Bu sayfada Inter 2000 ile bir sonraki seyahatiniz için tüm bilgileri bulacaksınız: en iyi bağlantılar, varış noktaları, ödeme yöntemleri, sağlanan hizmetler ve kullanıcı yorumları!
Inter 2000 konumundan en çok rezerve edilen otobüs bağlantıları
Inter 2000
6sa 35dk
0
04:20
Bordeaux
Saint-Jean Otobüs Durağı
10:55
Paris
Porte Dauphine Otobüs Durağı
0
Ekonomi
Inter 2000'ten bir Otobüs 4.10.2026 04:20:00'da Saint-Jean Otobüs Durağı, Bordeaux (Fransa)'dan Porte Dauphine Otobüs Durağı, Paris (Fransa)'a gider ve 4.10.2026 10:55:00'da varır. 50 Kişi başı 3.511 ₺ karşılığında Ekonomi bileti mevcuttur. Seyahat süresi 6sa 35dk
Inter 2000
15sa 55dk
0
18:00
Braganza
Otobüs Terminali
10:55
Paris
Porte Dauphine Otobüs Durağı
0
Ekonomi
Inter 2000'ten bir Otobüs 17.10.2026 18:00:00'da Otobüs Terminali, Braganza (Portekiz)'dan Porte Dauphine Otobüs Durağı, Paris (Fransa)'a gider ve 18.10.2026 10:55:00'da varır. 50 Kişi başı 8.482 ₺ karşılığında Ekonomi bileti mevcuttur. Seyahat süresi 15sa 55dk
Inter 2000
17sa 40dk
0
17:50
Braganza
Otobüs Terminali
11:30
Colombes
Merkez tren istasyonu
0
Ekonomi
Inter 2000'ten bir Otobüs 24.10.2026 17:50:00'da Otobüs Terminali, Braganza (Portekiz)'dan Merkez tren istasyonu, Colombes (Fransa)'a gider ve 25.10.2026 11:30:00'da varır. 50 Kişi başı 7.534 ₺ karşılığında Ekonomi bileti mevcuttur. Seyahat süresi 17sa 40dk
Inter 2000
20sa 25dk
0
13:30
Braga
Merkez Otobüs Terminali
10:55
Paris
Porte Dauphine Otobüs Durağı
0
Ekonomi
Inter 2000'ten bir Otobüs 17.10.2026 13:30:00'da Merkez Otobüs Terminali, Braga (Portekiz)'dan Porte Dauphine Otobüs Durağı, Paris (Fransa)'a gider ve 18.10.2026 10:55:00'da varır. 50 Kişi başı 8.761 ₺ karşılığında Ekonomi bileti mevcuttur. Seyahat süresi 20sa 25dk
Inter 2000
7sa 50dk
0
17:00
Colombes
Merkez tren istasyonu
00:50
Bordeaux
Saint-Jean Otobüs Durağı
0
Ekonomi
Inter 2000'ten bir Otobüs 2.10.2026 17:00:00'da Merkez tren istasyonu, Colombes (Fransa)'dan Saint-Jean Otobüs Durağı, Bordeaux (Fransa)'a gider ve 3.10.2026 00:50:00'da varır. 50 Kişi başı 3.348 ₺ karşılığında Ekonomi bileti mevcuttur. Seyahat süresi 7sa 50dk
Inter 2000
20sa 55dk
0
13:00
Porto
Polo Universitário
10:55
Paris
Porte Dauphine Otobüs Durağı
0
Ekonomi
Inter 2000'ten bir Otobüs 10.10.2026 13:00:00'da Polo Universitário, Porto (Portekiz)'dan Porte Dauphine Otobüs Durağı, Paris (Fransa)'a gider ve 11.10.2026 10:55:00'da varır. 50 Kişi başı 8.761 ₺ karşılığında Ekonomi bileti mevcuttur. Seyahat süresi 20sa 55dk
Inter 2000
15sa 50dk
0
17:25
Paris
Porte Dauphine Otobüs Durağı
08:15
Braganza
Otobüs Terminali
0
Ekonomi
Inter 2000'ten bir Otobüs 23.10.2026 17:25:00'da Porte Dauphine Otobüs Durağı, Paris (Fransa)'dan Otobüs Terminali, Braganza (Portekiz)'a gider ve 24.10.2026 08:15:00'da varır. 50 Kişi başı 7.813 ₺ karşılığında Ekonomi bileti mevcuttur. Seyahat süresi 15sa 50dk
