✈ Münih şehrinden Salzburg Havaalanına (SZG) arası otobüs

Münih şehrinden Salzburg Havaalanına arası havaalanı servisleri: Karşılaştır ve kaydet

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Münih Salzburg Havaalanına arası en uygun fiyatlı otobüs hangisidir? En hızlı otobüs hangisidir? Münih Salzburg Havaalanına arasındaki otobüsleri ararken tüm rotaları ve şirketleri karşılaştır Tek bir tıklama ile bütün otobüs seferlerini arayın!

Münih - Salzburg Havaalanına (SZG) arası otobüs hakkında bilgiler

En Ucuz Otobüs79,44 ₺
En Hızlı Otobüs2sa 0dk
En erken OtobüsSaat 22:15'de
En son OtobüsSaat 22:15'de
Günlük Otobüs bağlantıları1 Ø
Uzaklık112,4 km
Otobüs ŞirketleriUnion Ivkoni
Münih - Salzburg Havaalanına otobüs seyahati yapmak istiyor musunuz?
CheckMyBus yardım için hizmetinizde! Münih - Salzburg Havaalanına arası tüm mevcut servisleri karşılaştırıyor, ve size kalkış-varış zamanları, tam durakları, seyahat sürelerini ve tabii ki en uygun bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Size Union Ivkoni gibi bu güzergahta çalışan şirketlerin otobüs biletlerini de göstereceğiz. Ayrıca otobüs donanımı hakkındaki tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Havaalanı servisinin klima, elektrik prizi veya WiFi bağlantısı var mı?
Bu sayfada önümüzdeki birkaç gün içindeki Münih - Salzburg Havaalanına arası en ucuz otobüsleri de gösteriyoruz. Ayrıca yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak Münih ve Salzburg Havaalanına otobüs terminalleri hakkında da bilgi alacaksınız. Buna ek olarak hem Salzburg Havaalanına, hem de Münih için alternatif varış noktaları ve ileriye dönük tüm gezi seçeneklerini bulabilirsiniz.

Münih- Salzburg Havaalanı arası en ucuz tren bağlantıları

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz tren biletlerinden bir seçim.

 • Deutsche Bahn
  07:59
  Münih
  Süre 2sa 4dk
  10:03
  Salzburg Havaalanı
  bşlngç200,63 ₺
 • Deutsche Bahn
  08:17
  Münih
  Süre 1sa 46dk
  10:03
  Salzburg Havaalanı
  bşlngç200,63 ₺
 • ÖBB
  00:43
  Münih
  Süre 5sa 57dk
  06:40
  Salzburg Havaalanı
  bşlngç318,58 ₺
 • ÖBB
  05:48
  Münih
  Süre 2sa 4dk
  07:52
  Salzburg Havaalanı
  bşlngç318,58 ₺

Münih- Salzburg Havaalanı arası en ucuz yolculuk paylaşımı teklifleri

Aklınızda belirli bir tarih yok mu? En ucuz yolculuk teklifleri.

 • BlaBlaCar
  06:10
  Münih
  Süre 1sa 30dk
  07:40
  Salzburg Havaalanı
  bşlngç60,49 ₺
 • BlaBlaCar
  08:00
  Münih
  Süre 1sa 40dk
  09:40
  Salzburg Havaalanı
  bşlngç80,65 ₺
 • BlaBlaCar
  06:40
  Münih
  Süre 1sa 30dk
  08:10
  Salzburg Havaalanı
  bşlngç80,65 ₺
 • BlaBlaCar
  09:50
  Münih
  Süre 1sa 40dk
  11:30
  Salzburg Havaalanı
  bşlngç80,65 ₺

Münih - Salzburg Havaalanı arası genellikle bulacağınız en ucuz otobüsler hangileridir?

Otobüs tarifeleri değişebilir. Aşağıda, genellikle Münih - Salzburg Havaalanı otobüs hattını sunan, ancak şu anda hizmet dışı olan otobüs şirketlerini bulacaksınız.
 • Union Ivkoni
  22:15
  Münih
  Süre 2sa 0dk
  00:15
  Salzburg Havaalanı
  bşlngç79,44 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 12.04.2021

Münih - Salzburg Havaalanına arası otobüs: Daha detaylı bilgi

Aramanızı isteğe göre düzenlemek ister misiniz?
Arama çubuğunda Münih kalkış yeri ve Salzburg Havaalanına varış yeriniz olarak girildi. Havaalanı servisiniz tam aksi yöndeyse (örn. Salzburg Havaalanı - Münih arası), sonuçların yerlerini değiştirmek için ok tuşuna tıklayınız.
Varsayılan seyahat tarihi de girilmiştir. Genellikle birçok kişi 3-7 gün öncesinden rezervasyon yapar. Belirli bir tarihi istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimden ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Salzburg Havaalanı'ndan Münih dönüşünüzün ne zaman olacağını şimdiden biliyor musunuz? Öyleyse hemen dönüş yolculuğunu kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Beraber seyahat ettiğiniz kişiler var mı? Bu durumda beraberinizde kaç kişi olacağını belirtin ve aramanızı başlatın.
Sonuçları aldıktan sonra Münih - Salzburg Havaalanı arası tüm mevcut otobüsleri karşılaştırabilir ve seyahat rezervasyonunu yaptırmadan önce birden fazla faktörü dikkate alabilirsiniz. En ucuz otobüs biletleri 79,44 ₺ fiyatlı olarak Union Ivkoni tarafından sunulmuştur; en hızlı hat 2sa 0dk sürer. Sonuç olarak en ucuz bileti, en hızlı yolculuğu veya en fazla imkana sahip otobüsü isteyip istemediğiniz size bağlı. Aradığınız şey ne olursa olsun, seyahat ihtiyaçlarınız için teklif bulmanızda size yardımcı olabiliriz!
Arama sonuçlarını fiyat, kalkış ve varış saati, bazında sıralayabilir, uçuşunuza yetişebilmek için otobüs durakları ve şirketleri bazında filtreleme yapabilirsiniz.
Bu arada: Salzburg Havaalanı - Münih arası otobüs için ayrıca varsa tren, araba paylaşımı ve uçuşlar gibi diğer ulaşım şekilleri hakkında bilgi de göstereceğiz.

