Paisley sehrine gidiş-geliş otobüs bileti

Paisley sehrine gidiş-geliş tüm otobüs seferlerini kontrol edin ve en ucuz otobüs biletini bulun

swap
Yetişkin
1
Çocuk
0
Grup olarak seyahat ?
Buradan otobüs kiralayın!
Konaklama seçenekleri Booking.com
En iyi teklifler% 70’e kadar tasarruf et
En iyi seçimlerDünya geneli en çok bağlantı
Kolay ve açıkTek tıkla-Gerçek zamanlı arama
Şu anda Paisley şehirlerarası otobüsleri bulunmamaktadır. Aşağıdaki listede, Paisley şehrinin çevresindeki en ucuz otobüs seferlerini ve alternatif ulaşım araçlarını bulabilirsiniz.
 • megabus
  07:05
  Stirling - Goosecroft
  Süre 0sa 45dk
  07:50
  Glasgow - Buchanan Bus Station
  bşlngç44,67 ₺
0 Otobüs
1 Otobüs istasyonu
0 Otobüs Şirketi
27,65 ₺ En Ucuz Bilet
Paisley Hakkında
Birleşik Krallık
73.074
İngiliz Sterlini
CheckMyBus sizinle! Paisley için mevcut tüm otobüs seferlerini karşılaştırıyoruz ve kalkış-varış saatlerini, otobüs duraklarını, seyahat sürelerini ve elbette en iyi bilet fiyatlarını gösteriyoruz. Otobüste sunulan tüm hizmetlerle ilgili tüm bilgileri de bulabilirsiniz. Otobüste klima, priz veya WiFi hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
Bu sayfada, önümüzdeki birkaç gün içinde Paisley için en ucuz otobüs seferlerini sunuyoruz. Paisley şehrinde şehirlerarası otobüs durakları hakkında yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak bilgiler de bulabilirsiniz. Ayrıca Paisley için gidiş-geliş en popüler otobüs seferlerini de görebilirsiniz.
Rotanız yok mu? Arama çubuğunda, kalkış yerini zaten doldurduk. Gitmek istediğiniz yeri girmeniz yeterlidir. Ancak, Paisley şehrine otobüs ile gitmek istiyorsanız, yönü değiştirmek için oklara tıklamanız yeterlidir.
Varsayılan bir seyahat tarihi belirledik. Genellikle, çoğu insan 3-7 gün önceden rezervasyon yapıyor. Belirli bir tarihi kontrol etmek istiyorsanız, aramanızı güncellemek için takvimde ilgili günü seçmeniz yeterlidir.
Paisley şehrinden ne zaman döneceğinizi zaten biliyor musunuz? Dönüş yolculuğunu hemen kontrol edin ve uygun tarihi seçin.
Başkalarıyla mı seyahat ediyorsunuz? Size kaç yolcunun katıldığını belirtin ve aramaya başlayın.
Arama sonuçları fiyat, kalkış ve varış saatlerine göre sıralanabilir. Ayrıca duraklara veya firmalara göre filtrelenebilir. Her şeyi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Bu arada: Paisley şehrine gidip gelebileceğiniz size varsa tren, araç paylaşımı ve uçuşlar da dahil olmak üzere diğer ulaşım yolları hakkında da bilgiler sunuyoruz.

Paisley şehrinde bütün şehirlerarası otobüs durakları

İstasyonlar
Paisley
Paisley (Birleşik Krallık)

Seyahat Bilgisi: Paisley şehrini ziyaret et

Ulaşım
Paisley toplu taşıma
Tek-yön şehir içi otobüs bileti25,96 ₺
Aylık Bilet543,32 ₺
Otobüs veya Tramvay kullanan kişiler7,69 %
Tren veya metro kullanan kişiler23,08 %
Taksi veya araç kullan
Kısa Mesafe Taksi50,97 ₺
Orta Mesafe Taksi80,47 ₺
Uzun Mesafe Taksi183,72 ₺
Yakıt13,61 ₺
Yiyecek ve İçecek
Restoranda veya kafede
Ucuz yemek144,89 ₺
3 menü301,85 ₺
Küçük cappuccino30,91 ₺
Büyük fıçı bira42,26 ₺
Marketten satın al, kendin hazırla
Vejetaryen yemeği21,92 ₺
Etli yemek38,53 ₺
Şişe su12,24 ₺
Şişe şarap (orta sınıf)84,52 ₺

Paisley şehrine yakın yerleri bulun ve seyahat seçeneklerini kontrol edin

Paisley yakınlarındaki birçok şehir aynı zamanda ulusal veya uluslararası otobüs ağlarıyla da bağlantılı. Arama yarıçapını arttırıp Glasgow, Edinburgh, East Kilbride gibi şehirlerin otobüs duraklarını aramanıza dahil ederek bölgedeki otobüs ve tren güzergahlarını bulabilirsiniz. Paisley şehrini yerel toplu taşıma sistemlerine veya Cumbernauld, Dunfermline, Hamilton ve daha çok şehri birbirine bağlayan şehirlerarası otobüs rotalarını bulabilirsiniz. Ucuz havaalanı transferi mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarımızda şehre yakın olan Edinburgh Havaalanı, Glasgow Havaalanı gibi havaalanlarına ulaşım seçeneklerini de görebilirsiniz. Zaman çizelgelerinin bulunduğu yerlerde, yerel ulaşım ağındaki diğer seçenekleri de dikkate alıyoruz.
Trusted shop
CheckMyBus App
Download Grátis
Mağazaya Git
GPDR CheckMyBus shield

Gizliliginize deger veriyoruz!

Size en iyi otobüs firsatlarini sunmak için CheckMyBus\'u nasil kullandiginiz hakkinda bazi bilgiler topluyoruz. Hizmetimizi gelistirmek ve size kisisellestirilmis bir deneyim sunmak için anonimlestirilmis bilgilerinizi hatirliyoruz.