En iyi otobüs fiyatları 5000+ şirketten!

Meksika Otobüs Bileti

Meksika Otobüs Seferleri
En iyi teklifler %70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimler Dünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açık Tek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Meksika Güney doğusunda Karayip Denizi ve doğusunda Meksika Körfezi’nin bulunduğu, Batı kıyısında ise Pasifik Okyanusu ile sınırlanmış Orta Amerika Ülkesi Meksika’nın başkenti Mexico City’nin yanı sıra 31 eyaleti bulunuyor. Ülkenin metropolleri arasında yer alan Mexico City, Guadalajara, Monterrey ve Tijuana gibi büyük şehirler yıl boyunca ziyaretçi akınına uğruyor.
Ülkenin zengin tarihi, Maya, Olmec, Toltec ve Aztek gibi kültürlerin geliştiği yaklaşık 22.000 yıl öncesine dayanıyor. Derin tarihi ile konaklamanız boyunca bu kültürlerin bazılarının kalıntılarını muhakkak keşfetmelisiniz. Tapınak şehri Chichén IItzá ve doğrudan denizde yer alan kutsal Maya Bölgesi olan Tulum en çok sevilen kültürel bölgeler arasında yer alıyor. Karayiplerin en iyi plajlarını ve dalış noktalarını Cancun civarında Yukatan Yarımadasında bulabilir, derin maviliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, Meksika’nın zengin mutfağı ve hemen hemen her öğünde servis edilen Tortilla ile seyahatinizi lezzetli hale getirebilirsiniz. Meksikalılar gibi acı yemeyi seviyorsanız yemeklerine bayılabilir, fakat acı konusunda endişeleriniz varsa bir şat Tekila sipariş ederek ağzınızdaki acı tadı eşitleyebilirsiniz. Acı yerine tatlı bir şeyler arıyorsanız, şeker ve çikolata ile kızartılmış hamur parçaları olan Churros tam size göre!
Meksika’da görülecek yerler çoğu zaman birbirine arabayla birkaç saatlik mesafede bulunuyor. Bu nedenle her yeri gezmek istiyorsanız bir günlük turlar yerine gidiş-dönüş yapmanız daha iyi olacaktır. CheckMyBus, ülkenizde olduğu kadar yurdışında da ulaşım araçlarıyla ilgili olarak size gereken tüm bilgileri sunar. Autobuses AU, ADO, Primera Plus ve Omnibus de Mexico gibi ulusal otobüs şirketleri ile ülkenin tüm önemli yerlerini ziyaret edebilirsiniz.

Meksika'da en popüler otobüs seferleri

Meksika'da en çok otobüs rotasına sahip şehirler

CheckMyBus App

Download Grátis

App Store
CheckMyBus App
Kapat
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.