46 ₺
Uzun Mesafe Taksi30,46 ₺
Yakıt6,92 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek101,54 ₺
3 menü220,01 ₺
Küçük cappuccino19,97 ₺
Büyük fıçı bira36,39 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği25,04 ₺
Etli yemek36,91 ₺
Şişe su27,06 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)125,24 ₺

Lakefield, ON şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Lakefield, ON yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Peterborough, ON, Belleville, ON, Bowmanville, ON gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.