Maria Wörth sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Maria Wörth sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Maria Wörth şehrine ucuz otobüs biletleri
 • ÖBB
  06:44
  Krumpendorf
  Süre 0sa 10dk
  06:54
  Maria Wörth
  bşlngç23,16 ₺
0 Otobüs
0 Otobüs Durağı
0 Otobüs Şirketi
23,16 ₺ En Ucuz Bilet
Maria Wörth Hakkında
Avusturya
4.602
Euro
CheckMyBus sizinle! Maria Wörth için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Maria Wörth için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Maria Wörth şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Maria Wörth için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Maria Wörth şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Maria Wörth şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Maria Wörth şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Seyahat Bilgisi: Maria Wörth şehrini ziyaret et

Ulaşım
Maria Wörth toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti21,15 ₺
Aylık Bilet443,12 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler20 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi56,39 ₺
Orta Mesafe Taksi96,67 ₺
Uzun Mesafe Taksi237,65 ₺
Yakıt11,19 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek93,16 ₺
3 menü201,41 ₺
Küçük cappuccino26,72 ₺
Büyük fıçı bira35,25 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği18,82 ₺
Etli yemek36,98 ₺
Şişe su3,85 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)50,25 ₺

Maria Wörth şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Maria Wörth yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Ljubljana, Klagenfurt, Villach gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Maria Wörth şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Landskron, Wolfsberg, Jesenice ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Klagenfurt Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.