Inter 2000
18sa 25dk
0
17:25
Paris
Porte Dauphine Otobüs Durağı
10:50
Vila Real
Mercado Lateral
0
Ekonomi
Inter 2000'ten bir Otobüs 23.10.2026 17:25:00'da Porte Dauphine Otobüs Durağı, Paris (Fransa)'dan Mercado Lateral, Vila Real (Portekiz)'a gider ve 24.10.2026 10:50:00'da varır. 50 Kişi başı 8.186 ₺ karşılığında Ekonomi bileti mevcuttur. Seyahat süresi 18sa 25dk
Inter 2000
18sa 50dk
0
17:25
Paris
Porte Dauphine Otobüs Durağı
11:15
Amarante
Otobüs Terminali
0
Ekonomi
Inter 2000'ten bir Otobüs 23.10.2026 17:25:00'da Porte Dauphine Otobüs Durağı, Paris (Fransa)'dan Otobüs Terminali, Amarante (Portekiz)'a gider ve 24.10.2026 11:15:00'da varır. 50 Kişi başı 8.092 ₺ karşılığında Ekonomi bileti mevcuttur. Seyahat süresi 18sa 50dk
Inter 2000
16sa 10dk
0
17:40
Boulogne-Billancourt
Billancourt Otobüs Durağı
08:50
Santa Comba de Rossas
Merkez otobüs durağı
0
Ekonomi
Inter 2000'ten bir Otobüs 16.10.2026 17:40:00'da Billancourt Otobüs Durağı, Boulogne-Billancourt (Fransa)'dan Merkez otobüs durağı, Santa Comba de Rossas (Portekiz)'a gider ve 17.10.2026 08:50:00'da varır. 50 Kişi başı 7.534 ₺ karşılığında Ekonomi bileti mevcuttur. Seyahat süresi 16sa 10dk
Inter 2000
15sa 25dk
0
17:40
Boulogne-Billancourt
Billancourt Otobüs Durağı
08:05
Braganza
Otobüs Terminali
0
Ekonomi
Inter 2000'ten bir Otobüs 16.10.2026 17:40:00'da Billancourt Otobüs Durağı, Boulogne-Billancourt (Fransa)'dan Otobüs Terminali, Braganza (Portekiz)'a gider ve 17.10.2026 08:05:00'da varır. 50 Kişi başı 7.957 ₺ karşılığında Ekonomi bileti mevcuttur. Seyahat süresi 15sa 25dk
Inter 2000
18sa 50dk
0
17:25
Paris
Porte Dauphine Otobüs Durağı
11:15
Fafe
Bus Station
0
Ekonomi
Inter 2000'ten bir Otobüs 23.10.2026 17:25:00'da Porte Dauphine Otobüs Durağı, Paris (Fransa)'dan Bus Station, Fafe (Portekiz)'a gider ve 24.10.2026 11:15:00'da varır. 50 Kişi başı 8.092 ₺ karşılığında Ekonomi bileti mevcuttur. Seyahat süresi 18sa 50dk
Inter 2000 biletinizi nasıl bulabilirsiniz?
CheckMyBus'ta, 117 adresinden Inter 2000 adresine, 21 adresinden dünya çapındaki şehirlere mevcut tüm otobüs bağlantılarını bulabilir ve bunları web sitemizde bulunan diğer tüm şirketlerin bağlantılarıyla karşılaştırabilirsiniz. Sadece kalkış ve varış şehirlerinizi aramanıza girin, istediğiniz seyahat tarihini seçin, kaç kişi olduğunuzu belirtin ve yola çıkın!
Arama sonuçlarınızı fiyata, kalkış ve varış saatine ve süreye göre de sıralayabilirsiniz. Sonuçları transfer sayısı, belirli duraklar, ödeme seçenekleri, ekipman ve araç içi hizmetler ve çok daha fazlasına göre daha da daraltmak için filtreleri kullanın, böylece Inter 2000 biletinizi hızlı ve kolay bir şekilde bulun.
