Mödling sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Mödling sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Mödling şehri için genellikle bulabileceğiniz en ucuz otobüsler hangileridir?
 • ÖBB
  12:37
  Viyana Havaalanı
  Süre 2sa 11dk
  14:48
  Mödling
  bşlngç49,35 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 23.07.2021
0 Otobüs
0 Otobüs Durağı
0 Otobüs Şirketi
19,13 ₺ En Ucuz Bilet
Mödling Hakkında
Avusturya
20.710
Euro
CheckMyBus sizinle! Mödling için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Mödling için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Mödling şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Mödling için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Mödling şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Mödling şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Mödling şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Seyahat Bilgisi: Mödling şehrini ziyaret et

Ulaşım
Mödling toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti22,16 ₺
Aylık Bilet478,36 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler12,9 %
Tren veya metro kullanan kişiler35,48 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi52,57 ₺
Orta Mesafe Taksi81,17 ₺
Uzun Mesafe Taksi181,27 ₺
Yakıt11,23 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek100,71 ₺
3 menü251,77 ₺
Küçük cappuccino30,58 ₺
Büyük fıçı bira38,27 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği22,62 ₺
Etli yemek39,06 ₺
Şişe su4,61 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)50,35 ₺

Mödling şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Mödling yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Vienna, Bratislava, Mosonmagyarovar gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Mödling şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Klosterneuburg, Saint Poelten, Guntramsdorf ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Bratislava Havaalanı, Viyana Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.