Natters sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Natters sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Şu anda Natters şehirlerarası otobüsleri bulunmamaktadır. Aşağıdaki listede, Natters şehrinin çevresindeki en ucuz otobüs seferlerini ve alternatif ulaşım araçlarını bulabilirsiniz.
 • ÖBB
  06:25
  İnnsbruck
  Süre 0sa 46dk
  07:11
  Mutters
  bşlngç26,18 ₺
 • ÖBB
  10:55
  İnnsbruck
  Süre 0sa 36dk
  11:31
  Matrei am Brenner
  bşlngç66,47 ₺
 • ÖBB
  05:21
  Matrei am Brenner
  Süre 0sa 28dk
  05:49
  İnnsbruck
  bşlngç66,47 ₺
 • ÖBB
  10:19
  İnnsbruck
  Süre 0sa 7dk
  10:26
  Arbon
  bşlngç26,18 ₺
Şu anda Natters için şehirlerarası otobüsümüz bulunmamaktadir. Aşağıdaki listede, genellikle bulacağınız Natters civarındaki en ucuz otobüs güzergahlarını bulabilirsiniz.
 • FlixBus
  19:45
  Innsbruck - Südbahnstraße
  Süre 2sa 17dk
  22:02
  Marlengo Cantina Vinicola
  bşlngç100,61 ₺
  Geçici olarak kullanılamıyor: Son görüntülenme 05.07.2021
0 Otobüs
0 Otobüs Durağı
0 Otobüs Şirketi
26,18 ₺ En Ucuz Bilet
Natters Hakkında
Avusturya
1.987
Euro
CheckMyBus sizinle! Natters için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Natters için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Natters şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Natters için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Natters şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Natters şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Natters şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Seyahat Bilgisi: Natters şehrini ziyaret et

Ulaşım
Natters toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti27,19 ₺
Aylık Bilet503,54 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler66,67 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi82,58 ₺
Orta Mesafe Taksi122,86 ₺
Uzun Mesafe Taksi263,84 ₺
Yakıt12,22 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek105,74 ₺
3 menü276,95 ₺
Küçük cappuccino26,69 ₺
Büyük fıçı bira35,25 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği23,82 ₺
Etli yemek40,02 ₺
Şişe su7,00 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)60,42 ₺

Natters şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Natters yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp İnnsbruck, Merano, Garmisch-Partenkirchen gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Natters şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Brixen, Bad Toelz, Fuessen ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Innsbruck Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.