Münih ve Salzburg Havaalanı: Tüm otobüs terminalleri

İstasyonlar
Innsbrucker Bundesstraße 95, Salzburg Havaalanı (Avusturya)

Otobüs güzergahı Münih hakkında SSS Salzburg Havaalanı

MünihSalzburg Havaalanı otobüs seferinin masrafı nedir?

Bu, seyahat günü, zamanı gibi seçeneklere bağlıdır. 79,44 ₺ noktasından en ucuz seyahat seçeneği mevcut ve Salzburg Havaalanı ulaşması 2sa 0dk sürüyor. Tasarruf etmek için tekliflerde karşılaştırma yapın!

Münih - Salzburg Havaalanı arasındaki otobüsleri karşılaştırarak ne kadar tasarruf edebilirim?

Bu güzergah, 79,44 ₺ - 158,69 ₺ arası bilet fiyatıyla 1 bus company tarafından teklif ediliyor. Bu nedenle Salzburg Havaalanı varışlı en ucuz otobüs biletini aldığınızdan emin olmak için mümkün olduğunca erken bilet rezervasyonu yaptırmanızı öneririz.

Ortalama olarak her gün Münih - Salzburg Havaalanı için kaç sefer vardır?

Her gün Münih Salzburg Havaalanı otobüs güzergahında yaklaşık 1 connection servis yapılır. Arama motorumuzla mükemmel seferi bulmak için otobüs saatlerini karşılaştırabilirsiniz.

Münih - Salzburg Havaalanı arası otobüs yolculuğu ne kadar sürer?

Münih - Salzburg Havaalanı arası en hızlı servis Union Ivkoni tarafından sunulmaktadır ve 2sa 0dk sürer. Bu bağlantı için otobüs biletleri 79,44 ₺ tutmaktadır.) Bu kapsamda trafik nedeniyle yolculuğun daha uzun sürebileceğini unutmayın.

Münih kalkışlı Salzburg Havaalanı varışlı ilk servis ne zaman?

Salzburg Havaalanı - Münih arası en erken otobüs varışı: Saat 22:15'de. Ancak hareket saatleri ile ilgili bilgiler hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebilir. Planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Münih kalkışlı Salzburg Havaalanı varışlı son servis ne zaman?

Münih - Salzburg Havaalanı arası son otobüs seferinin kalkışı: Saat 22:15'de. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız. Bu nedenle planladığınız seyahat tarihindeki tam saatleri bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Münih Salzburg Havaalanı güzergahında hangi otobüs şirketleri çalışmaktadır?

Münih - Salzburg Havaalanı arası servisle yolculuk ederken, yolcular Union Ivkoni ile seyahat edebilir. Arama motorumuz sayesinde size uygun seçeneği rezerve edebilmek için mevcut tüm otobüs biletlerini karşılaştırabilirsiniz.

Münih kalkışlı Salzburg Havaalanı varışlı direkt otobüs var mı?

Münih - Salzburg Havaalanı arasında direkt servis arıyorsanız, CheckMyBus karşılaştırma yapar 0 direct bus connections. Union Ivkoni

Münih - Salzburg Havaalanı otobüs güzergahında yanıma ne alabilirim?

Seyahat ettiğiniz firmaya bağlı olarak yanınızda getirebilecekleriniz de farklılık gösterir. Genellikle Münih Salzburg Havaalanı otobüs güzergahı için bavul ve el bagajını ücretsiz olarak yanınıza alabilirsiniz. Planladığınız seyahat tarihindeki ihtiyaçlarınızı en uygun servisi bulmak için arama motorumuzu kullanmanız yeterlidir.

Münih Salzburg Havaalanı otobüs güzergahında hangi donanımlar bulunur?

Otobüsteki donanımlar firmaya bağlı olarak değişir. Bununla birlikte birçok uzun mesafe otobüste WiFi vardır, böylece arkadaşlarınıza yolculuk sırasında tam konumunuzu söyleyebilirsiniz. Seyahati daha keyifli hale getirmek için klima sistemleri havalandırma sağlar. Planlanan seyahat tarihinde Münih kalkışlı Salzburg Havaalanı varışlı servis donanımları hakkında tam bilgi edinmek için arama fonksiyonumuzdan yararlanmanız en iyi seçenektir.

Otobüs güzergahları: Münih kalkışlı ve Salzburg Havaalanı

Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.