Macaristan Otobüs Bileti

Macaristan Otobüs Seferleri

calendar
Gelişmiş Arama
625 Firma - 1.994.653 Bağlantı
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Macaristan

Tatil sezonu geldi ve hala nereye gideceğinize karar veremediniz mi? Tavsiyemiz: Macaristan. Şehir yaşantısına bayılanlar ve termal havuzlarda rahatlamak isteyenler için Orta Avrupa ülkesi Macaristan birçok şey vaad ediyor. Çoğu turist gibi siz de Balaton Gölü’nü ziyaret edebilir ve neredeyse deniz izlenimi veren büyük gölün tatlı sularında akıntı ve dev dalgalar olmadan, hafif eğimli plajı ve dinlendirici termal banyoları ile keyif yapabilirsiniz. Miskolc, Szeged, Pécs, Debrecen ve Győr gibi Macaristan'ın büyük şehirlerini de ziyaret etmeyi unutmayın.

Macaristan’ın en ünlü şehri inkâr edilemez bir şekilde başkent Budapeşte’dir. Tuna Nehri kıyılarında dolaşıp, nehir kenarında oturarak şehrin keyfini çıkarabilir, zamanınız varsa güzel kafelerden birine girip ev yapımı bir Dobus Torte ile lezzet dolu anlar yaşayabilirsiniz. Eğer daha çok lezzet arıyorsanız ulusal Gulaş Çorbasını deneyebilirsiniz. Kentin ana simgesi, 365 kuleye sahip ve aynı zamanda 368 metre uzunluğu ile şehrin en yüksek binası olan Parlamento Binası ise günün her saati büyülü bir manzara sunuyor. Budapeşte'nin batısında Gellért Tepesi'nde, Özgürlük Anıtı ve Balıkçı Tabyası'nı ziyaret edebilir veya Buda Kalesi’nde gezintiye çıkabilirsiniz. Castle Hill’in güney ucunda yer alan 1265 yılında tamamlanan Macar Krallarının eski kalesinde günümüzde Milli Kütüphane, Ulusal Galeri ve tarihi müze yer alıyor. Şansınız varsa Budapeşte’de her yıl düzenlenen ve birçok sporcuyu cezbeden maraton ve bisiklet yarışmasına katılabilir veya yarışmaları seyrederek keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Avusturya sınırına yakın, Fertőd'deki "Macar Versayları" lakaplı Rococo Castle Eszterháza'yı ziyaret etmeyi sakın unutmayın.

Macaristan’a en ucuz nasıl gidilir? diye düşünüyorsanız otobüs sizin için en iyi seçenek olacaktır. CheckMyBus’ı kullanarak kolayca karşılaştırabileceğiniz çok sayıda seyahat imkânı bulunuyor. Eurolines, Flixbus ve RegioJet gibi uluslararası otobüs şirketlerinin yanı sıra Autohec, Autotrans ve Crnja Tour gibi ulusal otobüs şirketleriyle de en uygun ve en ucuz şekilde Macaristan’ı ziyaret edebilirsiniz.


Macaristan'da en çok otobüs rotasına sahip şehirler

Şehir
bağlantıların miktarı
Otobüs Firmaları
Şehir
bağlantıların miktarı
Otobüs Firmaları
6
2
2
2
5
2