Landskron sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Landskron sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama

Landskron şehrine ucuz tren biletleri
 • ÖBB
  08:36
  Klagenfurt
  Süre 1sa 48dk
  10:24
  Landskron
  bşlngç92,48 ₺
0 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
0 Otobüs Şirketi
92,48 ₺ En Ucuz Bilet
Landskron Hakkında
Avusturya
58.882
Euro
CheckMyBus sizinle! Landskron için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Landskron için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Landskron şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Landskron için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Landskron şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Landskron şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Landskron şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Landskron şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Hauptschulstraße 3, 9523 Landskron (Avusturya)

Seyahat Bilgisi: Landskron şehrini ziyaret et

Ulaşım
Landskron toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti19,62 ₺
Aylık Bilet411,04 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler20 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi52,31 ₺
Orta Mesafe Taksi89,67 ₺
Uzun Mesafe Taksi220,43 ₺
Yakıt10,38 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek86,41 ₺
3 menü186,84 ₺
Küçük cappuccino24,79 ₺
Büyük fıçı bira32,70 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği17,46 ₺
Etli yemek34,31 ₺
Şişe su3,57 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)46,62 ₺

Landskron gidiş-geliş popüler otobüs seferleri


Landskron şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin
Landskron yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Ljubljana, Udine, Klagenfurt gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Landskron şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Villach, Wolfsberg, Jesenice ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Klagenfurt Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.