Inter 2000 otobüslerinde sunulan hizmetler
Burada Inter 2000 otobüslerinde bulacağınız tüm hizmetleri görebilirsiniz:
Ücretsiz
- Klima
- El bagajı
- Ücretsiz Bagaj
Ücretli
- Hacimli bagaj
Inter 2000 aşağıdaki koltuk sınıflarını sunar:
Ekonomi
Biletiniz için mevcut olan en ucuz seçenek, genellikle yatabilen koltuklar ve klima ile birlikte gelir.
Inter 2000 hakkında en sık sorulan sorular
En ucuz Inter 2000 biletini nasıl bulurum?
Inter 2000 adresinden en ucuz otobüsleri bulmak için arama motorumuzu kullanabilirsiniz. Arama motorumuzdaki filtreyi kullanın ve doğrudan Inter 2000 firmasındaki tüm seyahatleri bulun.
Inter 2000 için kaç gün önceden bilet rezervasyonu yapmalıyım?
Genel olarak, çok uzun süre beklerseniz, otobüs biletiniz için daha fazla ödeme yapabilirsiniz. CheckMyBus olarak Inter 2000 için otobüs bileti rezervasyonu için varsayılan zamanı kalkıştan yaklaşık 3 gün önce olarak belirledik. Bu nedenle erken rezervasyon yapanlar genellikle daha fazla tasarruf ederler.
Inter 2000 için biletimi nasıl ayırtabilirim?
CheckMyBus aracılığıyla Inter 2000 şirketinin tüm seferlerini görebilirsiniz. Arama sonucu listemizde sizin için doğru seyahati bulduysanız, ilgili seyahat için sarı düğmeye tıklayın. Inter 2000 web sitesine yönlendirileceksiniz. Orada rezervasyonunuzu tamamlayabileceksiniz.
Inter 2000 adresindeki otobüsler nasıl donatılmıştır?
Inter 2000 otobüslerinde birçok hizmet bulacaksınız: yatırılabilir koltuklar, klima ve elektronik cihazlarınızı şarj etmek için prizler en yaygın olanlarıdır.
Inter 2000 otobüs donanımları bölümünde sunulan tüm olanaklara ve hizmetlere genel bir bakış bulabilirsiniz.
Inter 2000 için biletimi nasıl ödeyebilirim?
Inter 2000 firmasının hangi ödeme yöntemlerini sunduğunu görmek için Inter 2000 için Ödeme Yöntemleri sayfasına göz atın. CheckMyBus'ın sadece aracı olarak hizmet verdiğini, bilet ödemesinin doğrudan Inter 2000 firmasına yapıldığını lütfen unutmayın.
Inter 2000 ile yolculuğumu nasıl derecelendirebilirim?
Inter 2000 ile yaptığınız seyahati doğrudan CheckMyBus üzerinden değerlendirebilir ve deneyimlerinizi diğer gezginlerle paylaşabilirsiniz. Inter 2000 uygulamasını 1 * ile 5 ***** arasında bir ölçekte değerlendirin ve Inter 2000 ile seyahatiniz hakkındaki görüşlerinizi başkalarına anlatın.
Inter 2000 ile seyahatleri ne kadar önceden bulabilirim?
Genellikle otobüs seferlerini yaklaşık altı ay öncesinden kontrol etmek veya rezervasyon yapmak mümkündür. Bir firma rotayı yalnızca sezonluk olarak sunuyorsa, CheckMyBus ile iletişime geçebilirsiniz. Daha sonra Inter 2000 firmasının bir sonraki müsait otobüsünün sizin için ne zaman kalkacağını kontrol edebiliriz.
Inter 2000 adresinden otobüs biletimi nasıl iptal edebilirim?
Inter 2000 firmasının otobüs iptal politikası bilet sınıfına, bireysel seyahatlere veya olası promosyonlara göre değişebilir. Biletinizi iptal edip edemeyeceğinizi kontrol etmek için Inter 2000 rezervasyon işlemi sırasında belirtilen politikaları kontrol etmenizi öneririz. İptal ve yeniden planlama hakkında daha fazla bilgi için şirketin web sitesinde Hüküm ve Koşulları arayın.
